Opinie o biurze Konsorcjum Biur Podróży

Konsorcjum Biur Podróży

Bożena Szymków

Pomimo tego, że biuro pobrało opłatę za polskiego rezydenta (jeden z pkt. Umowy), mieliśmy na miejscu tzn. na Bali kontakt tylko z Indonezyjczykiem mówiącym niezbyt dobrze po angielsku. Poza tym biuro ani tenże Indonezyjczyk, nie poinformowali nas o konieczności złożenia bagaży w recepcji Hotelu na czas naszego wyjazdu na rejs wokół Komodo (taki był program wyjazdu, za który zapłaciliśmy) w związku z czym musieliśmy po powrocie z rejsu dopłacić 322 $ za dwie doby hotelowe, bo inaczej po pierwsze nie dostalibyśmy naszych bagaży (dezaktywowano kartę do pokoju) a po drugie spędzilibyśmy pozostałą część pobytu (10 dni) pod gołym niebem. Wystąpiliśmy do biura o zwrot tej kwoty, ale bez rezultatu. Zamierzamy wstąpić na drogę sądową.

iwona nogala

Brak reakcji na nasze skargi u rezydenta oraz dyrektora hotelu p.Tzimbako na fatalne warunki bytowe(brak pradu w naszym pokoju, zepsuty prysznic).Niegrzeczna obsługa restauracji Maciej, Elbląg: Złożyliśmy skargę do Konsorcjum na fatalną jakośc wycieczki ktrórą nam sprzedano,zbyto nas i odesłano do organizatora Grecos Holliday,który również nas zbył. Stanowczo odradzamy

Cudowny wyjazd do Izraela, wszystko zapięte i dopięte. Pilot bardzo kompetentny, uczynny, otwarty na propozycje, realizował program sumiennie a nawet więcej, nie wyłudzał pieniędzy. Hotele w porządku, jak na objazdowke to nawet więcej niz super. Autokar czysty i przyjemni punktualni kierowcy. Jak ktoś sobie nie moze tego wyobrazić to polecam odwrotną analogię do Triady.

Jan