6,4 / 10

Opinie o biurze Exim Tours

Exim Tours

Ocena na podstawie 1654 opinii

Szczegółowe oceny
 • 6,0
  Ocena
  Organizatora

 • 6,0
  Ocena
  rezydentów

 • 6,7
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,7
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 1,0 / 10

  Avik

  Pobyt: Wrzesień 2018

  Dwa lata temu wpłaciliśmy z była dziewczyna zaliczki po 700zl x2 = 1400 na wyjazd do Tajlandii. Niestety nasz zwiazek się popsuł i chcieliśmy anulować wycieczkę nawet żeby biuro wzięło sobie zaliczki. Exim chciało 50% Kosztu wycieczki za anulacje. Jakaś paranoja, napislaismy wyjaśnienia do nich i myśleliśmy sobie dadzą spokój. Po dwóch latach gdzie nie miałem z była dziewczyna zadnego kontaktu dzwoni do mnie ze komornik zajął jej konto na kwotę 6tys zł. Nie dostała żadnego listu na rozprawę ani wezwania i ostrzeżeń od komornika. Wszystko było przeprowadzone po cichu.Była Dziewczyna prowadzi firmy i nie miała jak korzystać z kont bankowych to musieliśmy zapłacić to. Chcemy złożyć podważenie tego. Najgorsze biuro naciągaczy! Jeżeli ktoś miał tak podobnie to niech napisze na maila do Mnie (smakosz565@poczta.fm) połączmy siły!

  Opinia dodana:
 • 3,3 / 10

  Katarzyna KOZIOL

  Pobyt: Sierpień 2020

  Totalna porażka hotel napewno nie 4 GWIAZDKOWY BARDZIEJ KOMUNA

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Barti

  Pobyt: Sierpień 2020

  Cześć, Bylismy na Cyprze południowym i nie żałujemy! Hotel zgodny z opisem ! Prawdziwy komfort pobytu (dbali tez aby wszystkie restrykcje sanitarne były zachowane) Kupiliśmy wycieczkę przez wakacje.pl - super przepływ informacji ! Otrzymywalismy SMS aby sprawdzić skrzynkę mailową gdyz dostaliśmy od nich maila! Naprawdę bardzo fajny kontakt ;) Cóż test wykonaliśmy na własny koszt ale chociaz upewnilismy że jesteśmy zdrowi. Stać Cie na Cypr to i stac Cie na testy. Kto pisze te opinie poniżej?

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Katarzyna

  Pobyt: Wrzesień 2020

  Wykupiono wycieczkę, zapłacono zaliczkę, wykupiono również ubezpieczenie kosztów rezygnacji. W związku z ciąża 21 dzień przed wylotem okazało się że nie mogę lecieć, zgłosiliśmy to, okazało się że koszt rezygnacji ponad 50 procent ceny całej wycieczki, bo oni indywidualnie wyliczają koszty rezygnacji.Z ciekawości z mężem sprawdziliśmy ile kosztuje bilet na ten sam rejs i kosztował niecałe 400 zł za dwie osoby w dwie strony, przy tym że koszty rezygnacji 1400 zł, a cała wycieczka kosztuje 2200 zł. Oszustwo. Uważajcie na każdy punkt w umowie. Nie polecam.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Joanna

  Pobyt: Wrzesień 2020

  Nigdy więcej z tym biurem! Porażka, brak merytorycznych odpowiedzi na pytania, na maila odpowiada banda jeleni, strata czasu i ciągła szarpanina

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Raf

  Pobyt: Sierpień 2020

  Dziekujemy bardzo za wyjazd na Cypr biuro postaralo sie badzo dobrze zeby nasz pobyt byl bardzo urokliwy,mily oraz relaksujacy same plusy polecam biuro wylot 19/08/20

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  BiuroD

  Pobyt: Sierpień 2020

  Beznadziejnie sobie radzą w czasie pandemii. Zero profesjonalnego kontaktu, nie odpowiadają na zadane pytania. Nie polecam. Odradzam. Pani Marta Sobótka jest osobą nieprofesjonalną w składzie Exim Tours.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Sławek

  Pobyt: Czerwiec 2020

  Buro to totalna porażka - Całkowita olewnia klienta- na kilka wysłanych pism z informacją o rezygnacji z imprezy z uwagi na stan pandemii - totalny brak odpowiedzi merytorycznej - jedynie zdawkowe jednozdaniowe odpowiedzi " hotel działa i przyjmuje gości" tyle że działa w warunkach obostrzeń sanitarnych i nie są dostępne wszystkie atrakcje czyli de\'facto impreza nie jest zgodna z zawarta umową - a to - powinna zwalniać z opłat z tytułu rezygnacji - niestety miałem przyjemność otrzymać pismo podpisane przez samego prezesa z wezwaniem do zapłaty kosztów związanych z rezygnacją. Na razie straciłem tylko zaliczkę . CDN. jak mniemam w Sądzie.

  Opinia dodana:
 • 1,8 / 10

  Ola

  Pobyt: Wrzesień 2020

  Ked. My też lecimy z Berlina we wrześniu do Egiptu.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  GERHARD ZABŁOCKI

  Pobyt: Czerwiec 2020

  dziadostwo do ostatniego dnia czekali informowanie mnie że wylot odwołany , gdzie inne biura dawno podały tekie informacje swiom klientom , ponadto nikt nie odbiera tel na info uciekaja przed klientem po co wogóle daja oferty , problem ze zwrotem nalezności za wycofanie rezerwacji

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią