6,8 / 10

Opinie o biurze ETI

ETI

Ocena na podstawie 113 opinii

Szczegółowe oceny
 • 6,7
  Ocena
  Organizatora

 • 6,4
  Ocena
  rezydentów

 • 6,9
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,9
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 3,3 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Borys

  Pobyt: Kwiecień 2019

  Uwaga !!! Wykupiliśmy wczasy w Sharm plaza 5* a zakwaterowali nas w Sharm resort 4* a każdy kto był w Egipcie wie jak tam wyglądają 4* jedzenie było obrzydliwe w czasie 2 tygodni stolowalismy się wyłącznie na mieście nie licząc sniadan . Alkohol lokalny do niczego się nie nadaje nie ma % nie mówiąc o walorach smakowych i teraz najważniejsze rezydent muslah jest oszustem . Rozumiem ze każda wycieczka jest 2 razy droższa niż na mieście np kir kosztuje 110 dolarów a na nama bay 60 . Program taki sam . Polecam jeżdżenie zwykłymi taksówkami kurs taxi hotelowym na old market wynosi 20 dolarów a normalna taxi 6 .... i teraz najważniejsze przewodnik pożyczył od nas 500$ mówił ze ma chore dziecko i czeka na przelew z ETI . Udawał osobę która bardzo się nami opiekuje żeby tylko wyłudzić pieniądze !!!! Wszystkiego się wypiera a jak chciałem oddzyslac te pieniądze zagroził ze przyjedzie z policja do hotelu a tam jest inne prawo i próbował mnie zastraszyć swoimi znajomościami . Wyjazd nie udany ! Nie polecam. Gdyby ktoś potrzebował informacji co gdzie i jak w Sharm proszę pisać tonytonytony123@yandex.com

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Mariusz i Irenka

  Pobyt: Kwiecień 2019

  Wszystko w porzadku i fajny samolot do Egiptu do Marsa-Alam

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Małgorzata_13

  Pobyt: Kwiecień 2019

  To był nasz pierwszy wyjazd z biurem Eti i z pewnością nie ostatni. Wszystko zgodne z ofertą zaczynając od podróży, przez hotel a na rezydencie Ahmedzie kończąc (hotel The Palace Port Ghalib). Polecam!

  Opinia dodana:
 • 3,3 / 10

  Klient ETI

  Pobyt: Marzec 2019

  Biuro i pracownicy niestety nie byli pomocni przy 4-krotnych zmianach pokoju. Hotel powinien być wycofany z oferty przy standardach jakie oferuje - chyba, że najgorsze pokoje są oferowane tylko klientom eti? wycieczki fakultatywne także nie odbyły się bez problemów - od polskiej rezydentki nawet nie usłyszeliśmy przepraszam. Nie wiem skąd tyle pozytywnych ( często wklejanych po kilka razy tych samych opinii). Być może dlatego, że te bardziej negatywne nie chcą przechodzić przez system - to moja kolejna próba dodania opinii)

  Opinia dodana:
 • 3,0 / 10

  Jadwiga

  Pobyt: Marzec 2019

  Wyjechaliśmy z tym biurem w marcu 2019 r. Już na lotnisku rezydent, który nas odbierał pognał gdzieś przed siebie, nie bacząc, że mamy małe dziecko a przez to i więcej bagażu- zginął nam całkowicie z oczu, kiedy udało się mężowi dogonić kierowcę autobusu z eti to wsadził go nie do tego busa co trzeba. Hotel w Hurghadzie - tragedia - 4 razy zmienialiśmy pokój. Z innych biur podróży od razu meldowano turystów w pokojach w budynku głównym na wyższych piętrach ( prawdopodobnie w nieco nowszych pokojach). My dostaliśmy pokój w innym budynku. Korytarz jak z horroru klasy b, winda cala pokryta kurzem, korytarz tak samo ( wszystko wyglądało na zupełnie niezamieszkałe). Po awanturze w hotelu pokój został zmieniony na taki w budynku głównym- na parterze z zepsutymi zasłonami, toaletą, którą można było przestawiać i szafkami na podłodze. Po kolejnej interwencji ( byliśmy z małym dzieckiem i tułaliśmy się tak z pokoju do pokoju) kolejny pokój - bez dostawki z 2 1-osobowymi łóżkami bez ręczników i bez poduszki. Kolejny pokój udało się nam wywalczyć dopiero następnego dnia ( ale obejrzeliśmy jeszcze kilka zanim zaproponowano nam taki w którym wszystko nie odpadało). Ten który dostaliśmy faktycznie bardzo duży ale i tak brak zasłon do prysznica ( za każdym razem po kąpieli cala łazienka pływała), zepsuta suszarka i odpadające zamkniecie balkonu). Należy dodać, że pokój zmienialiśmy sami, bez pomocy rezydentów i wszystkie sprawy załatwialiśmy osobiście w hotelu. Rezydent, który nas do hotelu przywiózł. pokazał nam gdzie mamy wejść i zostawił byśmy załatwiali wszystko sami. Wycieczki i rezydent na wycieczkach ( inny niż ten, który nas odbierał z lotniska) ok. Choć także nie obyło się bez przygód i problemów.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Jerzy

  Pobyt: Marzec 2019

  Wszystko super brak słów.Obsługa na wysokim poziomie , pobyt wspaniały Najlepsze biuro podróży w Polsce.

  Opinia dodana:
 • 8,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Jachu

  Pobyt: Marzec 2019

  Biuro konkretne, rzeczowe bardzo szybko i rzeczowo załatwiło nasze zamówienie

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  KRZYSZTOF

  Pobyt: Marzec 2019

  Wzorowo zorganizowany wyjazd, co prawda wylot z W-wy nieco opóźniony, ale powrót punktualny. Sam lot bardzo spokojny, dodatkowym atutem jest podawany ciepły posiłek. Przedstawiona oferta zgodna ze stanem faktycznym, sprawna opieka miejscowych rezydentów. Brawo dla ETI.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Agata

  Pobyt: Grudzień 2019

  szybkie zakwaterowanie i późne wykwaterowanie w sieci Red Sea Hotels, zawsze polskojezyczny rezydent

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Mirek

  Pobyt: Styczeń 2019

  Biuro podróży ETI zakwaterowało nas w hotelu wyższej klasy niż w ofercie , którą wykupiliśmy. Otrzymaliśmy pokój w hotelu Palace Port Ghalib. - Marsa Alam. Jesteśmy z tej zamiany bardzo zadowoleni. Hotel o wysokim standardzie. Dziękujemy ETI.

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią