Opinie o biurze Mouzenidis Travel

Mouzenidis Travel

Aneta

Ogólnie organizacja ok, koniec urlopu zepsuł sam wyjazd. Wieczorem potwierdzony lot o czwartej nad ranem okazał się nieaktualny. Miałam szczęście i dzwoniłam wcześniej do rezydentki więc oddzwoniła i poinformowała mnie w nocy o zmianie. Inni stawili się o 6.40 rano i dowiedzieli że mogą iść dalej spać bo w nocy zmieniono lot na późniejszy :-(

AGNIESZKA

Biuro od liliany dostało 10/10 bo... Autokar miał wi fi żenada tak jakby napisać że centrum handlowe 10/10 bo miało wi fi

Dariusz

Wszystko załatwione jak należy. Wystarczające informacje. Brak nieporozumień.

Alicja

Dobrze zorganizowany wyjazd Polecam biuro podróży Mouzenidis Travel

Stefania

Pierwszy raz i kosztowało nas wiele nerwów na lotnisku.Nie bylismy zapisani w systemie lotniska ,na liscie biura tak widnieliśmy . Więc pani nas odrzuciła bo nas nie ma , proste nie zapłaciliscie .Pani rezydent długo gdzies wydzwaniała ale ze to byla niedziela nikt nie odbierał teleonu. I stalismy na boku i cierpliwie czekaliśmy, czekaliśmy.Juz wpuszczano do samolotua my nerwowo czekamy. W koncu doręczyli bilet i kazano spieszyc sie więc jeszcze przez kontrole i do GATE 16 jak pisało na bilecie więc stoimy,okazało sie ze wpuszczają z Gate 13 .Ostatnimi silami dobieglismy do samolotu. PYTAM CO ZA LUDZIE PRACUJA W TYM BIURZE, JAK MOŻNA ,TO BARDZO ISTOTNE, BYC W SYSTEMIE LOTNISKA OTRZYMUJE SIĘ BILET NA SAMOLOT. KOSZTOWAŁO NAS TO DUŻO NERWÓW I JA I MOI BLISCY BĘDZIEMY OMIJAĆ TO BIURO SZEROKIM ŁUKIEM.Mało tego z powrotem był ten sam problem nikt nie starał sie uporzadkowac tą nieudacznosc pracownika,chociaż dzwonilam .UWAŻAJCIE NIM SIĘ ZAPISZECIE NA WYJAZD Z BIURA MOUZENIDIS TRAVEL.

Liliana

Dobrze organizowany wyjazd. Firma ma swoją linię lotniczą i też transfery na miejscu (klima i wi fi). Wszystko było super

MIECZYSLAW OPALSKI

WIDAC ŻE WSZYSCY KLIENCI piszacy opinie co rok jeżdża wlasnie do grecji i wlasnie z mouzenidis travel a co 2 rozważa tam zamieszkanie i prace dla tej wspaniałej firmy. ale jakby ktos miał wymienic co to za firma to pewsnie nikt nie ma pojecia poza tym że to firma krzak. wystarczy sprawdzic KRS prezesem został... 23 letni Pan Georgios który w branzy nie jest znany po dzis dzień. ja dopiero przejżałem na oczy jak wróciłem, z nikim sie nie dogadasz, brak miejsc w hotelu tzn rezeraacja w ogole nie była widoczna

Sara

Jestem zadowolona. Wysoka jakość usług. Ceny na wycieczki nie są wygórowane. Stała opieka rezydentów po przyjeździe. Pomocni i mili pracownicy na infolinii.

Olga

Dzień dobry, latam z tym biurem podróży już 3 rok podrząd. Jestem bardzo zadowolona! Kocham Grecję, a Mouzenidis Travel zawsze mi pomagają w znalezieniu fajnego miejsca na odpoczynek i zwiedzanie. Rezydenci to bardzo pomocne i miłe osoby. Polecam w 100%

Aleksandra - tak miała na imię pani rezydent. Była super, zorganizowała fajne wycieczki.