Opinie o biurze Mouzenidis Travel

Mouzenidis Travel

Oliwia

Dzień dobry ! Byłam w Grecji pierwszy raz i również pierwszy raz byłam z tym biurem podróży. Jestem zakochana w tym kraju - są tam super ludzie, przepiękna natura i lazurowe morze jak na tych zdjęciach z rajskich wysp :) Pracownicy z mouzenidis to są bardzo miłe i pomocne osoby, dostałam wszystkie potrzebne informacje, a także pomóc w znalezieniu wycieczki do jednej z najpiękniejszych zatok w Grecji!

Wiktoria

W wakacje 2019 zdecydowałam się odwiedzić Grecję, a jako biuro podróży wybrałam Mouzenidis Travel. Jestem tak zadowolona, że po raz pierwszy zdecydowałam się napisać opinię. Pracownicy biura przygotowali dla mnie super oferty i pomogli wybrać najbardziej odpowiednią i cierpliwie odpowiadali na każde moje pytanie :) Po przyjeździe do Grecji spotkała nas przemiła rezydentka, która także pomagała nam we wszystkich sprawach podczas całego pobytu. Bardzo polecam!

Naleśnik44

Moja opinia na temat bura podróży Mouzenidis jest jak najbardziej pozytywna. A to za sprawą Pani Rezydentki Ani, która opiekowała się nami na Krecie w dniach 21-28.08.2019r. Podczas naszych licznych podróży zagranicznych po raz pierwszy spotkaliśmy tak przemiłą Panią rezydent. Niezapomnianą wycieczkę na wyspę Spinalonga oraz na Santorini zawdzięczamy właśnie Pani Ani. Jest to kobieta, która pracuje z powołania. Bardzo dużo opowiada w trakcie wycieczki. Pobyt zorganizowała nam tak, że każdy dzień był pełen atrakcji. Dziękuję za polecenie plaży Privelli. Pani Ania zawsze odbiera telefony, wszystko ma zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Nigdy się nie spóźnia. Wszystkie wycieczki, transfery itp. na czas. Mouzenidis dysponuje swoją flotą autokarów i busów. Przebywaliśmy w hotelu Belvedere Immperial w Hersonissous. Hotel w bardzo dobrym standardzie.

Kaja krawczyk

Faja20cm ma rację. Byłam w lipcu 2019 to co tam widziałam to chaos bałagan i brak kontaktu z rezydentem. Chalkidiki bez jakiegokolwiek opiekuna; nie kupujcie ofert na kolejny rok chyba że za 1000zl bo cały urlop miałam popsuty

Mile zaskoczony

Wszystko, odbyło się zgodnie z oferta. Nic nie można zarzucić organizatorowi. pełna opieka rezydenta, zarówno na lotniskach, podczas transferu jak i w trakcie wypoczynku. Można z czystym sumieniem polecić to biuro kazdemu.

Marzena

Pierwszy raz leciałam na wakacje z tym biurem podróży. Ale jestem bardziej niż zadowolona. Wysoka jakość obsługi na infolinii i na miejscu (rezydenci). Poleciłam Mouzenidis również swoim rodzicom. 10 na 10

Sylwia

Biuro godne polecenia, sprawna organizacja. Dobry kontakt z rezydentem.

Natalia

Jak do Grecji to Mouzenidis Travel! Właśnie wróciliśmy z wspaniałych wakacji z mężem. Cały wyjazd organizowany na wysokim poziomie. Pracownicy z infolinii są bardzo pomocni, a rezydenci zapewniali stałą opiekę podczas całego pobytu. Bardzo miło byliśmy zaskoczeni, że Mouzenidis mają swoje transfery z lotniska - czysto, jest klima, wi fi. Polecam jak najbardziej.

Anonim

Opieka rosyjska na miejscu - nastawienie na klienta ze wschodu. Na liście brakowało wieku podróżnych praca infolinii jak za komuny 9-17 i pa do domu.

Sylwia

Właśnie wróciłam z Grecji mieszkałam w hotelu Eri Beach profesjonalna obsługa służąca pomocą. Rezydentka przemiła z powołaniem. Na długo pozostanie mi w pamięci wycieczka do Spinalongi. Super polecam niezapomniane wakacje.