Opinie o biurze ETI

ETI

mmajka

Wczorajsza sytuacja (14.07.2019) .. Przylot do Egiptu z Warszawy.,wycieczka wykupiona do 5gw grand hotel resort Hurghada. Na miejscu okazuje się, ze cala wycieczka zostaje zawieziona do 4 gw hotelu w całkiem inne miejsce gdyż w grand resort nie mają ani jednego wolnego pokoju. W zamian za doznane nerwy proponują wycieczkę za free na pustynię. Chyba ktoś tu zwariował 45 st w cieniu i to miało zrekompensować całą sytuację. Mam nadzieję, ze biuro odniesie się pozytywnie do reklamacji jaka maja zamiar wszyscy złożyć

Krzysiek

BARDZO DOBRE BIURO, NA PEWNO BEDE Z NIEGO KORZYSTAŁ

Gosia

Witam!!! Pierwszy raz jechałam z mężem na wakacje z tego biura podróży. Byliśmy w Egipcie Rezydent Bassem sympatyczny,o świetnej osobowości,zawsze uśmiechnięty. Dostępny pod telefonem 24godz .Wycieczki organizowane na wysokim poziomie,można dużo zwiedzić,za przyzwoitą cenę, dostaliśmy przewodnika tylko na wyłączność sami my i on oprowadzał nas i dużo opowiadał...Bardzo sympatyczny miły Pan Mohamed.POLECAM BIURO ETI.

Blister

Pierwszy raz korzystałem z usług tego biura. Począwszy od egipskiego charteru wszystko przebiegało bardzo dobrze. Hotel zgodny z opisem w rozsądnej cenie, rezydent przygotowany. Żadnych problemów.

Wakacje zorganizowane przez biuro przebiegły bez niespodzianek, wszystko było jak w ofercie.

Bylam z tym biurem pierwszy raz w tamtym roku i ostani nie polecam

Krysia

Pobyt w kurorcie wspominam bardzo pozytywnie,hotel,pokoje jak najbardziej na plus,obsługa super,przemili ludzie.Rezydent Mosalach sympatyczny,o świetnej osobowości,zawsze uśmiechnięty. Dostępny pod telefonem 24godz .Wycieczki organizowane na wysokim poziomie,można dużo zwiedzić,za przyzwoitą cenę.Na prawdę nie rozumiem tych bezpodstawnych komentarzy na temat rezydenta w poprzednim komentarzu pana Borysa,że wyłudza pieniądze i pożycza,a później nie oddaje wcale tak nie jest.Byłam w tym czasie w Egipcie i wiem,że wyglądało to inaczej dlatego proszę nie sugerować się tym komentarzem bo było inaczej i rezydent jest wspaniały i zasługuje na pochwalę. Dlatego polecam ten hotele my jesteśmy BARDZO zadowoleni.Z chęcią ponownie odwiedzimy to miejsce.POLECAM BIURO ETI.

Krysia

Pobyt w kurorcie wspominam bardzo pozytywnie,hotel,pokoje jak najbardziej na plus,obsługa super,przemili ludzie.Rezydent Mosalach sympatyczny,o świetnej osobowości,zawsze uśmiechnięty. Dostępny pod telefonem 24godz .Wycieczki organizowane na wysokim poziomie,można dużo zwiedzić,za przyzwoitą cenę.Na prawdę nie rozumiem tych bezpodstawnych komentarzy na temat rezydenta w poprzednim komentarzu pana Borysa,że wyłudza pieniądze i pożycza,a później nie oddaje wcale tak nie jest.Byłam w tym czasie w Egipcie i wiem,że wyglądało to inaczej dlatego proszę nie sugerować się tym komentarzem bo było inaczej i rezydent jest wspaniały i zasługuje na pochwalę. Dlatego polecam ten hotele my jesteśmy BARDZO zadowoleni.Z chęcią ponownie odwiedzimy to miejsce. POLECAM BIURO ETI.

Sandra Łazuga

Pobyt: Kwiecień 2019

Masakra! Drugi raz nawet za darmo nie pojadę z tym biurem na wakacje. Kompletne ignorowanie klienta, który zakupił u nich wycieczkę. Lecieliśmy z WAW do Sharm el Sheikh, samolot opóźniony o 27h - Air Cairo, przez dwa dni nie było żadnego kontaktu z ETI, nikt się do nas nie odezwał, nie poinformował o niczym , nie udzielił info np o tym jakie dokumenty podróży zachować żeby potem domagać się odszkodowania. My niestety nie wiedzieliśmy, ale zapłaciliśmy za ich opiekę. Zwłaszcza, że ta sytuacji gdy klienci ETI Opieka rezydenta fatalna, z każdą prośbą o pomoc wielki problem, a problemów w hotelu było sporo niestety. Byliśmy w Sharm Resort.

daniela

Pobyt: Kwiecień 2019

Wycieczkę do Egiptu zakupioną w ETI oceniam bardzo słabo. Rozkład lotu pojawił sie moze na tydzien przed wylotem, linia Air Cairo fatalna, stare samoloty i obsługa totalnie lekceważąca pasazerów. 5 gwiazdkowy hotel Makadi Palace do którego sie udalismy okazał się totalną porażką. Stary, zniszczony, chyba nigdy nie remontowany. Najgorsza była łazienka, ciemna ze starą, brudną i popękaną wanną. Jedyną zaletą hotelu był ogrod, który faktycznie robił wrażenie i był zadbany. Poza tym baseny z wybrakowanymi płytkami i brudną wodą. Obsługa w hotelu nastawiona tylko na napiwki, wręcz natrętna pod tym względem. Poza tym kompletnie nie zainteresowana obslugą gości na odpowiednim poziomie, barmani wręcz nieprzyjemni.Nie polecam wakacji z ETI podroze a juz na pewno nie polecam wakacji w Makadi Palace z sieci Red Sea w Egipcie .