Opinie o biurze Neckermann

• Belgia Bez wyżywienia
    822 zł 7 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Neckermann

Damian

Bioro ok. Rezydent ma wszystkich tyłku. Spóźnił sie 30 min.dla nas nie miał czasu.a obiad jadl 35 min. Pan Grzegorz G.w Bułgarii stwierdzil ze autobus jezdzi po drodze i tam mamy go szukac.(kpina totalna) Powiedzial ze mamy do niego nie dzwonic tylko na infolinie????????

Aro

Przed wyjazdem zapytaliśmy o koszty parkingu przy hotelu dostaliśmy informację że 5 lewa przyjeżdżamy a hotel chce 10 lewa można było poszukać tańszego parkingu w pobliżu hotelu ale ze necerman nie przykłada się A info są błędne trzeba bulic dla mnie taka wielka firma a tak mało profesjonalizmu

Magdalena

Rzadko podróżuję z biurami podróży, ale zupełnie czegoś innego się spodziewałam. Po pierwsze po wylądowaniu w niedzielę w południe musiałyśmy się nieźle nachodzić, żeby w ogóle ludzi z biura podróży znaleźć. Spotkanie z rezydentką było dopiero we wtorek wieczorem. Biuro miało do zaoferowania chyba tylko 3 wycieczki fakultatywne (a przynajmniej o takich nam powiedziano), a w tym Santorini na jeden dzień za prawie 200 euro bez wyżywienia! Pani nie potrafiła nam powiedzieć, jak dojechać do Heraklionu - praktycznie ze wszystkim mówiła, żeby zgłaszać się do recepcji. Nie przebije to jednak powrotu. Cała nasza grupa z Neckermana została zaskoczona w czasie odprawy informacją, że nie mają naszych biletów. Przez bite 2h staliśmy i czekaliśmy aż dwie Panie (Polka i Greczynka) z tego biura ogarną sytuację. Było wysokie ryzyko, że nie wrócimy zgodnie z planem. Na szczęście się udało, choć wydaje mi się, że to większa zasługa obsługi lotniska, niż naszego biura. Samolot też na nas po prostu poczekał. W trakcie całej sytuacji praktycznie nie udzielono nam żadnych informacji. Osoby z dziećmi chciały wiedzieć co się stanie, gdybyśmy nie zdołali dostać się do samolotu - na to też nikt nie potrafił nic odpowiedzieć. Stresu i nerwów było bardzo dużo. Ale jak to powiedziała nasza polska opiekunka z Neckermana na lotnisku: to się zdarza, po prostu mamy pecha.

Wiola

Byliśmy z tym biurem na dwutygodniowej podróży poślubnej na Teneryfie. Niestety organizator nie spełnij w żadnym stopniu naszych oczekiwań. Problemy zaczęły się już na lotnisku, gdzie nikt na nas nie czekał. Była nas sporo grupka osób z Polski i dopiero po telefonach i interwencji na infolinii przyjechał kierowca ( nie mówiący nawet po angielsku i nie mający żadnej konkretnej listy osób). Żadnego rezydenta nie było a stoisko Neckermanna na lotnisku było zamknięte. Przez cały czas pobytu nie dostaliśmy informacji o rezydencie ani również nie mieliśmy z nim żadnego kontaktu a próby uzyskania takiej informacji z biura nie przyniosły żadnego skutku. Dodzwonienie się na infolinię również graniczyło z cudem. Ponadto informację o transferze powrotnym otrzymaliśmy po wielu próbach kontaktu z infolinią w Warszawie. Nie polecamy nikomu tego biura podróży a wyjazd z tym organizatorem jest równoznaczny z własną organizacją wakacji gdyż żadnej pomocy od Neckermanna oczekiwać nie można.

Wszystko przebiegło sprawnie, bez problemów i niespodzianek.

Marek

Byłem na Teneryfie. Potrzebowałem pilnie skontaktować się z rezydentem (p.Paulina). Dzwoniłem co jakiś czas 15 razy !!!!! Sygnał był ale pani nie odbierała. Nie oddzwoniła również !!! Zostałem zostawiony sam sobie, bez pomocy kogokolwiek..... Zatem nie polecam tego biura, zwłaszcza tego rejonu Teneryfa Północna !!!!!! Chyba nie taka jest rola rezydenta by klient był zostawiony sam sobie w obcym państwie!!!!

Iwona

Słaby kontakt z rezydentem, co na obczyźnie wydaje mi się ważne. Sama obsługa w biurze w Radomiu super,a zwłaszcza p.Beata ,która zawsze ma czas dla klienta i potrafi doradzić. Infolinia to porażka.

Leszek

Impreza była zorganizowana prawie perfekcyjnie. Cena okazała się bardzo atrakcyjna, hotel bardzo dobry. Pomocy rezydenta po prostu nie potrzebowaliśmy.

Pobyt na Krecie w maju 2019 kupiłam w biurze stacjonarnym wakacje.pl, organizatorem był Neckerman. W hotelu w tym terminie było 6 osób z Polski. Na lotnisku trzeba było szukać okienka Neckermana - w hali przylotów byli rezydenci z innych biur, Neckerman miał okienko na zewnątrz, przy autobusach. Dostaliśmy kartkę ze spisem hoteli i terminami dyżurów rezydenta - ale bez podanych miejscowości. Wszyscy byliśmy pierwszy raz na Krecie, nie wiedzieliśmy, gdzie te hotele się znajdują. Nie był podany telefon do rezydenta, tylko telefon do infolinii w Polsce, gdzie osoba odbierająca nie wiedziała nic na temat realiów Krety (odległości, przystanków, położenia, itd.). W hotelu informacje z poprzedniego roku (2018). Brak informacji na temat powrotu na recepcji, w segregatorze, na tablicy. Inne biura podróży (Itaka) zorganizowały spotkania z turystami, Neckerman nie. Do dziś miałam dobre zdanie o Neckermanie - obecnie uważam, że skandalicznie lekceważą swoich klientów. Wszystkie potrzebne mi informacje uzyskiwałam od pośrednika, gdzie kupiłam wycieczkę - wakacje.pl, gdzie pracownicy są kompetentni i dzięki nim odpoczynek był udany.

Nie polecam . Drugi raz wyjechałam z Waszym biurem i mnie zawiodło. Na lotnisku teraz 12 maja mieliśmy problem aby się odprawić, podobno biuro Neckermann czegoś nie dopilnowalo i były kłopoty z systemem ,nie byliśmy całą grupą wracającą wciągnięci na listę pasażerów. Ale to jeszcze można jakoś wyjaśnić, system zawiodl. Nie można wyjaśnić natomiast że Rezydentki Ida i Paulina obydwie powylaczaly telefony i się poprostu zmyły, zostawiając nas samych sobie na lotnisku. Nigdy więcej nie polecę z waszym biurem.