Opinie o biurze Mouzenidis Travel

Mouzenidis Travel

Olek

Byłem z nimi w tamtym roku i właśnie kupiłem kolejne wakacje. Hotel Bellagio na Chalkidiki spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Właściciel jest na miejscu, dba o gości, atmosferka super :) W Salonikach Mouzenidis jest bardzo widoczne - co drugi autokar należy do tej firmy. Najważniejsze jednak, że dbają o każdego klienta, nie ważne czy wykupił 5*, czy tak jak my 3*. Polecam!

Oskar Mączyński

biuro duże i mało znane jeszcze na rynku polskim, będąc na Chalkidiki firma widoczna wszędzie i na lotnisku poprzez autokary czy wszedzie widoczne żółte koszulki rezydentów. dobry kontakt z biurem odnosnie błedu w moim nazwisku bezkosztowa poprawka. dokumenty na wylot nie zabierajcie. odprawa jest bezbiletowa czyli na podstawie dowodu osobistego

Marek N.

Jest to nowe biuro w Polsce - jednak działa już bardzo długo co przekłada się na ich profesjonalizm. Wybrałem się z tym biurem na wakacje we wrześniu 2016 i musze powiedzieć że wszystko bylo super. Rezydenci bardzo pomocni, oferta zgodna z opisem. Nie mają najtańszych ofert ale za to widać za co się płaci. Ogólnie bardzo polecam Mouzenidis - warto dać szanse nowym biurom - dbają i szanują klientów!

Mieliśmy super udany urlop z tym organizatorem. Szczerze mówiąc oczekiwałam znacznie mniej. Na początku samolot - punktualny, na pokładzie personel częstuje cukierkami, dostaliśmy ciasteczko, a dzieci pyszny soczek. Dalej było równie fajnie - ładny autokar i było tu nawet wifi! Mieszkaliśmy w hotelu 3*, ale tutaj nie miałam zastrzeżeń - wszystko tak naj napisali. Ogólnie polecam, to duża firma, w grecji chyba jedna z największych - Marta

Mariusz

Pobyt: Lipiec 2016

Super udane wakacje Wszystko dopięte na ostatni guzik Polecam!!

Jolanta

Pobyt: Lipiec 2016

Proszę omjać te biuro szerokim łukiem.Nastawiają się tyko na kasę a nie na dobro klientów.

Kinga

Jedzenie kiepskie, monotonne. Przez cały pobyt jedliśmy to samo, reszta się nie nadawała. Jeśli zaserwowano coś innego, dobrego to schodziło jak świeże bułeczki. Dobre zawsze były lody i pieczywo. Rezydent kiepski, mało się od niego dowiedzieliśmy. Więcej miejsc do zobaczenia i gdzie warto pojechać zaproponowali nam tubylcy. Biuro powinno sprawdzać hotele a nie proponować 4* hotel, który w rzeczywistości ocenić można na słabe 2*.

werośka

Nie polecam ! Zero organizacji . Rezydent Mateusz o niczym nas nie informował. Zaplacilam za kolacje i sniadanie a nie dostalam ani jednego ani drugiego . Pierwszy raz postanowilam jechac z biurem ktorego nie znam i zawiodlam sie strasznie . masakra .... Na pewno bede skladac reklamacje .

Daria

Pobyt: Czerwiec 2016

Pierwszy raz z tym biurem ale bardzo udany. Szczerze powiem nie było mi znane ale koleżanka mieszkająca w Grecji mi je poleciła i nie żałuję. Organizacja i transfer na lotnisko zgodnie z ofertą, czasy przelotów też się zgadzały. A sam rezydent na miejscu też bardzo sympatyczny człowiek - pytajcie o wszystkie szcegóły bo zna na odpowiedzi.