Konsorcjum Biur Podróży

• Indie H sniadania i obiadokolacje
  • Wietnam Sniadanie
Zobacz wszystkie oferty Konsorcjum Biur Podróży

Kuba

Z Konsorcjum biur podróży spełniłem swoje marzenia i poleciałem do USA. Lot mimo iż długi to był bardzo przyjemny i wszystko było zorganizowane jak należy, niczym się nie martwiłem. Kalifornia, Arizona, Nevada i Utah zaliczone. Plan wycieczki był bardzo ciekawy i zwiedziłem wszystkie te miejsca, które zawsze chciałem zobaczyć. Zaczynając od Los Angeles oraz słynnego napisu Hollywood po szalone Las Vegas i magiczne San Francisco. Jestem zadowolony z wycieczki i polecam każdemu spełniać marzenia - warto!

Daria

Super wycieczka do USA. Wszystko świetnie zorganizowane, zero zmartwień. Zwiedziłam całe zachodnie wybrzeże i to co zobaczyłam na długo zostanie w mojej pamięci. Spokojny, przyjemny lot - wszystko na czas. Z takim biurem jak Konsorcjum Biur Podróży to można latać! Polecam

Felicja

Świetnie zorganizowana wycieczka do Japonii. Rezydent bardzo miły i wygadany. Hotel fajny i w dobrej lokalizacji. Cena odpowiednia jak na jakość i sposób organizacji wycieczki. Bardzo udana i piękna podróż. Jedna z lepszych w moim życiu.

Daniela

Moja wycieczka na Sri Lankę przedłużona o krótki pobyt na Malediwach była wspaniała. Biuro stanęło na wysokości i wszystko rewelacyjnie zorganizowało. Najbardziej byłam zadowolona z zakwaterowania w bungalowach na wodzie. Super wycieczka, super biuro podrózy - polecam jak najbardziej!

Nina

Byłam na Bali z konsorcjum biur podróży i stwierdzam, że była to najlepiej zorganizowana wycieczka na jakiej do tej pory byłam i za naprawdę rozsądne pieniądze. Samo Bali jest przepiękne więc mam super wspomnienia. Kolejna wycieczka na jaką się wybiorę też będzie z tym biurem podróży.

Wycieczka Skarby Oceanu Indyjskiego na Malediwy to był strzał w 10 jeżeli chodzi o kierunek podróży poślubnej. Wycieczka była niesamowita, przywiozła ze sobą cudne wspomnienia. Mieliśmy z mężem zakwaterowanie w bungalowach na wodzie - to chyba zaraz po widokach spodobało mi się najbardziej. Mieliśmy również okazję poznać tamtejszą kulturę i obyczaje. Zdecydowanie najlepsza podróż mojego/naszego życia!

Dagmara

Nasza podróż poślubna z biurem podróży Konsorcjum na Malediwach była niezwykle udana. Nie dość, że zapłaciliśmy za to rozsądną cenę to śmiałam się do męża że "żyliśmy tam jak króle" i przede wszystkim spełniłam swoje marzenie. Mieliśmy fantastyczne zakwaterowanie - w bungalowach na wodzie! Cudownym uczuciem było budzić się rano i widzieć przepiękną, błękitną wodę przez okna sypialni. Wypoczęliśmy, zjedliśmy dobrego jedzenia, zaprzyjaźniliśmy się z tamtejszą kulturą - zdecydowanie polecam Malediwy z Konsorcjum jako kierunek podróży poślubnej.

Edyta

Biuro podróży Konsorcjum ma w ofercie wiele ciekawych wycieczek jednak my z mężem skusiliśmy się na Bali jako kierunek naszej podróży poślubnej. Wszystko było super zorganizowane. Mieliśmy bardzo fajny i ładny hotel ze smacznym wyżywieniem. Bali samo w sobie jest przepiękne - więc zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc i zdecydowanie możemy powiedzieć, że była to wycieczka naszego życia. Także dzięki Konsorcjum za taką możliwość :D jeszcze skorzystamy z Waszych ofert!

Emilia

Firma organizuje bardzo ciekawe wycieczki. Byłam we wrześniu na wycieczce objazdowej po Izraelu - Mozaika Izraela - i jestem zachwycona tym krajem. Zobaczyłam najważniejsze miejsca i miasta jak Jerozolima, Haifa, Acco, Nazareth, Kana Galilejska. Izrael jest cudownym krajem, bogatym w kolory i smaki. Polecam wybrać się tam każdemu a z Konsorcjum ta wycieczka to czysta przyjemność ze względu również na całą organizację.

Julia

Jestem zachwycona wycieczką do Izraela. Wycieczka Mozaika Izraela była dla mnie niezwykłym, duchowym przeżyciem. Izrael jest cudownym krajem, z fantastyczną kulturą i religią. Cieszę się, że miałam okazję zobaczyć Ziemię Świętą. Wycieczkę oceniam bardzo wysoko, biuro podróży Konsorcjum się postarało. Lot przebiegł spokojnie. Wszystko dopiętę na ostatni guzik. Polecam