Opinie o biurze Mouzenidis Travel

Mouzenidis Travel

Maria

Wrocilam własnie z z wyjazdu od nich :) wakacje byly bardzo udane :) wszystko przebiegło bez problemow a w czasie kupowania wycieczki pracownicy biura odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i pomogli zorganizować dla mnie i rodziny wspaniale wakacje :)

fajna organizacja wyjazdu i opieka rezydenta, wszystko w porządku, polecam

Alicja Zygmunt

Świetna organizacja. Transport lotnisko-hotel, hotel -lotnisku szybko i sprawnie. Rezydenci bardzo pomocni. Z czystym sumieniem polecam.

JANUSZ

Rezydenci głownie zajmowali się przyjazdem,wyjazdem i wycieczkami.Póżno zostałem powiadomiony o godzinie wyjazdu.Ok godziny 19,a wyjazd o 6,30.Wcześniej rezydentki nie odbierały telefonu.

Katarzyna Sewerynska

Powinni bacznie obserwować hotele które proponują klientom ten hotel ma nazwę FELICITY zmienił się właściciel

grzegorz wilma

Od samego początku podróży wszystko jest b.dobrze (6+) zorganizowane.Mam porównanie bo byliśmy z wieloma biurami za granicą . Rezydenci dbają o gości w hotelu. Bardzo pomocni w różnych sprawach.Bardzo chętnie będziemy wybierać to biuro .

Diana

Bardzo dobra organizacja. Gwiazdka mniej za nierzetelne informacje otrzymywane od rezydentki, która była bardzo miła i się starała. Niestety dwa razy podała nam błędne informacje

Barbara Marcinkowka

Jak widać w punktacji biuro Mouzenidas prawie na 10, jedynie ceny wycieczek fakultatywnych trochę za wysokie w porównaniu z miejscowymi biurami podróży. Jesteśmy bardzo zadowoleni, marudzić mogę tylko osoby o wyjątkowo wysokich wymaganiach,ale oni powinni siedzieć w domu, żeby nikomu nie obrzydzać życia.

JACEK

Ludzie przestańcie pisać te bzdury, bo ci którzy w to uwierzą zmarnują sobie humor przed wakacjami. Byłem z żoną po raz pierwszy z tym biurem podróży i jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi zarówno przed wyjazdem , jak i w trakcie pobytu w Grecji. Na wszystkie pytania w PL dostałem konkretne i rzeczowe odpowiedzi, po przylocie do Grecji byłem pełen podziwu dla sprawnej organizacji rozmieszczenia nas w różnych hotelach. Przed każdym hotelem czekał pracownik biura służący pomocą w trakcie zameldowania i ewentualnych pytań w recepcji. Pani Alicja, rezydentka biura w Grecji,służyła pomocą w każdej sprawie i zawsze podkreślała jest tu po to byśmy mile spędzili urlopy. Co wam jeszcze ludzie brakuje!!! Może rzeczywiście niech maruderzy i wiecznie niezadowoleni poszukają innych biur a nie sieją obawy czy jechać z tym biurem czy nie. Na szczęście posłuchałem własnego rozumu i spędziliśmy z żoną bardzo udane wakacje w Grecji. Za rok planując urlop będziemy o Was pamiętać i jeszcze raz dziękujemy za świetnie spędzony urlop w Paralii - maj/czerwiec 2019.

Absolutnie nie polecam ani biura podróży ani korzystania z ofert wakacje.pl. Wycieczka odwołana po tygodniu od zakupu, później telefon że jednak aktualna z propozycją zakupienia ubezpieczenia, po czym znowu informacja że odwołana. Tak się nie traktuje długoletnich Klientów, to niepoważne. Zarówno biuro jak i wakacje.pl umywają ręce, a zwrotu zaliczki nie dostałam do tej pory. NIE POLECAM NIKOMU szkoda czasu i nerwów.