Opinie o biurze Konsorcjum Biur Podróży

Konsorcjum Biur Podróży

Agata

Turcja z Konsorcjum Biur Podróży była fajną wycieczką i urlopem. Z lotem nie było najmniejszych problemów, ubezpieczenia załatwione przez biuro i cała reszta. Hotel all inclusive: pyszne śniadania, obiady, kolacje, drinki, super baseny itd. Nie mam totalnie na co narzekać. Jeden z lepszych wyjazdów w bardzo przyzwoitej cenie. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z ich ofert.

Betty

Najlepszy urlop bezsprzecznie przeżyłam z Konsorcjum Biur Podróży w Indonezji a dokładnie na Bali. Spełniłam swoje marzenia odwiedzając ten piękny i zielony kraj. Miałam nawet okazję pogawędzić chwilę z małpkami ha ha. Świetne podróż, zakwaterowanie, jedzenie i przelot - nie mam się kompletnie do czego przyczepić. Za tą cenę, którą zapłaciłam miałam tam dosłownie wszystko. Bardzo mili mieszkańcy, którzy miło mnie przyjęli i dali skosztować tamtejszych przysmaków. Ech, z chęcią bym się tam jeszcze raz wróciła. Może kiedyś! :) Tak czy siak, biuro świetne, daje 10!

Iza

Mozaika Chin była fantastyczną wycieczką. Zawsze chciałam odwiedzić ten kraj ale nie myślałam, że uda mi się to tak szybko. Świetny program wycieczki, ponieważ udało mi się zobaczyć wiele interesujących miejsc w tym gwiazdę programy, czyli mur chiński :D, który na żywo robi jeszcze większe wrażenie niż na zdjęciach. Cała podróż przebiegła zgodnie z planem więc nie mam żadnych zastrzeżeń.. no dobra, może jedno - czemu tak krótko?! Żartuję ;) Świetna, świetna, świetna wycieczka!!!

Kamila

Pobyt: Marzec 2019

Konsorcjum za ma najlepsze oferty wakacyjne jak i wycieczki objazdowe. Byłam z nimi kilkukrotnie w różnych krajach i zawsze świetna organizacja, korzystne ceny, wszystkie potrzebne ubezpieczenia w pakiecie i przyjemne loty. Dobre standardy hoteli! W te wakacje wybieram się z nimi do Indonezji.

Danuta

Pobyt: Kwiecień 2019

Świetne biuro podróży i wycieczki - atrakcyjne oferty i ceny. Póki co najciekawszą wycieczką była Mozaika Izraela, którą serdecznie polecam! Warto się wybrać.

Mirosław

Pobyt: Kwiecień 2019

NIGDY WIĘCEJ wyjazdów z biurem KONSORCJUM!!! Zaniżają ceny w ofercie a potem na miejscu pobierają dodatkowe duże opłaty (bez pokwitowania/ rachunku/ bezpośrednio "do ręki"(?) a jak prosisz aby wyjaśnili skąd te dodatkowe dopłaty, to grożą wyrzuceniem z hotelu i autokaru (mimo, że są już opłacone!)/ przewodniczka Iwona fatalna, brak jakiejkolwiek organizacji/ część obowiązkowych wycieczek z programu nie jest realizowana/ hotele głośne i koszmarnie brudne/ jedzenie okropne - trzeba dożywiać się na własną rękę :( Po prostu DRAMAT!

Olga

Pobyt: Kwiecień 2019

Profesjonalne biuro podróży. Wycieczki przemyślane, bardzo dobrze zorganizowanie więc my jako klienci biura nie mamy się czym martwić. Wyszkoleni, bardzo sympatyczni przewodnicy. Świetne zakwaterowanie z jedzeniem i ze wszystkim co potrzebne. Jednym słowem jak latać na wycieczki to tylko z Konsorcjum.

Danuta

Pobyt: Kwiecień 2019

Jestem bardzo zadowolona z tej wycieczki. Posiłki były zróżnicowane, bardzo smaczne. Przewodniczący Kinga bardzo dobrze prowadziła wycieczkę, osoba bardzo miła i dbająca o interes swoich podopiecznych. Hotele były w porządku. Jak dla mnie to było super! Polecam, a zwłaszcza z tą przewodniczką.

Renata

Pobyt: Marzec 2019

Uwielbiam wycieczki objazdowe z tym biurem podróży. Byłam już na kilku, w tym na mojej wymarzonej w USA i byłam zachwycona. Świetne, bogate plany wycieczek. Wspaniali przewodnicy. Wszystko zorganizowane na tip top. Ameryka okazała sie być tak wspaniała jak uważałam, więc nie zawiodłam się na wycieczce. Zobaczyłam wiele ciekawych miejsc o których zawsze marzyłam w tym nawet Niagara Falls w Kanadzie. Także kolejne marzenie spełnione i mam nadzieję, że z Konsorcjum spełnię jeszcze inne marzenia, które znajdują się na mojej liście.

Judyta

Pobyt: Kwiecień 2019

Bardzo profesjonalne biuro podróży. Wszystko dopięte w 100%. Ciekawe oferty i atrakcyjne ceny. Polecam latać z tym biurem podróży.