8,2 / 10

Opinie o biurze Konsorcjum Biur Podróży

Konsorcjum Biur Podróży

Ocena na podstawie 194 opinii

Szczegółowe oceny
 • 8,9
  Ocena
  Organizatora

 • 8,9
  Ocena
  rezydentów

 • 9,0
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 9,1
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 • 10 / 10

  Sylwia

  Pobyt: Czerwiec 2019

  Pod względem organizacji wycieczek Konsorcjum nie ma sobie równych i widać, że szanuje swoich klientów. Na wycieczkach byłam kilku i zawsze wszystko było dopięte na ostatni guzik. Może i ceny nie takie tanie jak w Itace np. ale adekwatne do jakości i nie ma obaw, że zostanie pozostawieni na pastwę losu, w kraju którego nie znamy. Polecam serdecznie!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Krzysiek

  Pobyt: Lipiec 2019

  Kolejne wakacje z tym biurem, kolejne miłe zaskoczenie. Indonezja kraj cudowny, zielony i piękny. Fajne zakwaterowanie w bardzo dobrych standardach. Przelot przyjemny o ludzkich godzinach. Biuro załatwiło za mnie ubezpieczenie. Nie mam kompletnie do czego się przyczepić więc nie pozostało mi nic innego jak tylko polecać.

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Amelia

  Pobyt: Lipiec 2019

  Wycieczka na Kubę rewelacyjna. Żadnych problemów z biurem podróży i samą podróżą. Moje marzenia zostały spełnione. Kuba przepiękna, gorąca. Wspaniali ludzie, wspaniałe jedzenie. Cały czas się zachwycam tym wyjazdem.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Sandra

  Pobyt: Lipiec 2019

  Mozaika Izraela z Konsorcjum to niesamowite przeżycia, nie tylko duchowe. Bardzo interesujący i intensywny program. Jak ktoś lubi zwiedzać i chodzić to polubi się też z tą wycieczką. Z miłą chęcią wybrałabym się z Konsorcjum raz jeszcze. Świetna organizacja. Polecam

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Roma

  Pobyt: Lipiec 2019

  Kuba - niesamowite wakacje. Fajna cena, fajna oferta, ciesze się, że się zdecydowałam. Warto odwiedzić ten kraj gdyż jego kultura jest bardzo ciekawa a jedzenie przepyszne!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Agata

  Pobyt: Lipiec 2019

  Jeżeli planujecie podróż poślubną to koniecznie wybierzcie Konsorcjum Biur Podróży. W ofercie mają dużo interesujących wycieczek itp. Nas z mężem skusiły Malediwy, przede wszystkim ze względu na zakwaterowanie w bungalowach na wodzie. Jednym słowem ta podróż poślubna byłam spełnieniem naszych marzeń - polecamy!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Wiktor

  Pobyt: Czerwiec 2019

  Fantastyczna wycieczka na Kubę. Urlop jak najbardziej udany. Świetne zakwaterowanie i organizacja biura podróży. Ubezpieczenie załatwione przez Konsorcjum. Piękny kraj - polecam sie wybrać.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Madzia

  Pobyt: Maj 2019

  Konsorcjum ma wiele fajnych wycieczek oraz wakacji do zaoferowania ale ja osobiście polecam pojechać z nimi do Stanów Zjednoczonych, zwłaszcza jak chcecie zobaczyć wiele i poznać dobrze zwiedzane miejsc. Mi bardzo się podobało. Zobaczyłam na własne czy mój ukochany Nowy Jork.

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Marta

  Pobyt: Czerwiec 2019

  Z Konsorcjum polecam serdecznie udać się na wycieczkę Mozaika Izraela. Bardzo interesująca, edukująca. Nasza grupa miała wspaniałego przewodnika, którego nie sposób było nie słuchać gdyż tak ciekawie i z pasją opowiadała o każdym miejscu i zabytku. Poza tym wszystko zorganizowane na 5+, łącznie z transportem, przelotami, ubezpieczeniem i zakwaterowaniem.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Debora

  Pobyt: Lipiec 2019

  Malediwy z Konsorcjum? Raj na ziemi! Było cudownie. Razem z mężem zostaliśmy zakwaterowani w cudownych bungalowach na wodzie. Loty były o fajnych godzinach. Konsorcjum pod względem organizacji nie ma sobie równych. Polecam

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią