Opinie o biurze Grecos

Grecos

Małgorzata Sajda

To mój pierwszy wyjazd z Grecosem ale mam nadzieję ze nie ostatni. Cała organizacja na medal. Minusy to cena wyjazdu . Odkąd pamiętam centy wakacji tego biura były wyższe od innych i stąd powód dla którego nie wyjeżdżaliśmy z biurem Grecos. Ale teraz już wiem warto dołożyć kilka złotych i nie martwić się o podróż. Począwszy od smsów z informacjami o wylocie , nr lotu i co ważne samolotem rejsowym a nie czarterem który często sprawia wrażenie ze po starcie straci skrzydło albo coś innego. Zero opóźnień, fantastyczna obsługa. Do tego wszystkiego 100/100 dla rezydenta z wyspy Eretria - hotel Miramare- Pana Jakuba N.!! wspaniały, charyzmatyczny człowiek. Ciekawie opowiada, nie chce za wszelka cenę sprzedać wycieczki tylko po prostu zaciekawia. Bardzo pomocny, życzliwy, uśmiechnięty. Gratuluje firmie takiego pracownika :)

ElaTrend

nie mam zastrzeżeń, oferta zgodna z opisem, miło spędzony czas, ośrodek Mitsis jest super polecam wszystkim

Witam. Pobyt w almyra hotel & village na krecie od 06.10 do 16.10. Urlop jest średnio udany mamy mieszane uczucia. Pierwszy tydzień był fajny jednak w drugim już widać, że psuje się jakość usług. Hotel widać, że potrzebuje dalszych inwestycji jednak baseny recepcja i ogólne główny budynek są bardzo ładne. Pokoje są o różnych standardach niby ten sam typ pokoju a pokój dla Polaków jest w gorszym standardzie i wyglądzie nizeli ten dla niemcow i innych obcokrajowców. Nasz pokój jezeli chodzi o wyposażenie to nie różni się od pokoju prezentowanego na zdjeciach jednak widać że nie jest pierwszej nowości i nie był w ostatnich latach remontowany A dodatkowo trafiła nam się non stop psujaca spłuczka i mamy dodatkowych gości w postaci mrówek cały czas w pokoju jest ogrom chodzących mrówek i zapach z kanalizacji niestety przedostaje się do pokoju przez co po powrocie z basenu wita nas nieprzyjemny zapach niestety rowniez posciel daje dużo do życzenia A najbardziej śmierdzący koc, którym zakryte jest łóżko w dniu przyjazdu chyba od początku sezonu nie był prany. Jeżeli chodzi o jedzenie to w pierwszym tygodniu było super jednak gdy wyjechali niemcy i większość innych zagranicznych turystów A w to miejsce przyjechało więcej Polaków to niestety jakość jedzenia już daje dużo do życzenia. Posiłki są coraz gorsze i ubogie, soki są rozwodnione A nawet bardziej to woda o posmaku soków. Brakuje animacji wieczorami i w ciągu dnia niestety jak się samemu nie zapewni rozrywki to nie ma co robić. W obu basenach jest zimna woda A w dodatku można kąpać się tylko od 10 do 18. Dużo do życzenia pozostawia również Pani Rezydent, która jest bardzo nie miła A spotkanie z nią jest celem czysto marketingowym gdzie namawia tylko do zakupu wycieczki niestety ta kobieta chyba już dawno wypalila się zawodowo i teraz pracuje tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Dużo jest też tutaj głodnych kotów, które wręcz blagaja o jedzenie aż serce się kraje na taki widok.

Magdalena Nowakowska-Kusz

Korfu super wyspa, pokoje w hotelu wymagają remontu, animacje trochę nudne, jedzenie pyszne. Organizator Firma Grecos bardzo fachowa. Wakacje zaliczam do udanych

Adam

Bardzo miła obsługa ,profesjonalne podejście do klienta .Nawet przy zamianie hotelu nie odczuwaliśmy dyskomfortu - całość odbyła się bardzo sprawnie z profesjonalną obsługą rezydenta .

violetta

Biuro solidne rezydenci na wysokim poziomie .polecam

Artur K

Nie polecam biura podróży Grecos jedno wielkie nieporozumienie .Na urlopie w hotelu Kripriotis Village wyspa Kos, podczas pobytu syna w nocy pogryzł szczur!Pomoc rezydentki żadna , wręcz przeciwnie -problemy,żeby nie nagrany film nikt by nawet nie rozmawiał z nami.

Jacek

Biuro Grekos można uznać za dobre biuro, ma wswoich szeregach bardzo dobrą rezydentkę o imieniu Monika która wykonuje swoją pracę z pasują i jest bardzo dobrym przewodnikiem po wyspie Korfu.

iza

Bylam pierwszy raz z tym biurem podr?zy i mysle ze nie ostatni.Wszystko ok poza malym minusem dla rezydenta-zle poinformowal o odjazdach autobusow przez co bylam zmuszona do powrotu taksowka

Jk

Generalnie polecam Grecosa bo oferta zgodna z opisem hotele są ok. Ale wycieczki fakultatywne I rezydenci to dramat. Przynajmniej na Rodos. Pytając o wycieczkę do miasta Rodos rezydentka poprostu nas okłamał tylko po to aby opchnac wycieczkę. Ludzie chcieli zrezygnować z wycieczki jak skorzystali z jednej I okazała się dnem to nie chciała oddać pieniędzy. Wycieczek fakultatywnych nie polecam naciągane ludzi. Lepiej jechać komunikacja miejska lub wynająć samochód.