Opinie o biurze Itaka

• Madagaskar All inclusive
  • Republika Południowej Afryki 2 posiłki
  • ARUBA Wyżywienie zgodnie z programem
Zobacz wszystkie oferty Itaka

Biuro podróży Itaka, to profesjonaliści w każdym calu, świetni rezydenci.Milismy przyjemność pierwszt raz korzystać z usług Itaki, wylupilismy wakacje all inclusive na Majorce w Alcudii, gorąco polecam. Hotel jak na 3 gwiazdki ok, jedyny minus to brak klimatyzacji, ale za to różnorodne przepyszne menu , wspaniała okolica, mieszkaliśmy w hotelu Syrena I.Basen pod oknami , restauracja kilkanaście metrów od hotelu, kilometr do morza.????????????

Paweł Świderski

Itaka napewno oferuje największy wybór ofert na polskim rynku ale jakikolwiek problem klienta jest spychany na margines.

Karina

Byłam z Itaką w Turcji. Hotel czterogwiazdkowy zasługuje na trzy. Bezpłatne leżaki i parasole na plaży okazują się fikcją. Rezydentka skupiona na ofercie sprzedaży wycieczek nie miała ochoty wysłuchania naszych skarg.

Slawek

jako jedne z nielicznych biur w Bułgarii organizuje wycieczki do delfinarium w Warnie gdzie zwierzęta trzymane są w katastrofalnych warunkach i torturowane przed pokazami. Jednak chęć zysku z wycieczek jest większa niż zasady etyczne. Dla porównania TUI nie organizuje takich wycieczek. Skandal!

Mirex

Itaka ma w nowej ofercie hotel 5* w Albanii Blue Fafa Resort . Ładny, nowy, hotel ale zasługuje najwyżej na trzy gwiazdki. Wyjazd w ostatnich dniach przed wylotem zmieniono z Warszawy na Modlin. W hotelu bardzo kiepski serwis, po chamsku wyłudzają napiwki-podobno taki zwyczaj w kraju. Beznadziejna recepcja zbywajaca gości. Opcja all inclusive była poniżajaca. Żaden bar ani restauracja jej nie realizowała. Kazali gościom stać w kolejce pod okienkiem "wydawka kuroniowki" w oczekiwaniu na proste napoje. Po 22. nawet zwykla woda nie przyslugiwala gościom. Widok boczny na morze w ofercie oznaczał widok na gacie sąsiada plasajacego na balkonie naprzeciwko w odległości 8 m. Aby ujrzeć morze trzeba było się mocno wychylić przy zachowaniu ostrożność aby nie wypaść z balkonu. W pokojach wyludzanie napiwkow przez room service było normą. Celowo zapominano o 3. osobie na dostawce. Po tysiąc razy trzeba sie bylo dopominać o najprostsze rzeczy jak: ręczniki, mydło, szampon. Przy plaży nie bylo toalet a w hotelu wisiały oznaczenia aby nie wchodzić w strojach kąpielowych. Możliwe, że ludzie powszechnie korzystali z morza...kompletny brak wyobraźni sanitarnej.

Tragedia! Miesiąc przed wylotem zmieniono godz. wyloty o 12 godzin później. Powrót przesunięto z godz. popołudniowych na nocne też 12 godzin później ale wykwaterowanie nastąpiło o 10 rano więc 15 godzin byliśmy bez pokoju. Na pytanie gdzie mozemy sie umyc i co zrobic z dziecmi miedzy wieczorem a 00.30 usłyszeliśmy od rezydentki że mamy do dyspozycji odkryty basen przy basenie i leżaki przy basenie. Kpina! Hotel niezgodny z opisem. Miała być piaszczysta plaża a były kamienie takie że z małymj dziećmi nie było szans wejść. Jak można tak traktować ludzi w tych czasach? Ludzie trzymajcie się od tego biura z daleka. Pierwszy raz pojechalismy z tym biurem a jezdzimy duzo. Na pewno ostatni!

Slawomir H

Witam myślałem ze te biuro się poprawiło wylot na Malediwy opóźniony z Warszawy 2godziny trzymają nas w samolocie 45 minut nikt z obsługi nie podać może godziny kiedy wylecimy samolot stary przy fotelach zagłówki od głowy nie wymienione brudne czarter Blu Panorama masakra 26-06-2019

ola

Kolejny wyjazd z Itaką i nie zawiedliśmy się. Na lotnisku w Hurgadzie czekało mnóstwo przedstawicieli biura, w tym Polka, reszta mówiąca łamaną polszczyzną, ale dało się porozumieć. Sprawnie kierowali do autokarów, których było podstawionych około 5, każdy jechał do innych hoteli i podróżujący byli od razu rozdzielani do właściwych. W naszym autokarze byli goście do 4 różnych hoteli, położonych blisko siebie, więc podróż z lotniska nie trwała zbyt długo. Spotkanie na drugi dzień po przyjeździe z rezydentką przebiegła planowo. Poza tym obecni rezydenci na dyżurach, nie korzystaliśmy z tego, jedynie przed wylotem, w celu potwierdzenia godziny wyajzdu. Odebrano nas planowo i dostarczono na lotnisko, wszystko bez problemów.

MartaiKamil

Jesteśmy bardzo rozczarowani wycieczką wykupioną w biurze ITAKA. Hotel 4* okazał się być co najwyżej 2*, z 8 dni urlopu zostało nam 5 ze względu na opóźnione loty, w dodatku byliśmy zmuszeni do czekania 15 godzin na samolot powrotny, który planowy wylot miał o 4:35 nad ranem. Rezydentka była do niczego, tylko do sprzedaży wycieczek.

anna

Byliśmy z tym biurem na Wyspach Zielonego Przyladka , konkretnie Sal. od 1.06. 2019 dwa tygodnie w hotelu Oasis Atlantico Belorizonte.Bungalow nie remontowany od lat/ połamana kabina prysznicowa i nie umocowany kran w umywalce/.Jedzenie nie urozmaicone, codziennie 4 rodzaje do wyboru i tak przez 2 tygodnie.Linie lotnicze ktore czarteruje Itaka najgorsze z możliwych Blkue Panorama do Sal miały opżnienie godzinę a do Polski 9,5 godz.!!! za wizę moja rodzina zapłaciła raz w cenie imprezy a drugi raz pobrali od nas w Euro na granicy po przylocie. Pani rezydent nie pomogła odzyskać pieniędzy - czyli radzcie sobie sami po powrocie i piszcie do Itaki skargę. Zaraz po przylocie tego samego dnia organizuje się spotkanie z rezydentem by "złowić" na wycieczki niezorientowanych za 3 krotnie wyzsza cene niz oferują to lokalni . Polecam Borysa Biedronkę ktory organizuje wycieczki , mówi świetnie po polsku i mozna go codziennie spotkac w tym hotelu przy wyjściu na plażę. Wycieczka z nim na Sal NA MAXA to wspaniałe przeżycie . Dobrze zorganizowana za 20 e od osoby - w Itace 65 e / os. Ogólnie nie polecam biura . A hotel max 3*