Opinie o biurze Itaka

Itaka

marek korzyk

Dziękuje ITAKA , jak zawsze bez problemowo miły rezydent . Zawsze z Wami

AMBROŻY

Przeżyłem perfekcyjne wakacje dzięki biurze ITAKA. Wypad do Tunezji okazał się fantastyczną okazją do miłego spędzenia czasu, a do tego nie zrujnował naszych portfeli. POLECAMY.

Zdzisław Żytkiewicz

Jest wiarygodne i dobrze zorganizowane. Można też polegać na pomocy rezydenta.

kasia

standardy duzo nizsze niz opisane w umowie. niezgodnosc oferty z opisem. beznadziezjny rezydent bez checi pomocy. oferta ultra all inclusive za niemale pieniadze i prozba jednego z gosci o poinformowanie ubslugi hotelu o powaznej alergii pokarmowej zostala zignorowana i skwitowana slowami no przeciez chyba pani wie co pani moze jesc.... dramatyczna obsluga klienta, nigdy wiecej nie skorzystam. nie polecam.

Magdalena

Wakacje z biurem Itaka okazały się koszmarem - hotel Los Zocos na Lanzarote był pełny karaluchów, pruskaów, myszy i robactwa. Nawet na stołówce między talerzami z jedzeniem chodziły prusaki i karaluchy. Jedzenie najgorszy sort, najtańszy, pełny chemii i konserwantów. Pokoje sprzatane bardzo słabo, posciel nie zmieniona przez 2 tygodnie pobytu, ograniczało się do polania chlorem umywalki i wc, po czym konieczne było kilkugodzinne wietrzenie pokoju. Nigdy wiecej tego biura podróży i tego hotelu. Odradzam - CAŁKOWITA STRATA PIENIĘDZY I CZASU, I PRZEDE WSZYSTKIM DUŻO STRESU DLA CAŁEJ RODZINY.

Dariusz

Wszystko ok,. Pani Rezydent stanęła na wysokości zadania. Hotel ok. Jedyne co to brak imprez wieczornych. Przez tydzień tylko dwie i bez szału.

Jacek

Podzielilem sie swoja opinia na temat hotelu . Mialem dostac na maila potwierdzenie do aktywacji mojej opini. Do tej pory cisza a minlo juz kilka dni. To jakas sciema !!

ZJ

Biuro wywiazało się z umowy bez zarzutu. Pani Magdalena A. na Zakynthos (Grecja) okazała się świetną przewodniczką. Energetyczna, uśmiechnięta, życzliwa i pomocna. Najlepsza przewodniczka, jaką w życiu spotkałem, a mam już sporo lat.

Elwira Fengler

Biuro podróży godne polecenia. Sprawna organizacja i obsługa klientów. Mogę polecić.

Weronika

Moje wymarzone wakacje, nie zawiodłam się. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego biura. Oferta była zgodna z opisem, hotel w którym się zatrzymaliśmy przepiękny. Spędziliśmy tydzień czasu w świetnym miejscu, juz planujemy wakacje na przyszły rok.