Opinie o biurze Konsorcjum Biur Podróży

Zobacz wszystkie oferty Konsorcjum Biur Podróży

jurek

jurek

Pobyt: Marzec 2019

Izrael wyjazd z Wrocławia dnia 10.03.2019-16.03.2019 przewodnik Marek Z-----i Z przykrością informuje ,że ocena tej wycieczki jest negatywna . Fatalna organizacja !,przewodnik-opryskliwy ,mało mówny, był chyba naszym przewodnikiem za kare, lekceważący wszystkich uczestników wycieczki nawet osoby starsze,.nie zebrał grupy przed wyjazdem na lotnisku we Wrocławiu.Jako ostatni zgłosił się do odprawy we Wrocławiu. Stał zaraz za nami . Na pytanie czy jest przewodnikiem grupy .odpowiedział -,,Później \\\\\\"zrozumieliśmy ,że później sie przedstawi . .Ujawnił się dopiero w Tel Awiwie. Lotnisko duże ,2 godziny szukał ludzi, którzy się pogubili. w czasie jazdy autobusem był mało rozmowny ,opowiadał o Izraelu mało ,szczątkowo ,co nie bardzo podobało się wszystkim uczestnikom wycieczki. zwróciłem uwagę przewodnikowi - że każdą informacje trzeba od niego wyciągać -odpowiedz - trzeba było zostać w Polsce ! dopiero w środę ,po starciach z innymi uczestnikami wycieczki ,którzy mieli już dość milczenia przewodnika ,(każdy przyjechał do Izraela coś zobaczyć ) zaczął coś opowiadać . Nie wchodził nigdy z wycieczką do zwiedzanych obiektów , nie opowiadał ,nie tłumaczył we wnątrz. Powiedział ,że nie wolno w tych obiektach rozmawiać . Inne grupy wchodziły z przewodnikami ,stawali w grupach ,a przewodnik opowiadał historie obiektów i związane z nim wszystkie ciekawe dane. przyklejaliśmy się do wycieczek z Polski ,gdzie mogliśmy posłuchać co opowiadają przewodnicy. -Gratuluje Konsorcjum tak fatalnego ,opryskliwego ,antypatycznego przewodnika ,który - w tym wypadku przewodnik Marek-popsuł cały nastrój i urok wycieczki objazdowej po Izraelu. W Jerozolimie oczekiwaliśmy na autobus około 2 godziny w deszczu i zimnie .Żadnego schronienia- tamtejszy przewodnik tak że nie popisał się za bardzo Muzeum Yad Vashem zaplanowaliście Państwo na sobotę !! A w sobotę muzeum jest zamknie. Fatalnie ,.Pojechaliśmy zatem szybciej , ,krotki czas nie pozwolił nam na zwiedzenie całego obiektu spokojnie ,bez pospiechu . Tu musieliśmy szybko przelecieć ten obiekt ,bo Pan przewodnik tak zaplanować czas . Nie wszedł do muzeum, nie opowiada ,nie oprowadzi nas po tym obiekcie !! Skandal . Wszystkie grupy w muzeum były z przewodnikami ,a nasza oczwyiscie nie +Pan przewodnik ,tumaczyl sie ze tam nie wolno rozmawiać !!! . Napisy i filmy miedzy innymi po angielsku. . Fatalna organizacja !!- najgorsza sytuacja spotkała parę ,która chciała znalesc drzewko dziadka w tym muzeum za ratowanie Żydów w czasie wojny.W ostatnim dniu wycieczki pomimo próśb i protestów zmusił nas od opuszczenia autobusu podczas ulewnego deszczu, burzy z wyładowaniami przy temperaturze 9 stopni. Wysadził nas w Jerozolimie przy jednej z bram miasta i powiedział że za 3,5 godziny będzie na nas czekał autobus przy innej bramie miejskiej. Poinformował, że nie przeprowadzi grupy bo on zrealizował już program i teraz jest już po pracy. Wróciliśmy do autobusy przemoczeni, zziębnięci i wściekli na rudego.Przewodnik nastawiony jedynie na swój zysk. Oczekiwałem za wysoką cenę imprezy ,że fachowcy z biura Konsorcjum staną na wysokości zadania i zorganizują ciekawą wycieczkę . Jesteśmy z żoną rozgoryczeni taką organizacją -za tak duże pieniądze. ,fatalna organizacje i brak starannej opieki ze strony przewodnika Autor: Jurek Zalety: żadna Wady: fatalna organizacja i opryskliwy,nie miły,fatalny przewodnik Autor: jurek

Sandra

Pobyt: Kwiecień 2019

Konsorcjum biur podróży to bardzo profesjonalne biuro, które dba o swoich klientów. Wszystkie sprawy formalne, ubezpieczenia itd załatwione przez biur podróży więc tak naprawdę nie ma się czym martwić. Świetny przewodnik wycieczki, fajny hotel, wszystko dopięte na ostatni guzik. Jak najbardziej polecam.

Jerzy

Sławek

Pobyt: Marzec 2019

Mieliśmy szczęście, że naszym przewodnikiem był p. Michał, którego wspomagał przewodnik miejscowy o imieniu Salim oraz kierowca. Z każdym dniem, nasze zadowolenie rosło, gdyż p. Michał z ogromnym zaangażowaniem prowadził nas w poznawaniu Izraela. Ma bardzo szeroką wiedzę, i praktycznie potrafił udzielić odpowiedzi na najbardziej trudne pytanie dotyczące Izraela, jego kultury, religii, zwyczajów, itd. Najlepszą chyba opinię wystawiała p. Michałowi moja córka, która powiedział po paru dniach, tato ja bardzo lubię p. Michała, jest świetnym przewodnikiem. Kończąc tę małą dygresję, też na najwyższe noty zasługują p. Salim oraz Kierowca. Wróciłem zadowolony z wycieczki w 110 procentach.

Kaśka

Pobyt: Marzec 2019

DZIĘKUJĘ ZA WSPANIALE ZORGANIZOWANĄ WYCIECZKĘ MOZAIKA IZRAELA 16-22.03 Z GDAŃSKA , CHCIAŁABYM POCHWALIĆ PANA MICHAŁA NASZEGO PRZEWODNIKA - Z KTÓRYM NASZE ZWIEDZANIE BYŁO MEGA CIEKAWE - SZACUN DLA PANA SALIMA OPIEKUNA MIEJSCOWEGO - POZDRAWIAM:)

Wycieczka do USA była spełnieniem moich marzeń a program był bardzo ciekawy i zobaczyłam więcej miejsc niż przypuszczałam. Biuro zadbało o wszystko: ubezpieczenie, nocleg, przewodnika (który bardzo ciekawie opowiadała). Była to zdecydowanie jedna z lepszych podróży mojego życia i polecam udać się na wycieczkę z Konsorcjum!

Matylda

Wycieczka Mozaika Izraela to najlepsza wycieczka na jakiej byłam do tej pory. Świetny program wycieczki oraz przewodnik, który bardzo ciekawie opowiadał o każdym miejscu. Zobaczyłam wszystkie interesujące mnie miejsca. Towarzyszyły mi przy tym niesamowite przeżycia. Polecam wszystkim sie wybrać!

Kuba

Z Konsorcjum biur podróży spełniłem swoje marzenia i poleciałem do USA. Lot mimo iż długi to był bardzo przyjemny i wszystko było zorganizowane jak należy, niczym się nie martwiłem. Kalifornia, Arizona, Nevada i Utah zaliczone. Plan wycieczki był bardzo ciekawy i zwiedziłem wszystkie te miejsca, które zawsze chciałem zobaczyć. Zaczynając od Los Angeles oraz słynnego napisu Hollywood po szalone Las Vegas i magiczne San Francisco. Jestem zadowolony z wycieczki i polecam każdemu spełniać marzenia - warto!

Daria

Super wycieczka do USA. Wszystko świetnie zorganizowane, zero zmartwień. Zwiedziłam całe zachodnie wybrzeże i to co zobaczyłam na długo zostanie w mojej pamięci. Spokojny, przyjemny lot - wszystko na czas. Z takim biurem jak Konsorcjum Biur Podróży to można latać! Polecam