Opinie o biurze Itaka

Itaka

Pobyt: Wrzesień 2020

Rezydentów jak najbardziej oceniam na 5! O co tylko zapytałem to na wszystko odpowiedzieli i pomogli. Hotel trafił mi się naprawdę spoko, miałem śniadania i obiadokolację, które były wystarczające, jeśli chodzi o mnie. No a miejsce oczywiście przepiękne :)

Igor

Piękna Hiszpania, którą warto odwiedzic chociaż raz w życiu. Pan rezydent bardzo miły, pomocny, nie mam żadnych uwag co do niego. Wszystko się udało i bardzo nas to zachęciło do kolejnego wyjazdu z Itaką.

Rafał

Pobyt: Wrzesień 2020

Bardzo dużo osób marudzi ze względu na to jak wyglada sytuacja pandemiczna, a ja uważam, że wcale nie jest tak źle jak wszyscy mówią! Z moich doświadczeń wynika, że jak tylko można to podróżowanie jest naprawdę bezpieczne.

Jakub

Pobyt: Wrzesień 2020

Grecja to zdecydowanie moje ulubione miejsce na ziemi! Wracamy tam z Itaką co jakiś czas, ale zmieniamy miejsce i wyspy, ale nam się nie przejadło. Super wycieczka, jak najbardziej warta polecenia każda miejscówka z Grecji!

Pobyt: Wrzesień 2020

Wszystko było super! Cała wycieczka była super zaplanowana i bardzo mi się podobało, moim dzieciom również!! Wykupiliśmy też dodatkowo w Itace ubezpieczenie, żeby nie martwić się niczym.

Kuba

Pobyt: Wrzesień 2020

Zadowolenie towarzyszyło mi i mojej narzeczonej od początku do końca wycieczki. Super nam się odpoczywało. Raczej na nic nie możemy narzekać :)

Rafał

Pobyt: Wrzesień 2020

Jak najbardziej cała wycieczka się udała. Wszystko było w porządku i bez większych przeszkód. Polecam serdecznie!

Renata

Nie do końca wiem, czemu jest aż tyle negatywnych opinii.. Byłam wielokrotnie z Itaką na wakacjach i jeśli zdarzyły się jakieś problemy to naprawdę drobne, które bardzo szybko były likwidowane. Za każdym razem byłam zadowolona. W tym roku jeszcze nigdzie nie byliśmy, ale może coś kupimy Last Minute :)

Pobyt: Sierpień 2020

Jest tu bardzo dużo nieprzychylnych opinii dlatego też ja wystawię pozytywną, bowiem ja na Itace akurat się nigdy nie zawiodłam. I od lat jestem zadowolona.

Roman

Bardzo miłe Panie pomagały mi dobrać wycieczkę objazdową po Chorwacji! Byliśmy z dziećmi i z żoną w zeszłym roku i byliśmy bardzo zadowoleni!! Oczywiście dzieci były już duże, dlatego też objazdówka nam bardzo pasowała.