7,7 / 10

Konsorcjum Biur Podróży
Biuro podróży

Konsorcjum Biur Podróży

Ocena na podstawie 101 opinii

Szczegółowe oceny
 • 8,8
  Ocena
  Organizatora

 • 8,8
  Ocena
  rezydentów

 • 9,0
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 9,0
  Zgodność oferty
  z opisem

Sprawdź oferty biura podróży Konsorcjum Biur Podróży
 • Cypr Sniadanie
  2 254 zł 7 dni / os. Sprawdź
 • Indie H sniadania i obiadokolacje
  3 763 zł 8 dni / os. Sprawdź
 • Wietnam Sniadanie
  3 863 zł 7 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Konsorcjum Biur Podróży

Opinie

 • 10 / 10

  Kuba

  Pobyt: Styczeń 2019

  Z Konsorcjum biur podróży spełniłem swoje marzenia i poleciałem do USA. Lot mimo iż długi to był bardzo przyjemny i wszystko było zorganizowane jak należy, niczym się nie martwiłem. Kalifornia, Arizona, Nevada i Utah zaliczone. Plan wycieczki był bardzo ciekawy i zwiedziłem wszystkie te miejsca, które zawsze chciałem zobaczyć. Zaczynając od Los Angeles oraz słynnego napisu Hollywood po szalone Las Vegas i magiczne San Francisco. Jestem zadowolony z wycieczki i polecam każdemu spełniać marzenia - warto!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Daria

  Pobyt: Styczeń 2019

  Super wycieczka do USA. Wszystko świetnie zorganizowane, zero zmartwień. Zwiedziłam całe zachodnie wybrzeże i to co zobaczyłam na długo zostanie w mojej pamięci. Spokojny, przyjemny lot - wszystko na czas. Z takim biurem jak Konsorcjum Biur Podróży to można latać! Polecam

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Felicja

  Pobyt: Styczeń 2019

  Świetnie zorganizowana wycieczka do Japonii. Rezydent bardzo miły i wygadany. Hotel fajny i w dobrej lokalizacji. Cena odpowiednia jak na jakość i sposób organizacji wycieczki. Bardzo udana i piękna podróż. Jedna z lepszych w moim życiu.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Daniela

  Pobyt: Sierpień 2019

  Moja wycieczka na Sri Lankę przedłużona o krótki pobyt na Malediwach była wspaniała. Biuro stanęło na wysokości i wszystko rewelacyjnie zorganizowało. Najbardziej byłam zadowolona z zakwaterowania w bungalowach na wodzie. Super wycieczka, super biuro podrózy - polecam jak najbardziej!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Nina

  Pobyt: Październik 2019

  Byłam na Bali z konsorcjum biur podróży i stwierdzam, że była to najlepiej zorganizowana wycieczka na jakiej do tej pory byłam i za naprawdę rozsądne pieniądze. Samo Bali jest przepiękne więc mam super wspomnienia. Kolejna wycieczka na jaką się wybiorę też będzie z tym biurem podróży.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Ewa

  Pobyt: Sierpień 2018

  Wycieczka Skarby Oceanu Indyjskiego na Malediwy to był strzał w 10 jeżeli chodzi o kierunek podróży poślubnej. Wycieczka była niesamowita, przywiozła ze sobą cudne wspomnienia. Mieliśmy z mężem zakwaterowanie w bungalowach na wodzie - to chyba zaraz po widokach spodobało mi się najbardziej. Mieliśmy również okazję poznać tamtejszą kulturę i obyczaje. Zdecydowanie najlepsza podróż mojego/naszego życia!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Dagmara

  Pobyt: Sierpień 2018

  Nasza podróż poślubna z biurem podróży Konsorcjum na Malediwach była niezwykle udana. Nie dość, że zapłaciliśmy za to rozsądną cenę to śmiałam się do męża że "żyliśmy tam jak króle" i przede wszystkim spełniłam swoje marzenie. Mieliśmy fantastyczne zakwaterowanie - w bungalowach na wodzie! Cudownym uczuciem było budzić się rano i widzieć przepiękną, błękitną wodę przez okna sypialni. Wypoczęliśmy, zjedliśmy dobrego jedzenia, zaprzyjaźniliśmy się z tamtejszą kulturą - zdecydowanie polecam Malediwy z Konsorcjum jako kierunek podróży poślubnej.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Edyta

  Pobyt: Sierpień 2018

  Biuro podróży Konsorcjum ma w ofercie wiele ciekawych wycieczek jednak my z mężem skusiliśmy się na Bali jako kierunek naszej podróży poślubnej. Wszystko było super zorganizowane. Mieliśmy bardzo fajny i ładny hotel ze smacznym wyżywieniem. Bali samo w sobie jest przepiękne - więc zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc i zdecydowanie możemy powiedzieć, że była to wycieczka naszego życia. Także dzięki Konsorcjum za taką możliwość :D jeszcze skorzystamy z Waszych ofert!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Emilia

  Pobyt: Wrzesień 2018

  Firma organizuje bardzo ciekawe wycieczki. Byłam we wrześniu na wycieczce objazdowej po Izraelu - Mozaika Izraela - i jestem zachwycona tym krajem. Zobaczyłam najważniejsze miejsca i miasta jak Jerozolima, Haifa, Acco, Nazareth, Kana Galilejska. Izrael jest cudownym krajem, bogatym w kolory i smaki. Polecam wybrać się tam każdemu a z Konsorcjum ta wycieczka to czysta przyjemność ze względu również na całą organizację.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Julia

  Pobyt: Wrzesień 2018

  Jestem zachwycona wycieczką do Izraela. Wycieczka Mozaika Izraela była dla mnie niezwykłym, duchowym przeżyciem. Izrael jest cudownym krajem, z fantastyczną kulturą i religią. Cieszę się, że miałam okazję zobaczyć Ziemię Świętą. Wycieczkę oceniam bardzo wysoko, biuro podróży Konsorcjum się postarało. Lot przebiegł spokojnie. Wszystko dopiętę na ostatni guzik. Polecam

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 11
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią