Opinie o biurze Konsorcjum Biur Podróży

Konsorcjum Biur Podróży

Artur

Interesująca wycieczka do Izraela w ofercie Konsorcjum. Wszystkim polecam się wybrać.

Natalia

Fajnie biuro, które oferuje fajne wycieczki w dobrych cenach. Wyjazd na Kubę był spełnieniem moich marzeń.

Luiza

Wycieczka Izraela była cudownym przeżyciem i wspaniale spędzonym czasem. Nasza przewodniczka, Pani Marta, sprawiła, że zapamiętamy to miejsce i tą wycieczkę bardzo długo. Polecam!

Malwina

Wycieczka do Izraela z biurem Konsorcjum była bardzo edukująca i interesująca. Towarzyszyły nam bardzo mocne przeżycia duchowe podczas zwiedzania Jerozolimy i Betlejem. Biuro bardzo dobrze zorganizowało tą wycieczkę. Świetny przewodnik, wygodny transport. Naprawdę polecam się wybrać.

Natalia

Świetne biuro podróży z którym warto udać się na wakacje. Ciekawe ofert w atrakcyjnych cenach. Fantastyczne kierunki. Polecam

Lena

Kuba z Konsorcjum rewelacje!!! Przelot tam i z powrotem bardzo komfortowy. Super hotel, jedzenie i przede wszystkim wspomnienia. Warto było przyoszczędzić i skusić się na tą ofertę. Polecam!!

Daria

Z takim biurem to można podróżować i zwiedzać. Interesujące, atrakcyjne oferty wycieczek. Profesjonalna obsługa. Czy wycieczki objazdowe, czy wczasy - polecam z Konsorcjum.

Edzia

Solidne i rzetelne biuro podróży, którego oferty przekładają się na rzeczywistość. Może i nie należą do najtańszych ale jakoś jest nieporównywalna np. do Itaki.

Klara

Profesjonalne biuro turystyczne, które oferuje atrakcyjne wycieczki w przyzwoitych cenach. Mozaika Izraela rok temu zaliczona i bardzo polecam, w tym roku wakacje spędzone z Konsorcjum na Kubie - rewelacja! Moje biuro no.1 !

Ada

Biuro ma ciekawe ofert w naprawdę przystępnych cenach. Pod względem objazdówek uważam, że nie mają sobie równych. Mozaika Izraela niezwykle ciekawa. Zwiedziłam wiele miejsc i poznałam kulturę oraz religię tamtego kraju. Co więcej zwiedzając Betlejem, Jerozolimę itd towarzyszyły mi wspaniałe przeżycia duchowe. Polecam się wybrać.