8,2 / 10

Opinie o biurze Konsorcjum Biur Podróży

Konsorcjum Biur Podróży

Ocena na podstawie 194 opinii

Szczegółowe oceny
 • 8,9
  Ocena
  Organizatora

 • 8,9
  Ocena
  rezydentów

 • 9,0
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 9,1
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 • 10 / 10

  Maciej

  Pobyt: Czerwiec 2019

  Konsorcjum Biur Podróży to świetna organizacja i ciekawe programy wycieczek oraz oferty. Byłem z nimi na Kubie oraz na wycieczce objazdowej Mozaika Izraela. Obie mnie urzekły, obie będę wspominał dobrze i obie polecam.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Tomasz

  Pobyt: Marzec 2019

  Z Konsorcjum byłem daleko - bo aż w Stanach Zjednoczonych, ale muszę przyznać, że miałem nosa do biura podróży. Teoretycznie sama organizacja i warunki wyjazdu są trudniejsze niż do krajów europejskich a mimo to biur podróży stanęło na wysokości zadania i zorganizowało wszystko wzorowo. Pomogli mi również ze zdobyciem wizy. Wszystko odbyło się bezproblemowo a wycieczka była niesamowita.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Isabelle

  Pobyt: Czerwiec 2019

  Wakacje na Sri Lance bardzo udane. Hotel oceniam wysoko - standardy i czystość zachowane. Przepiękna okolica i pogoda - chyba je sobie wymarzyłam. Biuro podróży również dobrze się spisało i nie było żadnych niemiłych niespodzianek.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Milena

  Pobyt: Maj 2019

  Fantastyczna wycieczka objazdowa do Chin. Niesamowite przeżycia, intensywny i świetnie zorganizowany program, świetny przewodnik i cudowne miejsca - moje marzenia się spełniły. Chiny są niesamowite i posiadają niesamowitą kulturę. Wycieczka z Konsorcjum to była czysta przyjemność a i cena była bardzo atrakcyjna. Z pewnością to nie była moja ostatnia wycieczka objazdowa z tym biurem podróży.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Malwina

  Pobyt: Lipiec 2019

  Biuro podróży na poziomie, które dba o swoich klientów i odpowiada na każde zapytania czy prośby. Byłam z nimi już dwukrotnie na wakacjach i sie nie zawiodłam.

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Jan

  Pobyt: Lipiec 2019

  Dobre biuro, które ma fajne wycieczki w całkiem korzystnych cenach. Byłem w tym roku na drugiej wycieczce i mogę stwierdzić, że biuro podchodzi profesjonalnie do swojej pracy. Opisy adekwatne z wycieczkami, dobrze przygotowani przewodnicy, zakwaterowanie i transport jak najbardziej w porządku. Polecam!

  Opinia dodana:
 • 5,5 / 10

  Bogdan

  Pobyt: Lipiec 2019

  Wycieczka do Izraela nie jest warta swojej ceny. Fatalnie ułożony program wycieczki: - przeładowanie programu w jednych dniach przy prawie braku zwiedzania w dwóch innych dniach, - kuriozalny wolny dzień w Betlejem (tam naprawdę nie ma nic do robienia, gdy wcześniej wszystko zostało zwiedzone)z równoczesną propozycją, trochę w związku z tym nie do odrzucenia, wycieczki na ok. pięć godzin do Tel Awiwu za 45 USD, której program obejmuje prawie wyłącznie plażowanie (to trochę tak, jakby wycieczka do Gdańska sprowadzała się do pobytu na plaży)- pilotowi(przewodnikowi) po prostu nie chciało się oprowadzać po mieście, - w dniu przylotu po nieprzespanej nocy wielogodzinne zwiedzanie w upale do godz. 17.30, tak jakby nie można było racjonalnie ułożyć programu przy absurdalnym dniu wolnym od zwiedzania. Przewodnik wozi uczestników do zaprzyjaźnionych sklepów bez pytania ich o zgodę i o ewentualne oczekiwania w tym zakresie. Przewodnik w sposób nonszalancki traktuje prośby uczestników. Konsorcjum po dokonaniu rezerwacji w listopadzie 2018 r. dokonało zmniejszenia liczby noclegów i posiłków. Wbrew umowie Konsorcjum nie zapewnia dwóch posiłków dziennie - dotyczy to pierwszego i ostatniego dnia.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Krysia

  Pobyt: Czerwiec 2019

  Polecam wakacje z tym biurem! Malediwy były przepiękne i świetnie się bawiłam. Zakwaterowanie pierwsza klasa. Podróż poślubna udana w 100%!!!!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Jolka

  Pobyt: Lipiec 2019

  Super oferty, zgodne z opisem w bardzo atrakcyjnych cenach! Dobry kontakt z biurem w trakcie całej wycieczki. Fajne hotele, luksusowe autokary, wspaniali przewodnicy - super. Polecam to biuro podróży.

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Zuzanna

  Pobyt: Maj 2019

  Zdecydowanie mogę polecić to biuro. Szybka obsługa, dobry kontakt, fajne wycieczki - nie tylko te objazdowe. Kilka razy już byłam na urlopie z tą firmą i z pewnością jeszcze nie raz pojadę. Ceny adekwatne do jakości wycieczek i nie tak wygórowane jak w innych biurach podróży.

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią