Opinie o biurze Itaka

Itaka

Uczciwy klient

Pobyt: Marzec 2020

Ocena: 1.00 ITAKA - firma złodziejska . Nie chcą oddać pieniędzy za wyjazd narciarski do Hiszpanii pomimo zapewnień ze oddadzą , pieniędzy - brak . Kombinatorzy i złodzieje . Prezes powinien dzisiaj być w AŚ .

Kajca Sebastian

Pobyt: Marzec 2020

Witam. Ja korzystałem z Biura ITAKA w wakacje 2019 i byłem mega zadowolony . Oferta dotyczyła Hotelu Louis Creta Princes na Krecie. Wakacje wspominam bardzo dobrze. Dla mnie Biuro ITAKA Jest Super. Teraz mam wykupione wakacje na wyspy kanaryjskie na lipiec 2020 nie wiem co mnie czeka ale mam nadzieje że i w tym przypadku z ITAKĄ będzie SUPER. Ja polecam tą firmę a zwłaszcza Biuro podróży ITAKA w galerii Bronowice w Krakowie

Aleksandra

W ubiegłym roku spędziłam wakacje z ITAKĄ , pierwszy raz z biurem podróży i na dzień dobry WIELKIE rozczarowanie ! Moim oraz mojego narzeczonego celem była KRETA . Problemy zaczęły się tuż po przylocie , na lotnisku. Dolecieliśmy na Kretą nocnym lotem, także w momencie lądowania było bardzo późno, byliśmy mocno zmęczeni. Kiedy odbieraliśmy dokumenty od Pani z ITAKI , dostaliśmy informację, iż w hotelu który opłaciliśmy nie ma dla nas miejsca (później okazało się, że nie jesteśmy jedyną parą którą spotkała taka sytuacja) . Usłyszeliśmy że dostajemy hotel o takim samym standardzie jak nasz , nazywa się HOTEL SOLIMAR WHITE PEARL. Widzieliśmy go w ofertach i z miejsca odrzuciliśmy, nie odpowiadał nam fakt , że toaleta jest za szybą w sypialni, dlatego słysząc taką informację nieco nas to zdruzgotało. Po przyjeździe miałam nieprzespaną noc, powodem był grzyb w pokoju, smród niesamowity! Z rana zmieniono nam pokój, grzyb był mniejszy ale BYŁ.! Uważam że w hotelu z 5 gwiazdkami coś takiego nie powinno mieć miejsca!!! Kuchnia na plus, obsługa bardzo sympatyczna ALE grzyb skutecznie utrudniał mi wakacje, nie wracałam do pokoju z zadowoloną miną, staraliśmy się spędzać tam jak najmniej czasu. Wspomnę tutaj jeszcze o dodatkowych atrakcjach, organizowanych przez ITAKĘ. Pierwszego dnia o godzinie 11 było spotkanie z rezydentką. Pani przedstawiła wszystkim wycieczki krajoznawcze. NIE POLECAM ICH KUPOWAĆ, Osobiście po namowach i przestrogach przed miejscowymi organizatorami wykupiliśmy dwie wycieczki .Później okazało się ,że takie same wyjazdy można nabyć o połowę taniej.

Adi

Najgorsze biuro . Najgorsze samoloty , najgorsze pokoje, najgorsze obsługa..... hej..... tam jest wszystko co najgorsze....

Bruce Davids

Pobyt: Marzec 2020

Witam wszystkich, czy obecnie znajdujecie się w poważnym kryzysie finansowym. Czy potrzebujesz pożyczki? Czy bank odrzucił cię i chcesz pożyczki, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby? - Nie ma problemu. Bez względu na sytuację finansową. Możemy zaoferować kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, kredyty prywatne i kredyty wyłącznie na cele edukacyjne.? Nie szukaj więcej, ponieważ możemy pomóc Ci zabezpieczyć to, czego potrzebujesz. Pytania / wsparcie? - E-mail (ferratum.loans@gmail.com) i otrzymaj odpowiedź w ciągu kilku godzin. Możemy pomóc Ci w pożyczce w wysokości od 5000 do 200 milionów USD w celu rozwiązania problemów finansowych przy bardzo niskim 3% oprocentowaniu na okres od 1 do 30 lat (12-360 miesięcy). Ten program finansowania pozwala klientowi cieszyć się niską spłatą odsetek w czasie trwania pożyczki po zabezpieczeniu z nami pożyczki. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach! Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie! Jeśli masz wątpliwości lub chcesz wyjaśnić, napisz do nas na adres E-mail: ferratum.loans@gmail.com

Barbara

Pobyt: Kwiecień 2020

DO SĄDU Z NIMI!!! Miałam zarezerwowaną wycieczkę do Hiszpanii na początku maja, jednak z uwagi na obecną sytuację sanitarno- epidemiologiczną na całym świecie, odstąpiłam od umowy w ustawowym trybie. Zwrot zaliczki miał nastąpić w ciągu 14 dni. I co? Dzwoni pani z Itaki i informuje , ze centrala zmieniła regulamin i pieniądze wypłacą mi za ok 180 dni!!! SKANDAL!!! ZŁODZIEJE!!!! NIGDY WIĘCEJ Z ITAKĄ!!!

Jaro

Pobyt: Czerwiec 2020

Witam. Nie polecam omijajcie z daleka Jeszcze nie zdążyłem wyjechać, a już kłopoty. Mam wycieczkę objazdową do Włoch na początku czerwca. Z powodu pandemii jest zamknięty cały kraj, a oni mi mówią że spokojnie to przejdzie. Nie pomaga artykuł 47 ustawy o turystyce, chcą oddać ale nie wszystko, tłumacząc że to ja rezygnuje, Skoro tacy odważni to niech sami sobie do Włoch pojadą. Więcej z usług tej firmy nie skożystam i będę wszystkim znajomym jej nie polecał

Papa

Pobyt: Czerwiec 2020

Mam wykupioną wycieczkę do Włoch objazdową.. Pomimo zamknięcia państwa z powodu pandemii, problem z zwrotem całości zaliczki, tłumaczą że to przejdzie, nie pomaga artykuł 47 , tłumaczenie itp. Oszuści i krętacze, byleby zarobić,

Michalina

Super wycieczki last minute. Hiszpanię z Itaką wspominam do dziś :) Atrakcyjne ceny, wszystko zgodne z opisem, rezydenci sympatyczni. Nic dodać, nic ująć, polecam.

olmo

Rezydent Monika Bagińska z Marsa Alam postać na papierze