Opinie o biurze Itaka

Itaka

Mirek

Ja od wielu lat jeżdże z nimi, nigdy się nie zawiodłem i na pewno jeszcze pojadę. Z dziećmi byłem i z żoną, wszyscy zawsze zadowoleni, nikt nie narzekał, a tylko marudził, czemu dłużej nie zostajemy hehe bosko było :)

Pobyt: Wrzesień 2020

Moja ocena nie bedzie inna jak maksymalna bo z tak świetnym biurem podrózy dawno na takich wakacjach nie byłam!!! Najlepsi, naprawde cena super, mega wypoczeci wróciliśmy z męzem!!!!

anielka

Pobyt: Wrzesień 2020

Porządnie zrobione wakacje dla rodziny z dziećmi, nie tylko człowiek wypocznie, ale nabierze tyle sił, że głowa boli, super!

julson

Mega profesjonalnie przygotowana wycieczka objazdowa, z najlepszymi przewodnikami! Zakupiłam wcześniej tez ubezpieczenie, dzięki któremu naprawdę czułam się bezpiecznie :D

Oliwia

Pobyt: Wrzesień 2020

Chyba najlepiej zorganizowane biuro w trakcie tej pandemii. Wiekszość ma problemy z wypłacaniem itp, a akurat Itaka dała sobie radę i naprawde nieżle jej to idzie!! Z takim biurem naprawdę warto jeździć na wycieczki :)

Zawiedziona

Pobyt: Wrzesień 2020

Kardynalny błąd że bzdury mówią żeby sprzedać wczasy. Pojechalam w czasie koronawirusa do Egiptu. Liczyłam się że komuś przytrafić się może pozytywny wynik testu na koronawirusa i kwarantanna. Niemniej była mowa że jest izolowany. Jest izolowany od innych niemniej integruje się z rodziną która ma negatywne testy. U mnie na ten moment test nie wyszedł i wszyscy siedzimy w kwarantannie razem mimo że mąż negatywny. Po przylocie można było korzystać z wszystkiego i czekanie na wyniki nie miało znaczenia. Jak test nie wyszedł (nie ma żadnego wyniku) niestety kwarantanna do wyniku drugiego testu. Przyjmują jakby wyszedł pozytyw mimo wadliwych testow. Gdyby zdarzało się to rzadko, niemniej widać że zdarza się to dość często. W biurze przy zakupie mówią że nie zdarzył się jeszcze na ich egipskich testach pozytyw niemniej już o kwarantannie nie mówią jak wadliwy test bo nie wskazuje wyniku. A powinni o takim fakcie informować. Bo czekanie na kolejny wynik to strata minimum 48 h z urlopu. Ja jestem ich postawa rozczarowana. Gdyby przy sprzedaży ktoś o fakcie wadliwych testów wspomniał i że do nich mimo że nie dają wyniku przechodzi się kwarantannę to bym Egiptu nie wybrała. To jest całkowita ruletka. Bo na kilkanaście osób dwie z brakiem wyniku spory procent daje. Gdyby izolacja dotyczyła tych dwóch osób. Niemniej nagle zamyka się bez podstawy w izolacji całą rodzinę mimo negatywnych testow (jedna bez wyniku) , mimo że wcześniej bez wyniku korzystalo się że wszystkiego. Jak całą procedura ma sens w przypadku pozytywu tak w przypadku testów bez wyników jest jakaś poroniona. Egipt ma swoje zasady, ale pracownicy sprzedający te wczasy powinni trochę o realiach wiedzieć. A z dwoma rozmawiałam. Każdy bzdury mówił a na miejscu potem co innego życie przynosi i rezydentka mówi. Egipt w tym czasie to dla tych którym siedzenie w pokoju w czasie urlopu nie przeszkadza. I akceptuja fakt że mimo że mogą być zdrowi i tak kwarantanna to duże prawdopodobieństwo.

RozPietrz

Byliśmy ze znajomymi we Włoszech na objazdówce i dawno się tak nie ubawiliśmy! Świetni przewodnicy, dużo cennych informacji i ciekawostek. Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka!! Na pewno jeszcze się wybierzemy, ale już w innych region świata!

Roza

Najlepsi na świecie!! Turcja to po prostu najlepsze na świecie miejsce, a z itaką tam jechać to sama przyjemność!!!!

Daria

Pobyt: Wrzesień 2020

Jakość hotelu bez zarzutu. Całość wycieczki jeśli chodzi o organizacje to wydaje mi się, że nie było żadnych problemów (a przynajmniej ja nic o tym nie wiem). Generalnie udany urlop. Na pewno mogę polecić Itakę.

Diana

Pobyt: Wrzesień 2020

Jak wakacje to tylko z Itaką, taką wyznaję zasadę. Do Bułgarii lub Chorwacji bo to moje dwa ulubione miejsca. Nie zawsze wybieram te same hotele, bo fajnie jest coś nowego zobaczyć. Dalmacja to przepiękne miejsce.