Opinie o biurze Neckermann

Neckermann

Jan

Zamknęli nas hotelu. Czeka nas deportacja. Niema jedzenia. Przeżycia niesamowite. Szkoda ze się nie da powtorzyc

Piotrek

ostatni zadowolenie klienci Neckermann Polska, którzy zdążyli wrócić w dzień bankructwa Thomas Cook :-P

WP

Moja wycieczka została odwołana na 5h przed wylotem. Uważajcie na oszustów.

Malwina

Wakacje w Bułgarii z Neckermanem - extra. Troche słaby kontakt z rezydentką, no ale cóż, nie ma co narzekac. Hotel Nessebar Beach Resort - rewelacja. Kosztcalej wycieczki all inclusive rówież dobry. Z chęcią polecę z Neckermanem za rok na kolejne wakacje.

Damian

Ogolnie polecam, bez problemowa obsluga, wszystko czarno na bialym...generalnie polecam wszystkim

Profesjonalne biuro podróży, oferta w 100% zgodna z opisem, rezydenci kompetentni i pomocni.

Wszystko ok,bez zastrzeżeń,dokumentacje i wszelkie informacje przejrzyste i proste, transfer z lotniska czy też na lotnisku ok.

Dorota

Z biurem byłam w sierpniu 2019 roku pierwszy raz i już więcej nie pojadę.. Biura nie polecam. Wczasy wykupiliśmy z dużym wyprzedzeniem , Trzy dni przed wyjazdem została nam zmieniona godzina wylotu z 6.00 na godz. 17.00. Do hotelu zajechaliśmy na godz. 23.00. Proszę zobaczyć jak traktuje się klientów. Biuro to wybraliśmy tylko ze względu na ranne godziny wylotu bo hotel znamy i jeździmy do niego co roku.

Agata

na wakacje zazwyczaj jeździłam z TUI i teraz żałuję, że kupiłam wycieczkę z Neckermana. Kłopoty zaczęły się już na lotnisku Okęcie. mieliśmy się zgłosić do strefy biur podróży, gdzie miała być informacja o bramce, do której należy się kierować. Byli przedstawiciele chyba wszystkich biur podróży z wyjątkiem Neckermana. Pan z innego biura wskazał nam skąd odlatuje samolot do Burgas. Rezydent obecny na miejscu tez nie był specjalnie zainteresowany. Co więcej kontakt do niego dostałam dopiero po 3 dniach. Wcześniej musiałam czekać na jego wyznaczone godziny pobytu w hotelu. Opis hotelu zupełnie nieadekwatny. Nie polecam.

Marek

Biuro renomowane ,dobre przyjęcie na tureckim lotnisku,komfortowy ,punktualny transfer.Rezydent w języku angielskim ,ale to zrozumiałe bo w hotelu Alba Queen były tylko 3 rodziny z Polski ,a recepcja ze znajomością rosyjskiego umiała wszystko załatwić.Brak rezydenta ze znajomością polskiego na olbrzymim lotnisku podczas powrotu bardzo utrudniał orientację . Przydała by się również informacja przed odlotem, że np. w Turcji karty do bankomatu aby działały należy w banku macierzystym w Polsce ustalić limit-nie każdy to wie. Nie każdy też wie ,że biuro za granicą nazywa się Daniels Cook.Biuro zagwarantowało nam standard pobytu taki sam jak Niemcom.