Opinie o biurze Itaka

Itaka

Kamila

Pobyt: Luty 2020

Niezła wycieczka, która pozwala się człowiekowi zresetować, bo nie musi się o nic martwić, bo wszystko ma zapewnione. To jest komfort. To na pewno nie ostatnia wycieczka zorganizowana w moim życiu :)

Kamila

Pobyt: Luty 2020

Wycieczka całkiem dobrze zorganizowana i zrealizowana. Sprawnie wszystko sie odbywało. Hotel mi się podobał i lokalizacja też. Bardzo przyjemna okolica. Rezydentka profesjonalna, Jak dla mnie trochę za bardzo zdystansowana, ale rozumiem. Nadrabiała wiedzą i serdecznością. :)

AnaS

Pobyt: Styczeń 2020

Cena wycieczki last minute do Tunezji adekwatna do atrakcji. Było fajnie, miło. Spokojnie sobie zwiedzaliśmy z naszą fajną przewodniczką. Hotel też całkiem dobry. Generalnie można korzystać :)

Pobyt: Styczeń 2020

Polecam wycieczkę do Tunezji z Itaki. Bardzo fajna organizacja. Podróż w porządku, a po podróży przyjemny odpoczynek w super hotelu :) Pani rezydentka była przesympatyczna. Bardzo przyjemnie się z nią zwiedzało i słuchało jej. Organizacja bardzo spoko. ;)

Liza

Pobyt: Styczeń 2020

Wycieczka do Tajlandii najlepsza na której byłam do tej pory z Itaki. Fajny program bardzo dobrze zrealizowany przez rezydenta. Komfortowe warunki pobytu i podróży. Ogólnie się wszystko zgadzało.

Liza

Pobyt: Luty 2020

W zasadzie bardzo udana wycieczka Do Tajlandii. Wszystko co miało być zapewnione, było. Hotel bardzo przyjemny. Rezydent sympatyczny i ogarniety.

Stracony klient

Pobyt: Marzec 2020

Mogę tylko przyłączyć się do poprzednika!!! Brak zwrotu za nie zrealizowaną usługę ponieważ jak określają "oczekują nowych rozwiązań prawnych"!!!! Rzetelność firmy poznaje się w sytuacjach kryzysowych, wnioski nasuwają się same.

Uczciwy klient

Pobyt: Marzec 2020

Witamy czytających . ITAKA - to firma , która nie oddaje pieniędzy za wyjazd który się nie odbył . Nie chcą oddać pieniędzy za wyjazd narciarski do Hiszpanii pomimo zapewnień ze oddadzą , pieniędzy - brak . Kombinatorzy i Cwaniacy Zadeklarowaliśmy , ze pieniądze z nieodbytej wycieczki przeznaczymy na leczenie , konkretnie na walkę z koronawirusem . I w dalszym ciągu środki przetrzymuje Biuro Podróży ITAKA . Wszystko jest piękne jak im wpłacamy kasę . Gdy trzeba oddać to wtedy zaczynają pojawiać się problemy . W polskim języku jest takie słowo ja ?Złodzieje?. Czy to pasuje do nich . Niech każdy sobie sam dopowie . Podobnie napisana opinia została kilka godzin temu usunięta . Tak się nie robi. Pozdrawiamy , oszukani klienci Itaki .

W 2019 r. byłam na wycieczce Atlantycka Ślicznotka. Wszystko było ok, dopóki, pod koniec pobytu, osoby przedłużające wycieczkę o pobyt w hotelu nad oceanem nie zostały zmuszone, aby o 2 w nocy zrywać się i jechać najpierw na lotnisko wraz z tymi, którzy wylatywali z powrotem do Polski. Tak jakby wielką trudność stanowiło wynajęcie transportu o godziwej porze tj po śniadaniu w hotelu i ewentualnym spacerze po miasteczku. W sumie na sen mieliśmy 2 - 3 godziny. Takie oto oszczędności robi Itaka nabierając swoich klientów.

Pobyt: Kwiecień 2020

W związku z epidemią koronawirusa mój wyjazd został odwołany. Wystąpiłam o zwrot środków, ale Itaka zwleka z wypłatą pieniedzy tłumacząc się mętnie, że czeka na regulacje prawne z Ministerstwa Rozwoju. Jakoby te regulacje mają dotyczyć terminu w jakim biuro ma zwrócić środki. Coś słyszałam, że albo 14 dni (które już minęło) albo nawet 6 miesięcy. Jest to oczywista gra na zwłokę ze strony Itaki. Jeśli nie otrzymam szybko swoich pieniędzy więcej z nimi nie jadę i nikomu nie polecę ich usług.