Opinie o biurze Konsorcjum Biur Podróży

• Stany Zjednoczone Bez wyzywienia
  • Kuba Sniadanie
Zobacz wszystkie oferty Konsorcjum Biur Podróży

Patrycja

Bali z Konsorcjum były cudowne. Piękny hotel w pięknej okolicy. Bardzo dobra cena jak za taki kierunek. Jednym słowem jestem mega zadowolona i polecam.

Kaja

Stu procentowe zaufanie do biura. Pakiet ubezpieczeń w cenie. Super oferty wycieczek. Wakacje na Sri Lance były spełnieniem moich marzeń!

Eryk

W moim mniemaniu jest to najlepsze polskie biuro podróży z jakim podróżowałem. Zawsze wszystko przebiegało zgodnie z planem, nie było żadnych zaskoczeń ani "koczowania" na lotnisku. Godziny odlotów również przystępne. Ceny adekwatne do jakości wycieczek. Super, naprawdę polecam.

Aleksander

Fajne biuro, nie mam żadnych zastrzeżeń. Póki co mnie nie zawiedli ;)

Przemek

Kuba z Konsorcjum była spełnieniem marzeń. Fantastyczny kraj z fantastyczną kulturą i kuchnią - polecam każdemu. Organizacja lotów oraz zakwaterowanie na wysokim poziomie.

Bartosz

Pobyt: Marzec 2019

Im dalsze podróże, tym lepiej. Organizacja 10/10. Wycieczka do Stanów? Rewelacja. Tym bardziej, że Konsorcjum załatwiło mi wizę, beż żadnych problemów. Wylot z Warszawy o przyzwoitej godzinie, lot całkiem przyjemny. Na miejscu luksusowy autokar, miły kierowca i super przewodnik, z którym wycieczka była jeszcze lepsza. Polecam serdecznie i wycieczkę i biuro podróży.

Daniela

Za pośrednictwem biura Konsorcjum udałam się na moją wymarzoną wycieczkę na Bali. Była to świetna podróż i świetnie spędzony czas z mężem. Zakwaterowanie mieliśmy w hotelu 4-gwiazdkowym, który w 100% zgadzał się z tym co było w ofercie. Wysoki standard, bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam Bali z tym biurem podróży!

Milena

Pod względem organizacji to biuro podróży nie ma sobie równych. Byłam z nimi w Stanach Zjednoczonych. Loty świetnie ogarnięte, wszystkie formalności także łączne z wizą do stanów. Biuro zajęło się dosłownie wszystkim. Co do wycieczki to program bardzo bogaty i intensywny. Dużo popularnych miejsc zwiedziliśmy. Byłam i dalej jestem bardzo zadowolona z tej wycieczki. Z miłą chęcią wybiorę się z Konsorcjum na kolejną wycieczkę, w inne miejsce.

Iwona

Wspaniała organizacja wycieczki Mozaika Izraela, fenomenalny przewodnik, super cena - polecam!

Jola

Konsorcjum Biur Podróży zapewnia super wakacje! Z nimi można spędzić urlop na wysokim poziomie, w pełnym komforcie, niczym się nie martwiąc. Z chęcią wybiorę się na rejs ponownie!