8,2 / 10

Opinie o biurze Konsorcjum Biur Podróży

Konsorcjum Biur Podróży

Ocena na podstawie 194 opinii

Szczegółowe oceny
 • 8,9
  Ocena
  Organizatora

 • 8,9
  Ocena
  rezydentów

 • 9,0
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 9,1
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 10 / 10

  Teresa z rodziną

  Pobyt: Luty 2020

  Od 8-14 lutego byliśmy w Izraelu na wycieczce z biura konsorcjum.Chcieliśmy gorąco podziękowac za cudowną organizację całości:za dobre hotele ,za dobre jedzienie,super kierowce ,ale szcególne podziękowania dla naszej przewodniczki pani Marty jak jezdzimy wiele lat po wycieczkach to takiego przewodnika nie spotkaliśmy,przede wszystkim wiedza,umiejętność jej przekazania,empatia,pani Marta bardzo pomocna we wszystkim,uśmiechnięta,pogodna no niesamowite przeżycie dlatego polecam każdemu jedzcie do Izraela po stokroć warto.Dziękujemy pani Marto robi pani bardzo dobrą robote.

  Opinia dodana:
 • 4,0 / 10

  Tadeusz

  Pobyt: Luty 2020

  Program wycieczki został zrealizowany ilościowo, a nie jakościowo. Zwiedzanie odbywało się w pośpiechu, bez objaśnień. Pilot podprowadzał grupę pod kolejne obiekty, mówił o nich dwa, trzy zdania, a później wysyłał na samodzielne zwiedzanie. Oglądaliśmy wnętrza, nie wiedząc, co oglądamy. Przez pierwsze dni nie było urządzeń nagłaśniających, co pilot tłumaczył nieposiadaniem przez niego licencji i brakiem prawa do pełnienia roli przewodnika. Po licznych interwencjach słuchawki się znalazły i p. Filip grał rolę przewodnika. Informacje przekazywane przez niego były mniej niż skromne. Po dwóch dniach sprzęt nagłaśniający musieliśmy zwrócić. W Yad Vashem pilot zapowiedział zwiedzanie bez przewodnika. Wobec zdecydowanego sprzeciwu grupy pilot zadzwonił do biura, skąd, jak twierdził, wyjaśniono, że zgodnie z zapisem w programie nasza obecność w tym miejscu jest wizytą, a nie zwiedzaniem, a ponadto wycieczka jest tania, więc nasze oczekiwania są bezzasadne. Zaproponował wypożyczenie na własny koszt audioguidów. Faktycznie zapis dotyczący tego punktu programu to ,, przejazd do Yad Vashem". Jeśli wg Biura celem nie jest zwiedzanie, to jaki jest sens przyjazdu w to miejsce. Warto nadmienić, że był to jedyny punkt programu w tym dniu. Organizacja wycieczki pod względem merytorycznym skandaliczna. Biuro nie zapewniło przewodnika, a zadanie oprowadzania powierzyło pilotowi, który zrealizował program pod względem ilościowym, a był kompletnie nieprzygotowany do przekazania choćby podstawowej wiedzy na temat zwiedzanych obiektów. Takie postępowanie jest nieuczciwe i zakrawa na kpinę z klientów. Nikomu nie polecimy biura, które oferuje pozorne zwiedzanie bez zapewnienia kompetentnego przewodnika.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Andrzej

  Pobyt: Styczeń 2020

  Tydzien temu wróciliśmy z wycieczki Mozaika Izraela.Wyjazd bardzo udany, dobrze zorganizowany, bogaty i zrealizowany w 120%, program , warunki hotelowe dobre.Szczególne podziękowania dla naszej przemiłej przewodniczki Marty. Dobry przewodnik to połowa sukcesu. Pani Marta to profesjonalny, kompetentny, miły , opiekuńczy i posiadający ogromną wiedzę człowiek. Życzyłbym wszystkim podróżującym takiego przewodnika. Dzięki Pani Marcie miło będziemy wspominać naszą wyprawę do Izraela i Palestyny bardzo miło.Dzięki składamy organizatorowi za organizacje i super pracowników.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Jola

  Pobyt: Styczeń 2020

  Wczoraj wróciliśmy z wycieczki "Mozaika Izraela".Mieliśmy ogromną przyjemnośc zwiedzac to wspaniałe panstwo z fantastyczną przewodniczką p.Martą.Pasja i ogromna wiedza ????to się czuje ???? pani Marta to wspaniały człowiek i przewodnik.Polecamy bardzo za równo organizatora jak i przewodnika.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Jola

  Pobyt: Styczeń 2020

  Wczoraj wróciliśmy z wycieczki "Mozaika Izraela" Mieliśmy okazję być zwiedzać ten cudowny kraj,z wspaniałą przewodniczką p.Martą. ?? Pani Marta to wspaniały człowiek i przewodnik. Pasja i ogromna wiedza ????to się czuje ???? mimo deszczu wycieczka była bardzo udana polecamy.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Monika Ciechowicz

  Pobyt: Listopad 2019

  Właśnie wróciłam z wycieczki Mozaika Izraela na której pilotem była Pani Kamila Aviles. Nie znajduję słów aby ocenić pracę Pani Kamili,która ma tak ogromną wiedzę że po raz pierwszy nie byłam wstanie przyswoić tak ogromnej ilości informacji.Pani Kamila oprócz wiedzy posiada ogromną empatię, jest bardzo sympatyczna,zaradna, świetnie zorganizowana,dowcipna....mogłabym długo wymieniać jej zalety. Pani Kamilo,najserdeczniej jak potrafię dziękuję za cudowną wyprawę i polecam absolutnie wszystkim.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Artur

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Interesująca wycieczka do Izraela w ofercie Konsorcjum. Wszystkim polecam się wybrać.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Natalia

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Fajnie biuro, które oferuje fajne wycieczki w dobrych cenach. Wyjazd na Kubę był spełnieniem moich marzeń.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Luiza

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Wycieczka Izraela była cudownym przeżyciem i wspaniale spędzonym czasem. Nasza przewodniczka, Pani Marta, sprawiła, że zapamiętamy to miejsce i tą wycieczkę bardzo długo. Polecam!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Malwina

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Wycieczka do Izraela z biurem Konsorcjum była bardzo edukująca i interesująca. Towarzyszyły nam bardzo mocne przeżycia duchowe podczas zwiedzania Jerozolimy i Betlejem. Biuro bardzo dobrze zorganizowało tą wycieczkę. Świetny przewodnik, wygodny transport. Naprawdę polecam się wybrać.

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 20
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią