Opinie o biurze Itaka

PZL MIELEC

Pobyt: Marzec 2020

dotyczy skarby faraonów 7-15.03.2020 WYCIECZKA GRUPOWA Z MIELCA

Zły

Bardzo nie polecam. Oszukują i manipulują klienta.

Irenus

Pobyt: Luty 2020

Był to kolejny wyjazd z Itaka,wszystko było zgodne z opisem .Mam tylko zastrzeżenia co do rezydenta w drodze powrotnej z hotelu na lotnisko.Rezydent mówił tylko po arabsku i angielsku ,większość podróżujących nie rozumiała o czym pan mówił i mieli drobne kłopoty z odnalezieniem się na lotnisku

danuta stanieczek

okropne biuro!!!!! klijent ma przyniesc pieniadze aoni i tak go oszukaja i okradna ze swiadczen za ktore zaplacil, prosze nie dokupywac nic exstra ,nepszego pokoju widoku na moRZE i tak tego nie otrzymacie bo zwala to na hotelarza przyklad z egiptu TABA,REZYDENCI OFERUJA TYLKO WYCIECZKI A TAK SA NIE KOMPETENTNI ,WYBIERAJCIE INNE BIURA!!!! TO BIURO NIE SZANUJE SWOICH KLIENTOW!!!!! POZDRO

Kalina

Pobyt: Luty 2020

Świetna rezydentka bardzo ciekawie opowiadała nam o każdym z odwiedzonych miejsc. Fajnie realizowała program. Wycieczka do Tunezji zostanie miłym i pięknym wspomnieniem :)

Renia

Pobyt: Luty 2020

Na Teneryfę najlepszą ofertą jest wycieczka last minute. Bardzo dobra cena za dobrą wycieczkę :)

Renata

Pobyt: Luty 2020

Wycieczkę do Grecji mogę zaliczyć do bardzo udanych. Wszystko się zgadzało. Rezydent był bardzo dobrze przygotowany. Nocowaliśmy w 3 gwiazdkowym, przyjemnym hotelu. Piękne zabytki, krajobrazy. Warto było :)

Julka

Pobyt: Luty 2020

Hiszpania to świetny, piękny i ciekawy kraj. A wyspa Fuerteventura jest cudna! To najlepsza wycieczka last minute na jakiej była z ITAKI. Było przepięknie i fantastycznie.

Olek

Pobyt: Luty 2020

Wycieczka na Cypr była bardzo fajna . Super hotel i rezydent. Piękne widoki s pyszne jedzenie.

Jacek Bartkowiak

Pobyt: Styczeń 2020

Jeździliśmy z rodziną na kilka imprez organizowanych przez Itakę. Bywało różnie, nigdy jednak nie mieliśmy takich zastrzeżeń jak w przypadku ostatniego wyjazdu do Emiratów Arabskich (styczeń 2020 r.). Wykupione ze znacznym wyprzedzeniem wczasy miały rozpocząć się wylotem z Warszawy wczesnym rankiem - lot miał trwać 5,5 godz. Na dzień przed wylotem przesunięto go na popołudnie, wydłużając czas jego trwania do 9 godzin (zmiana trasy, międzylądowanie na Cyprze). Powód był zrozumiały - sytuacja polityczna w Iranie. Niemniej jednak znaleźliśmy się w hotelu ok. 1.00 w nocy, Przepadł nam jakikolwiek posiłek. Hotel Marimar Beach Resort okazał się warty przyznanej mu katogeryzacji, chociaż jego położenie zupełnie nie odpowiadało opisowi katalogowemu - brak możliwości najkrótszego nawet spaceru, obok jedynie trasa szybkiego ruchu. Zaliczyliśmy z zadowoleniem pobyt + wycieczki fakultatywne. Problemem, który od poczatku nas bulwersował, był fakt opuszcenia hotelu w ostatnim dniu pobytu planowanego na 20.30. Jak przekazały nam rezydentki - po zakończeniu doby hotelowej o godz. 12.00 nie możemy liczyć na korzystanie z posiłków i napojów. Prosiliśmy rezydentki o interwencję - przecież przepadło nam jakiekolwiek wyżywienie pierwszego dnia. Bez rezultatu. Nadmieniam - jak wspomniałem wcześniej - nie było możliwości skorzystania z restauracji lub jakiegokolwiek sklepu poza hotelem ( w promieniu kilkunastu km. ). Pozostawała restauracja hotelowa przy cenie 190 dirhanów za kolację dla 1 osoby. Na lotnisku (nota bene nikt nas nie żegnał z personelu Itaki) dowiedzieliśmy się od osob z innych hoteli i innych biur podrózy (Tui), że oni nie mieli takichproblemów. Po powrocie złożyliśmy reklamację w centrali Itaki. Beznamiętna odpowiedź była krótka - wszystko było lege artis. Pozostał niesmak i przekonanie, że Itaka nie kieruje się zyczliwością w stosunku do klientów. Znajduje to potwierdzenie w coraz liczniejszych bardzo negatywnych opiniach zamieszczanych w sieci. Myślimy, że taka polityka nie rokuje biuru dobrze na przyszłość.