Opinie o biurze Exim Tours

Exim Tours

Joanna i Kamil

Pobyt: Grudzień 2019

P O R A Ż K A !!! nie polecam! Byliśmy z chłopakiem w grudniu 2019 w Barcelonie z tym pożal się Boże "biurem podróży" ... na lotnisku w Barcelonie nikt na nas nie czekał, kręciliśmy się po terminalu dobre półtorej godziny w poszukiwaniu kogoś z biura. Rezydentka p. Monika cały nasz pobyt miała WYŁĄCZONY TELEFON, nie widzieliśmy jej ani razu ani nawet nie slyszeliśmy przez telefon...konsultanci infolinii "biura" przy każdej rozmowie (jeżeli już do takiej doszło) bardzo lekceważąco nas traktowali... na powrót nawet nie dostarczono nam do hotelu kart pokładowych co mielismy mieć zapewnione. Gdyby nie uprzejmość recepcji, która nam je wydrukowała to pewnie nie wsiedlibyśmy do samolotu, a infolinia ciągle zapewniała że karty już są w recepcji KPINA! Transfer z hotelu do lotniska niby miał być, ale GODZINE przed odlotem samolotu! gdzie sam dojazd do lotniska zajął 20 minut (pojechaliśmy taksówką na własną rękę 2,5 godziny wczesniej - dla własnej pewności i bezpieczeństwa). Na drugi dzień po powrocie będąc już w Polsce z ciekawości ponownie wybrałam numer do Pani Moniki (liczyłam, że wciąz ma wyłącozny telefon) jednak był już włączony a p. Monika powiedziała że dopiero ten telefon dostała... Cały wyjazd zamiast sie relaksować, odpoczywać i cieszyć piękną Hiszpanią - przeżywaliśmy stres i nerwy związane z pobytem tam i problemami z powrotem do kraju. NIE POLECAMY!!!

Jarosław

Pobyt: Styczeń 2020

nie polecam na lotnisku musiałem dopłacać za bagaż mimo że miałem to zagwarantowane w umowie cud że mnie wpuścili do samolotu reklamacji nie uwzględnili nie polecam

Jarosław Moryc

Pobyt: Styczeń 2020

nie polecam, przy powrocie z Malty przekazali mi niewłaściwe karty pokładowe, musiałem na lotnisku dopłacać za bagaż, mimo że miałem to zagwarantowane w umowie, cud że mnie w ogóle wpuścili do samolotu reklamacji nie uwzględnili ,bardzo niebezpieczne dla amatorów gdyż mogą mieć problem z powrotem do kraju, nie polecam

Tadek

Pobyt: Luty 2020

Tragedia. Byłem z Eximem na Teneryfie w 2016 roku i przez cały pobyt był problem z rezydentem.po przylocie nie było go na lotnisku a przez cały pobyt nie można było wykupić ani jednej wycieczki bo rezydent się nie pojawiał. Mój drugi wyjazd był w 2019 roku do Portugalii i tutaj problem pojawił się w dniu wylotu do Polski ,ponieważ na dwie godziny przed wylotem recepcjonista hotelu poinformował nas że transfer na lotnisko musimy zorganizować sobie sami a na lotnisko w Faro mieliśmy około 65 km . Szczęśliwie udało się nam dzięki uprzejmości pracowników hotelu zamówić taxi. Dostaliśmy wyłącznie zwrot kosztów taksówki bez słowa przepraszam. NIGDY WIĘCEJ Z EXIMEM NIE POJEDZIEMY

wczasowicz

Pobyt: Luty 2020

Biorą kasę, a po dwóch dniach mówią, że nie są w stanie zorganizować wyjazdu za daną cenę. W tym czasie nie możesz zarezerwować innych wyjazdów, a na koniec okazuje się, że musisz zostać w domu. Nie polecam ani Best Reisen, ani Wakacje.pl. Totalne dno!!!

Radek

Pobyt: Listopad 2019

Gnijące futryny i ściany. Zdemolowana łazienka. Brak działającego ogrzewania w pomieszczeniach. Karaluchy wychodzące z odpływu wanny. Rozpadający się balkon. Panele na podłodze zagrażające zdrowiu przy codzeniu boso. Brak żarówek/ potłuczone żarówki nad łóżkami, w których miały spać dzieci. Kuchenka pomalowana farbą olejną - zagrożenie pożarem... Ten obiekt powinien być zamknięty przez służby sanitarne oraz nadzór budowlany. Umieszczanie tam rodzin z dziećmi to jakiż ponury żart

Jarosław Masłowski

Pobyt: Luty 2020

Z Exim Tours latałem już nie raz, jeśli mam rzetelnie ocenić to biuro to muszę powiedzieć że jakość jest naprawdę zadowalająca. Są elementy które chciałbym szczególnie wyróżnić, jak i takie, które w mojej ocenie są jeszcze do poprawy. Nie będę się tu rozpisywał i dzielił włosa na czworo, skupię się na jednym plusie i minusie. Podstawowym błędem jest brak informacji iż w przypadku realizacji lotów przez linie rejsowe, siedzenia obok siebie są za dopłatą. Dla niektórych pasażerów może być to problem, szczególnie na dłuższych przelotach. Może to niuans, ale ilu klientów biura reklamowało brak możliwości rezerwacji miejsc obok siebie? Ilu nie wiedziało że jest konieczność dopłaty? Na pewno sporo. Na plus zaś, muszę przyznać że wypada opieka rezydentów. Jako że jestem świeżo po wycieczce na Malcie, chciałbym w sposób szczególny podziękować za profesjonalizm i pomoc Pani Sylwii Cacko. Pani Sylwia jest najlepszą wizytówką firmy, dzięki Niej nasze wakacje były naprawdę udane. Pomogła nam bardzo, w sytuacji gdy byliśmy bezradni. Tak powinni pracować wszyscy rezydenci. Pani Sylwio, serdecznie dziękujemy! Brawo! Mam nadzieję że ta opinia przyczyni się do Pani awansu bo na pewno na to Pani zasługuje! Na koniec życzę wszystkim klientom biura by nie musieli podczas urlopu przeżywać stresujących sytuacji, a jeśli już to tylko pod opieką Pani Sylwii ;) Gosia i Jarek - Malta 02-2020

Tragedia. Byliśmy z Exim w Tunezji. Pokój w żaden sposób nie odpowiadal opisowi z oferty. Trzy razy zmieniany, bo recepcja rozumiała że Exim nakłamał. Wycieczki porażka. Autokar przyjeżdża z godzinnym poślizgiem, przewodnik w trakcie wycieczki pozwala sobie na trunki i zasypia w trakcie. A rezydent to już max. tragedia. Nie przychodzi na umowione spotkanie, kolejnego dnia jest spóźniony, przed wycieczką miał nam załatwić wcześniejsze śniadanie ale hotel o niczym nie wiedział. Ale szczyt szczytów... Podał nam złą godzinę wyjazdu z hotelu na lotnisku. Gdyby nie przypadek że jedna z osób była w lobby nie dotarliśmy na samolot. A co na to Exim? Po dwóch pismach nie uznają powodu do reklamacji i jakiejkolwiek rekompensaty

Justyna

Pobyt: Luty 2020

Organizator Eximtours tragedia nie polecam mój mejl justyna3212@op.pl jeśli ktoś ciekawy opisze dokładnie .... wyjazd miał miejsce od1 luty do 8 luty Teneryfa .....