Opinie o biurze Holiday Experts

Holiday Experts

Anna Ryncewicz

Biuro -porażka nie polecam wycieczka na Kubę 2019 -transfer z lotniska z Havany do Varadero autokar odjeżdża bez nas ,agent biura oszukuje że pokryje koszty taksówki i później nie odbiera telefonów przez cały 14 dniowy pobyt na Kubie.Jesteśmy pozostawieni sami sobie.Opiekuje się nami Polka z biura Eco Travel i tylko dzięki niej możemy poznać choc trochę Kubę?nie mamy informacji kiedy powrót czy godziny lotu się nie zmnieniły jaki Bus nas zabierze ?.koszmar Oczywiście reklamacja po powrocie negatywna - do niczego się nie poczuwają,pełna ignorancja i lekceważenie klienta?Obsługująca infolinię bezczelnai arogancka nie daje mi dojśc do słowa?.nie dajcie się wrobić w wycieczki z tym biurem ?mnie czeka sprawa w sądzie Anna

Krzysiek

Jest Ok, ale nie niestety do końca przekonany co do cen ich usług. Myśle, ze można znaleźć lepsze wycieczki za rozsądniejsze pieniądze.

Artur Jaworski

Pobyt: Wrzesień 2015

Wróciliśmy włąśnie z wakacji na Dominikanie w hotelu Barcelo Dominican Beach. Organizaror super godny polecenia, bardzo miły kontakt wyczerpujące informację na temat wyjazdu wszystkie dokument y dostarczone szybciej niż w umowie. Dominikana - ..... zamknijcie oczy wyobraźcie sobie raj ...... to jest właśnie Dominikana :). Hotel przepiękny trzy baseny, plaża jak z bajki, restauracje rewelacja. Pracownicy hotelu uśmiechnięci od rana do późnych godzin nocnych ( nie wiem skąd oni czerpią energię ale jest to zaraźliwe :) Widoki w rzeczywistości dużo ładniejsze niż w folderach reklamowych. Gorąco polecam biuro podróży Holiday Experts oraz hotel a raczej resort Barcelo Dominican Beach