Opinie o biurze Grecos

Grecos

Jarek

Generalnie tydzień na Kefalonii udany. Wszystko zgodne z opisem dobra organizacja. Ale czekam od lipca na fakturę, wysłałem dwa razy prośbę z formulażem, wykonałem dwa telefony gdzie pytano mnie o opcje które wysłałem właśnie w tych formulażach i zapewniono mnie, że natychmiast będzie wysłana i ....dalej czekam. Farsa jakaś!!!

Byłam 2 razy na wakacjach z grekosem i szczerze o 2 razy za dużo. Pobyt ostatni sierpień tego roku na tydzień w Rodos wydaliśmy prawie 10 tyś. Hotel 5* pokój śmierdzący z karaluchami rezydentka nie odebrała telefonu ode mnie i nie raczyła nawet oddzwonić!!!!! Nie polecam tego biura rezydenci fatalni ( opinia o nich z moich dwóch pobytów na Rodos)

Pobyt: Listopad 2019

Pewne rzeczy mogli dopowiedziec. Dwa razy tanszy wynajem aut jest poza hotelem. Po powrocie dostalem 500 zl do zaplaty od orange za uzyycie internetu bo ponoc zlapalo z Albanii mimo iz mialem ciagle siec grecka i bardzo na to uwazalem. Najlepiej jak by na spotkaniu mowili zeby w ogole nie uzywac internetu. (Za 8 mega 130 pln wychodzi)

paullaaa

nie można nic zarzucić - kolejny raz wybrałam się do Grecji z Grecosem i zapewniam, że był to kolejny błogi i boski urlop!hotel dokładnie taki jak opisany w katalogu, cena adekwatna do warunków, które były baaardzo dobre .polecam wszytskim!!!!!

Agata

Generalnie całe wakacje odbyły się bez większych zarzutów. Natomiast po powrocie miesiąc czekałam na fakturę i się nie doczekałam. Kompletny brak profesjonalizmu z ich strony. Uważam, że wystawienie takiego dokumentu nie jest skomplikowaną czynnością. Skoro biuro ma problem z takim drobiazgiem to lepiej nie myśleć co się dzieje w przypadku poważniejszych spraw.

sweetkatie1

-nieprofesjonalne podejście do klienta -autokar nie podjeżdża pod hotel -niekompetentna rezydentka -cena nieadekwatna do warunków obiecanych w ofercie

Katarzyna Smijska

Biuro super animatorzy super ale najlepszy był chłopak nie pamiętam imienia ale był z Kujaw jeśli chodzi o dzieci zajęcia prowadził z wielką precyzją podejście do dzieci super. Hotel super obsługa też Ztynkos jako miasteczko też można się zakochać morze przepiękne woda i widoki super było poprostu exstra polecam te biuro pełna 100%

Najlepsze biuro z jakim narazie wyjeżdżałam. Rezydenci mili i pomocni, ciekawe wycieczki oraz ciekawostki! Super! Polecam !

Miki

Grecos oferuje Hotel 3* jako 4*. Nie uznaje żadnych reklamacji, pomimo oczywistych zaniedbań i niedogodności. Pierwszy i ostatni raz polecieliśmy z tym Biurem podróży.

nie podróżuję często z biurami i nie będę oceniał atrakcyjności miejsca- wyspy. Ale organizacyjnie wszystko było tak jak być powinno 5+ :)