Opinie o biurze Konsorcjum Biur Podróży

Konsorcjum Biur Podróży

Natalia

Świetne biuro podróży z którym warto udać się na wakacje. Ciekawe ofert w atrakcyjnych cenach. Fantastyczne kierunki. Polecam

Lena

Kuba z Konsorcjum rewelacje!!! Przelot tam i z powrotem bardzo komfortowy. Super hotel, jedzenie i przede wszystkim wspomnienia. Warto było przyoszczędzić i skusić się na tą ofertę. Polecam!!

Daria

Z takim biurem to można podróżować i zwiedzać. Interesujące, atrakcyjne oferty wycieczek. Profesjonalna obsługa. Czy wycieczki objazdowe, czy wczasy - polecam z Konsorcjum.

Edzia

Solidne i rzetelne biuro podróży, którego oferty przekładają się na rzeczywistość. Może i nie należą do najtańszych ale jakoś jest nieporównywalna np. do Itaki.

Klara

Profesjonalne biuro turystyczne, które oferuje atrakcyjne wycieczki w przyzwoitych cenach. Mozaika Izraela rok temu zaliczona i bardzo polecam, w tym roku wakacje spędzone z Konsorcjum na Kubie - rewelacja! Moje biuro no.1 !

Ada

Biuro ma ciekawe ofert w naprawdę przystępnych cenach. Pod względem objazdówek uważam, że nie mają sobie równych. Mozaika Izraela niezwykle ciekawa. Zwiedziłam wiele miejsc i poznałam kulturę oraz religię tamtego kraju. Co więcej zwiedzając Betlejem, Jerozolimę itd towarzyszyły mi wspaniałe przeżycia duchowe. Polecam się wybrać.

Żaneta

Wakacje z Konsorcjum to czysta przyjemność. Cena adekwatna do jakości oferty, z kolei oferta zgodna z opisem. Wakacje na Malediwach były jednymi z piękniejszych na jakich byłam.

Jola

Bez jakichkolwiek zastrzeżeń wystawiam 10/10, bowiem biuro podróży sprostało moim oczekiwaniom. Wszystko było przygotowane jak należy, bez problemów, zgodnie z opisem. Właśnie tak powinno się organizować wycieczki. Naprawdę było cudnie!

Felicja

Mozaika Izraela dopięta na ostatni guzik, biuro podróży się spisało. Pilot sympatyczny, otwarty na propozycje, prawidłowo realizował program. Hotele jak na wycieczkę objazdową rewelacyjne. Autokar, którym jeździliśmy był bardzo wygodny i czysty. Polecam się wybrać i zobaczyć samemu.

Jedno z lepszych polskich biur podróży. Organizacja pierwsza klasa, programy wycieczek objazdowych bardzo ciekawe, ceny atrakcyjne - Mozaika Izraela była bardzo interesująca i niesamowitą wycieczką. Co więcej skorzystałam również z oferty wakacji na Malediwach. Bomba!! Zakwaterowanie w bungalowach na wodzie - coś wspaniałego. Polecam wszystkim i każdemu z osobna!