Opinie o biurze Grecos

Grecos

Mateusz N

Byliśmy z Grecosem ba wakacjach na wyspie Kos i wyspie Rodos wakacje świetne wszystko zgodne z opisem było super A więc w tym roku wybraliśmy się ponownie na wakacje z Grecosem ponieważ biuro konkretne i wiarygodne i tu psikus i wielkie rozczarowanie , wybraliśmy wyspę ZAKYNTOS wyspa przepiękna i to nam wynagrodziło pobyt chotel SUN GARDEN nie wiem czy GRECOS zdaje sobie spraw? i zna całą sytuację co w tym pseudo 3* chotelu się wyprawia i jakie dla poszczególnych gości czyli np.Polaków są tam warunki i w jaki sposób się nas tam traktuje nie jestem osobą wybredną szukając problemów ale ten chotel ,pokoje ,all inclusive,itp.to katastrofa.GRECOS powinien doborze się przyjżeć warunkom jakie tam panują oczywiście w starej części hotelowej gdzie kwateruje się POLSKICH Turystów w moim przypadku wyjazd rodzinny z 8- śmio miesięcznym dzieckiem to był koszmar zdjęcia nie wiarygodne do przedstawionej oferty nie jest adekwatna i prawdziwa do żeczywistość jaka jest naprawdę więcej informacji i dokumentacja (zdjęcia) na priv.

Jacek

wszystko ładnie zorganizowane, przelot, transfer, hotel i dodatkowe rozrywki

Justyna

Wszystko było zorganizowane dobrze. Rezydenci mili.

Rzetelne biuro ,bardzo sprawne organizacyjne ,rezydenci mili i pomocni w szczególności Patrycja która opiekowała się nami na wycieczce po Korfu 27.09.2019 ( był to jej ostatni dzień przed powrotem do Polski mimo to dała z siebie dużo pozytywnej energii ).

Klaudia ,Tomek

Profesjonalna obsluga.Wszystko zgodne z oferta.Pan Jakub to czlowiek z pasja ,profesjonalista w swojej dziedzinie. Rzetelny i odpowiedzialny.Na pewno skorzystam z uslug firmy Grecos i bede polecal innym.

Robert

Zalety: - animacje grecosa w hotelu Wady: - godziny lotów (przylot w późnych godzinach popołudniowych pierwszego dnia, powrót ok 7 rano ostatniego - z wakacji 7 dniowych robią się praktycznie 5 dniowe) - kierowcy autokarów podczas transferów nie rozumieją nic po angielsku (mój bagaż o mało nie wylądował w złym hotelu) Ogólnie ok jedynym prawdziwym minusem to godziny odlotów (wylot i powrót do Poznania).

Krysia

Korzystalam z biura pierwszy raz i chyba ostatni. Byłam na wczasach na Korfu w Sidari hotel Monika ktoś powie 2 gwiazdki czego się czepiasz. Pierwsza rzecz po przylocie około 24 w nocy zamknięty na kratę dostęp do wody no można się napić z kranu Ale jesteśmy w XXI wieku. Druga sprawa po wejściu do pokoju odrzuca smród wilgoci pokój bez okna zawilgocony zaslonka w prysznicu nie wiem po co skoro cała woda wylewa się na zewnątrz, brak światła spalona żarówka brak ręczników. Trzecia sprawa wczasy wykupione na 11 dni okazały się w rzeczywistości pobytem 9 dniowym ktoś tu nabija klienta w butelkę delikatnie mówiąc. Poza tym jedzenie znośne za mało owoców. Jedynie piękne widoki na wycieczkach rekompensowaly nam niedociągnięcia. Odradzam korzystanie z tego biura.

Pierwszy raz z tym biurem, i nie mam zastrzeżeń. Hotel Ianos wyspa Lefkada .Sama wyspa cudo.....zwiedzaliśmy na własną rękę - autobusami. Plaże od piaszczystych po te najpiękniejsze z urwiskami i wodą jak z marzeń czystą i cieplutką a to wrzesień . Hotel ładny czysto . Ręczniki wymieniane codzienne . Problem z kanalizacją ...kto już był w tym kraju wie o czym mowa. Mają cienkie rury odpływowe i niestety woda w łazience wypływa z kratek na parterze . Ale to nie wina organizatora . Jedzenie smaczne świeże . Dwa posiłki dla nas wystarczająco. Obsługa hotelowa sympatyczna ,uczynna .Kto kupuje wczasy przez internet, moja osobista rada-czytać opinie tych co byli.... i sprawdzać położenie na mapie, wtedy nie ma rozczarowania , że nic w pobliżu, że daleko do plaży to my płacimy i mamy być mądrzy.Czy pojechałabym raz jeszcze ? Tak , tak, tak....

Daria

Hotel bardzo ładny i jedzenie smaczne. Obsługa bardzo miła. Rezydenci pomocni ale jest jedno wielkie ALE nie proponuje wycieczek fakultatywnych NUDA i strata kasy - na własną rękę było by szybciej i taniej Zapłaciliśmy ponad 200 euro za dwie osoby za trzy wycieczki w Rodos Zwiedzaliśmy to co ładne z autokaru a to co beznadziejne staliśmy i słuchaliśmy ponad godzinę nudnych wypocin pilota Oferta tych lokalnych wycieczek jedynie ładnie brZmi nic więcej. Także lepiej sobie ja wykupić u lokalnych Greków lub wypożyczyć auto.

Natalia

Najlepsze biuro podróży :) jeśli mój wyjazd będzie do Grecji to tylko z Grecosem.