Opinie o biurze Grecos

Grecos

Malgorzata

Dotychczas nie miałam zastrzeżeń do Państwa usług, niemniej po tegorocznym wyjezdzie za pośrednictwem Grecos odpuszczę sobie ich oferty na dobre. Wszystko zdaje sie przebiegać bez zarzutu do momentu, w którym uczestników wycieczki nie napotykają niefortunne zdarzenia losowe jak np. utrata bagażu podczas organizowanego przez Nich transferu z lotniska do hotelu. Mimo wielokrotnego kontaktu z biurem obsługi klienta nie została nam zapewniona żadna doraźna pomoc, większość środków finansowych przeznaczonych na zwiedzanie została wykorzystana na zakup podstawowych środków codziennego użytku dla mojego towarzysza, który na miejsce przybył dosłownie z niczym. Wiecej zainteresowania otrzymaliśmy ze strony świadków zdarzenia, którzy chętnie oferowali pomoc. O postawie opiekuna, Pani Joanny rezydującej na obszarze Chalkidiki, nawet nie wspomnę - z takim brakiem empatii i zrozumienia nie powinna w ogole pełnić swojej funkcji. Grecos natomiast nie pofatygowali sie nawet o jakakolwiek pomoc. Zapewnienia o poszukiwaniach bagażu nie zmieniają faktu, ze zostaliśmy uziemieni w hotelu bez podstawowych przedmiotów niezbędnych do wakacyjnego pobytu zagranica. Jednak oni zdają sie kompletnie nie rozumieć tego problemu. Odnoszę wrażenie, ze Ich opieka nad klientami kończy sie w momencie odstawienia ich do hotelu i ewentualnych próbach sprzedaży wątpliwie korzystnych cenowo wycieczek fakultatywnych. Jednym słowem, wakacje za Ich pośrednictwem to jedno wielkie greckie nieporozumienie.

Sebastian

Moja ocena dotycząca rezydentów jest za wysoka, ale nie znalazłem zera więc dałem jeden . Panie Rezydentki raczej przyjeżdżają do ,,roboty ,,A nie do pracy (szczególnie jedna która,, pracuje,, )na wyspie Kefalonia.Nie opieka turystów, którzy wykupili wczasy poprzez tą firmę jest dla nich ważna, ale dobra zabawa .Przykre lecz prawdziwe.

skier43

Bdb organizacja imprezy, dobre powiadomienia sms, b.dobra komunikacja @@ i telef. z biurem. Punktualność. Hotel Islands View. Lefkada, Nidri. wrzesień 2019. Cena 1465 zł samolot, za tydzien bez wyzywienia. Wspaniały widok na zatokę Nidri i jej wyspy. Świetny czysty basen z jacuzzi. leżaki bez problemu bez opłat i zakupu w barze. B. czysto, wygodne łózka , przestronne pokoje, Mała ale sprawna łazienka bez problemów z kanalizacją. jedyny słabszy punkt to słabe wyposazenie aneksiku kuchennego. W miescie dużo wypozyczalni skuterów, quadów, samochodów do zwiedzania tej przepieknej wyspy. Bdb wycieczki statkiem na 7 wysp i Plaże m.,in Porto Katsiki Egremni za 20 EUR. Polecam biuro i to miejsce dla eksploratorów i lubiącym autentyczną, niekomercyjną Grecję.

bardzo mi się podobało, hotel super, jedzenie bardzo dobre

Jedyne zastrzeżenie do biura to przesadne oszczędzanie na powrotach na lotnisko - jeden autokar zabierał ludzi z 4 hoteli , które nie do końca były po drodze, przez co podróż z powrotem na lotnisko wydłużyła się z 2 do 3 godzin.

Sebastian

Świetne biuro, bardzo dobra organizacja, super animacje dla dzieci

Nati

Dla mnie wycieczka z grecos to raj w katalogu a tragedia w realu. Tragedia!

Profesjonalnie przygotowana wycieczka. Opieka rezydenta od przylotu do wylotu. Wycieczki fakultatywne bardzo fajne i ciut drogie. Pochwala dla kierowcy autokaru białego mercedesa który woził nas z lotniska a później na wycieraczki . Szacun :)

Bożena Korecka

Biuro jest godne zaufania i polecenia. Wszystkie informacje były zgodne z rzeczywistymi warunkami .

Wszystko zgodne z ofertą, bardzo dobra organizacja wyjazdu.