Opinie o biurze Mouzenidis Travel

Mouzenidis Travel

Sylwia

Właśnie wróciłam z Grecji mieszkałam w hotelu Eri Beach profesjonalna obsługa służąca pomocą. Pani rezydentka przemiła znajaca się na swojej pracy wycieczka z nią do Spinalongi długo zapadnie w mojej pamięci. Polecam super wakacje i niezapomniane wspomnienia.

Sylwia

Właśnie wróciłam z Grecji super wakacje, hotel Eri Beach fachowa obsługa służąca pomocą, rezydentka pani Ania przemiła i z powołania. Do niczego nie można się przyczepić naprawdę warto polecam z czystym sumieniem.

Super wakacje. Pierwszy raz za granicą i przygoda zycia. Rezydentka Ania przemiła i bardzo pomocna. Napewno jeszcze skorzystam z usług biura.

Patrycja

Wybieram wakacje z Mouzenidis Travel już 2 raz. Rezydentki są mega pomocne, a sam wyjazd organizowany bardzo dobrze. Jeżeli w następnym roku zdecyduję się znowu na Grecję to na pewno udam się do Mouzenidis :) Polecam!

Agnieszka Głąb

Udany wyjazd, dobra organizacja, bardzo miłe i uczynne rezydentki :) Polecam!

na początku mieliśmy drobną literówkę w nazwisku co było kłopotliwe do zmiany zwłaszcza że kupowaliśmy wakacje w przed dzień wylotu, poprawiono zmiany na niektórych dokumentach ale nie na wszystkich. U rezydentów po przylocie nie było nas na liście. Była 1 polskojęzyczna rezydentka na nasz region, pani nie znała zasad panujących w hotelu ale jak się poprosiło o pomoc to dopytała w recepcji.

Agnieszka Głąb

Udany wyjazd, dobra organizacja, przemiłe rezydentki :) Polecam!

Iza

Właśnie wróciliśmy z Grecji -Chalkidiki. Wczasy zgodne z opisem biura podróży. Rezydentka - Pani Alicja, bardzo życzliwa i przemiła. Udzielała fachowych informacji. Dotrzymywała słowa. Czuliśmy się zaopiekowaniu od początku do końca wypoczynku. Firma solidna, godna polecenia.

Właśnie wróciliśmy z Zakyntos. Biuro spisało się bardzo dobrze. Transport hotel-lotnosko i w drogę powrotną bez problemu. Z dużym wyprzedzeniem byliśmy poinformowani o godzinie powrotu. Opiekowała się nami rezydenka Ola, z którą był świetny kontakt. Bardzo miła i kompetentna osoba. Na pochwałę zasługuje kierowca Dymitr, który bezpiecznie woził nas po kretych serpentynach wyspy.

Elżbieta

Biuro podróży godne polecenia. Przemiła pani rezydentka. Zawsze odbierała telefon i udzielała wszelkich informacji, służyła pomocą. Dużą zaletą okazało się to, że biuro jest "właścicielem" tego hotelu, ma swoją wypożyczalnię samochodów. Dziękujemy i pozdrawiamy.