Opinie o biurze Konsorcjum Biur Podróży

Konsorcjum Biur Podróży

Żaneta

Wakacje z Konsorcjum to czysta przyjemność. Cena adekwatna do jakości oferty, z kolei oferta zgodna z opisem. Wakacje na Malediwach były jednymi z piękniejszych na jakich byłam.

Jola

Bez jakichkolwiek zastrzeżeń wystawiam 10/10, bowiem biuro podróży sprostało moim oczekiwaniom. Wszystko było przygotowane jak należy, bez problemów, zgodnie z opisem. Właśnie tak powinno się organizować wycieczki. Naprawdę było cudnie!

Felicja

Mozaika Izraela dopięta na ostatni guzik, biuro podróży się spisało. Pilot sympatyczny, otwarty na propozycje, prawidłowo realizował program. Hotele jak na wycieczkę objazdową rewelacyjne. Autokar, którym jeździliśmy był bardzo wygodny i czysty. Polecam się wybrać i zobaczyć samemu.

Jedno z lepszych polskich biur podróży. Organizacja pierwsza klasa, programy wycieczek objazdowych bardzo ciekawe, ceny atrakcyjne - Mozaika Izraela była bardzo interesująca i niesamowitą wycieczką. Co więcej skorzystałam również z oferty wakacji na Malediwach. Bomba!! Zakwaterowanie w bungalowach na wodzie - coś wspaniałego. Polecam wszystkim i każdemu z osobna!

Sylwia

Pod względem organizacji wycieczek Konsorcjum nie ma sobie równych i widać, że szanuje swoich klientów. Na wycieczkach byłam kilku i zawsze wszystko było dopięte na ostatni guzik. Może i ceny nie takie tanie jak w Itace np. ale adekwatne do jakości i nie ma obaw, że zostanie pozostawieni na pastwę losu, w kraju którego nie znamy. Polecam serdecznie!

Krzysiek

Kolejne wakacje z tym biurem, kolejne miłe zaskoczenie. Indonezja kraj cudowny, zielony i piękny. Fajne zakwaterowanie w bardzo dobrych standardach. Przelot przyjemny o ludzkich godzinach. Biuro załatwiło za mnie ubezpieczenie. Nie mam kompletnie do czego się przyczepić więc nie pozostało mi nic innego jak tylko polecać.

Amelia

Wycieczka na Kubę rewelacyjna. Żadnych problemów z biurem podróży i samą podróżą. Moje marzenia zostały spełnione. Kuba przepiękna, gorąca. Wspaniali ludzie, wspaniałe jedzenie. Cały czas się zachwycam tym wyjazdem.

Sandra

Mozaika Izraela z Konsorcjum to niesamowite przeżycia, nie tylko duchowe. Bardzo interesujący i intensywny program. Jak ktoś lubi zwiedzać i chodzić to polubi się też z tą wycieczką. Z miłą chęcią wybrałabym się z Konsorcjum raz jeszcze. Świetna organizacja. Polecam

Roma

Kuba - niesamowite wakacje. Fajna cena, fajna oferta, ciesze się, że się zdecydowałam. Warto odwiedzić ten kraj gdyż jego kultura jest bardzo ciekawa a jedzenie przepyszne!

Agata

Jeżeli planujecie podróż poślubną to koniecznie wybierzcie Konsorcjum Biur Podróży. W ofercie mają dużo interesujących wycieczek itp. Nas z mężem skusiły Malediwy, przede wszystkim ze względu na zakwaterowanie w bungalowach na wodzie. Jednym słowem ta podróż poślubna byłam spełnieniem naszych marzeń - polecamy!