Opinie o biurze Konsorcjum Biur Podróży

Konsorcjum Biur Podróży

Maciej

Konsorcjum Biur Podróży to świetna organizacja i ciekawe programy wycieczek oraz oferty. Byłem z nimi na Kubie oraz na wycieczce objazdowej Mozaika Izraela. Obie mnie urzekły, obie będę wspominał dobrze i obie polecam.

Pobyt: Marzec 2019

Z Konsorcjum byłem daleko - bo aż w Stanach Zjednoczonych, ale muszę przyznać, że miałem nosa do biura podróży. Teoretycznie sama organizacja i warunki wyjazdu są trudniejsze niż do krajów europejskich a mimo to biur podróży stanęło na wysokości zadania i zorganizowało wszystko wzorowo. Pomogli mi również ze zdobyciem wizy. Wszystko odbyło się bezproblemowo a wycieczka była niesamowita.

Isabelle

Wakacje na Sri Lance bardzo udane. Hotel oceniam wysoko - standardy i czystość zachowane. Przepiękna okolica i pogoda - chyba je sobie wymarzyłam. Biuro podróży również dobrze się spisało i nie było żadnych niemiłych niespodzianek.

Milena

Fantastyczna wycieczka objazdowa do Chin. Niesamowite przeżycia, intensywny i świetnie zorganizowany program, świetny przewodnik i cudowne miejsca - moje marzenia się spełniły. Chiny są niesamowite i posiadają niesamowitą kulturę. Wycieczka z Konsorcjum to była czysta przyjemność a i cena była bardzo atrakcyjna. Z pewnością to nie była moja ostatnia wycieczka objazdowa z tym biurem podróży.

Malwina

Biuro podróży na poziomie, które dba o swoich klientów i odpowiada na każde zapytania czy prośby. Byłam z nimi już dwukrotnie na wakacjach i sie nie zawiodłam.

Jan

Dobre biuro, które ma fajne wycieczki w całkiem korzystnych cenach. Byłem w tym roku na drugiej wycieczce i mogę stwierdzić, że biuro podchodzi profesjonalnie do swojej pracy. Opisy adekwatne z wycieczkami, dobrze przygotowani przewodnicy, zakwaterowanie i transport jak najbardziej w porządku. Polecam!

Bogdan

Wycieczka do Izraela nie jest warta swojej ceny. Fatalnie ułożony program wycieczki: - przeładowanie programu w jednych dniach przy prawie braku zwiedzania w dwóch innych dniach, - kuriozalny wolny dzień w Betlejem (tam naprawdę nie ma nic do robienia, gdy wcześniej wszystko zostało zwiedzone)z równoczesną propozycją, trochę w związku z tym nie do odrzucenia, wycieczki na ok. pięć godzin do Tel Awiwu za 45 USD, której program obejmuje prawie wyłącznie plażowanie (to trochę tak, jakby wycieczka do Gdańska sprowadzała się do pobytu na plaży)- pilotowi(przewodnikowi) po prostu nie chciało się oprowadzać po mieście, - w dniu przylotu po nieprzespanej nocy wielogodzinne zwiedzanie w upale do godz. 17.30, tak jakby nie można było racjonalnie ułożyć programu przy absurdalnym dniu wolnym od zwiedzania. Przewodnik wozi uczestników do zaprzyjaźnionych sklepów bez pytania ich o zgodę i o ewentualne oczekiwania w tym zakresie. Przewodnik w sposób nonszalancki traktuje prośby uczestników. Konsorcjum po dokonaniu rezerwacji w listopadzie 2018 r. dokonało zmniejszenia liczby noclegów i posiłków. Wbrew umowie Konsorcjum nie zapewnia dwóch posiłków dziennie - dotyczy to pierwszego i ostatniego dnia.

Krysia

Polecam wakacje z tym biurem! Malediwy były przepiękne i świetnie się bawiłam. Zakwaterowanie pierwsza klasa. Podróż poślubna udana w 100%!!!!

Jolka

Super oferty, zgodne z opisem w bardzo atrakcyjnych cenach! Dobry kontakt z biurem w trakcie całej wycieczki. Fajne hotele, luksusowe autokary, wspaniali przewodnicy - super. Polecam to biuro podróży.

Zuzanna

Zdecydowanie mogę polecić to biuro. Szybka obsługa, dobry kontakt, fajne wycieczki - nie tylko te objazdowe. Kilka razy już byłam na urlopie z tą firmą i z pewnością jeszcze nie raz pojadę. Ceny adekwatne do jakości wycieczek i nie tak wygórowane jak w innych biurach podróży.