Opinie o biurze Itaka

Itaka

Zalewski

Hotel - super! Akurat trafiłem na mega ludzi, którzy tam byli. W grecji byłem parokrotnie i nigdy się nie miałem przypadku, by coś nie wypaliło, albo było źle. Polecma jeździć z Itaką w szczególności poza sezonem - wtedy jest genialne, bo bez tłumów, a wycieczki dodatkowe do wykupienia są świetne.

Eryk

Pobyt: Wrzesień 2020

Wszystko na styk zrobiłem, wycieczka last minute, z dnia na dzień wręcz wylot. Ale wszystko się udało i w stu procentach jestem zadowolony z wyjazdu!

Maciej

Włochy to bardzo dobry cel urlopu - super miejsce i przede wszystkim przepiękne. Nie zawsze spokojne, co jest dość logiczne. Sama wycieczka moim zdaniem wyszła bardzo dobrze, zorganizowana bez problemu. Było ok.

Jakub

Pobyt: Sierpień 2020

Wszystko według mnie przebiegło bez żadnego problemu!! Polecam również zakupienie ubezpieczenia, przynajmniej nie trzeba się potem bać różnych nieprzewidzianych sytuacji!

Laura

Pobyt: Sierpień 2020

Jeżdżę co roku z Itaką i jestem zadowolona z każdej wycieczki. Zdarzyło mi się raz nawet wybrać jedną z wycieczek.. w Polsce! Wydaje mi się, ze to tez może być dobra opcja w trakcie pandemii. W szczególności, gdy ktoś się boi za granicę jechać.

Blanka

Pobyt: Wrzesień 2020

Wszystko super! Wyjazd jak najbardziej się udał i wszystko zrobione było na pięć z plusem.

Blanka

Dla mnie wszystko w porządku. Byliśmy na wyjeździe w Chorwacji z mężem i jesteśmy zadowoleni.

Pobyt: Sierpień 2020

To biuro to tragedia. Sami oszuści! Wycieczki sprzedawane są w kilka sekund i wystarczy dowód osobisty, ale zwrot kosztów trwa w nieskończoność...zlodzieje!! Odwołują wycieczki przez pandemię i nie chcą oddawać pieniędzy. NIE POLECAM !!

Robert Odrobina

Pobyt: Maj 2020

Unikajcie tego biura. Wyjazd opłaciłem w ubiegłym roku i miał się odbyć w maju. Z powodu pandemii w kwietniu odstąpiłem od umowy i do tej pory nie odzyskałem pieniędzy. Termin wynikający z Ustawy "civid-19" mija w październiku a itaka teraz powołując się na nową ustawę "covid-19" informuję, że pieniądze będą zwracane z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Wiąże się to z kolejnymi miesiącami wyczekiwania na zwrot moich pieniędzy. ITAKA ODDAJCIE NASZE PIENIĄDZE!!!

Turysta

Pobyt: Wrzesień 2020

Nigdy więcej z Itaką .Postoje co 4 godz..strach wypić kawę bo pan kierowca ma swój rozkład. Wyżywienie kiepskie np.na śniadanie dwa zimne jajka na twardo plus plaster wędliny. Do obiadokolacji do picia woda o soku zapomnij. Nawet nie chce się pisać bo krew zalewa. JEDYNA przyjemność to urok Włoch.