Net Holiday

• Turcja All Inclusive
  • Grecja All Inclusive
  • Albania All Inclusive
Zobacz wszystkie oferty Net Holiday

Tragedia tyle można napisać o tym "BIURZE"Brak opieki rezydentów bo ich brak. Transfer był do kitu musiałem sam organizować sobie powrót i oczywiście zapłacić.Wielka kicha nie polecam!!!!!!.

Tragedia ! Zero opieki rezydenta na miejscu, ogromny problem z pokojem a później ze zmianą pokoju, ponieważ ani hotel ani rezydent się nie przejęli sytuacją. Opiekę nad turystami sprawowała animatorka dla dzieci, która sama się bała odezwać do kogokolwiek, a w przypadku problemów chowała się miedzy ludźmi , żeby nikt jej nie zauważył i nic od niej nie chciał. Bus hotelowy miał mniej miejsc niż pasażerów więc jechaliśmy do hotelu z lotniska z przesiadkami jak ziemniaki w worku. W drodze powrotnej dwóch osób by w ogóle nie wzieli z hotelu bo twierdzili, że się wszystkich doliczyli - a brakowało dwóch osób. Organizacja tragiczna, rezydenci tragiczni, kontakt jeszcze gorszy. Po złożeniu reklamacji odpowiedź była kompletnie niestosowna . Pewnie reklamacji też nie czytają , tylko wysyłają odpowiedź automatyczną. Cena wyższa niż z większych i lepszych biurach podróży a jakoś zerowa. Nigdy więcej .

Dzięki Net Holiday już dwa razy spędziliśmy wraz z żoną i córką eleganckie wakacje, rok temu na Riwierze Olimpijskiej w tym roku na przepięknym Rodos, Zarówno za pierwszym jak i za drugim razem nie możemy nic, ale to nic zarzucić temu organizatorowi. Wczasy zostały zorganizowane w taki sposób jak przedstawiono nam w ofercie. Na lotnisku w Rodos mimo lekkiego chaosu bardzo szybko udało nam się odnaleźć Panią rezydent Ewę, która bardzo sprawnie przedstawiła nam dalszy plan działania. Pani rezydent była praktycznie obecna codziennie w hotelu, ogólnie bardzo pomocna i miła osoba, świetnie potrafiącą w dodatku opowiedzieć o różnych ciekawych zakątkach na wyspie i zachęcić do ich odwiedzenia, w ogóle Net Holiday ma chyba nosa do rekrutacji swoich rezydentów bo kolejny raz trafia nam się świetna rezydentka z pasją do tego co robi, znakomicie znająca się na swojej robocie :-). Szczerzę mogę polecić wszystkim to biuro podróży, ja z rodziną się nie zawiodłem i kolejnym razem na pewno również skorzystam z ich oferty, Biuro praktycznie bez reklamy a dużo lepsze od tych najbardziej popularnych obecnie na rynku, co wcale nie oznacza że gorsze, można wręcz rzec że trochę lepsze, nie mają w swojej ofercie takiej masówki jak inni, wybierają dla swoich klientów klimatyczne miejscówki, w których pobyt będziecie na pewno wspominać bardzo miło a po latach będziecie do nich wracać - przynajmniej ja tak zrobię !

Nie polecam. Byłam pierwszy raz z tym biurem podróży i ostatni. Bulgaria hotel 24h. Tragedia. Rezydenci nawet nie pofatygowali sie pomoc przy wypadku. Pani Maja (rezydentka )nie wiem dlaczego jeszcze tam pracuje. Po wielu podróżach w różne zakątki świata nigdy z takim brakiem szacunku sie. Je spotkałam. Nie polecam tego biura

Nie polecam. Byłam w czerwcu 2017 R. W hotelu Il Parco Degli Ulivi na Sycylii. Jedzenie paskudne, hotel na pustkowiu, rowerów nie było, parasoli i leżaków notorycznie brakowało, a mimo iż był tylko 1 basen zapraszano innych gości z zewnątrz. Zgłoszenie do rezydenta nic nie dało, a na reklamację złożoną również nie odpowiedzieli. Przykro.

Po raz pierwszy wybraliśmy się na wspólne, rodzinne wakacje z Biurem Podróży Netholiday - i było wspaniale:) Dokładnie tak jak było w ofercie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej pomocy przy wyborze wycieczki oraz samej organizacji. Wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych przykrych niespodzianek - a to bardzo ważne gdy leci się na wycieczkę z małym dzieckiem. Mieliśmy świetny hotel z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych, smaczne jedzenie i bardzo wygodne pokoje. Na pewno chętnie skorzystamy jeszcze z usług tego Biura przy kolejnych wakacjach.

Gdybym mógł to dałbym 0!!! Nie chce mi się powielać wcześniejszych opinii na temat hotelu,jedzenia,rezydenta.DNO i jeszcze raz DNO Tak wielkiej ilości negatywnych opinii jeszcze nie widziałem na temat innego biura.Moja rada wybierać znane biuro a nie jakieś zapyziałe,które wkrótce ogłosi upadłość.Podejrzewam,że wszelkie pochlebne opinie piszą pracownicy biura NET Holiday.Jedyny plus to,że udało mi się wrócić z tego koszmarku,który zafundował mi NET HOLIDAY.Zastanawia mnie jeszcze jedno czy dyrekcja biura czyta nasze opinie?Chyba nie.Już nigdy z tym biurem. Byłem na Sycylii.

Pani Iza Tarasiuk pisze bzdury, byliśmy również tam gdzie Pani, zatem moja opinia jest diametralnie odwrotna. Jedzenia mało, codziennie to samo, ani raz nie było pizzy, soki z pojemników plastykowych rozcieńczane wodą. O wszystko trzeba było żebrać, brakowało jedzenia. Śniadanie: jajka na twardo, kawałki parówek, kawałki pomidora,chleb, płatki, mleko, w jednorazówkach dżem, miód. Wszystko z sieciówek. Czasem można było liczyć na lepszą kolację. Baia Domizia to zapyziała dziura, gdzie nie można było iść coś zjeść. To były koszmarne wakacje. Pani rezydentka z pewnością nie była po stronie Polskich turystów. Taka prawda. Net Holiday odradzam każdemu z czystym sumieniem.

Masakra Pierwszy i ostatni raz z Biurem Netholiday Nie dajcie się nabrać !!! Nic nie zgodne z tym co Oni oferuja Najgorszy wyjazd jaki to biuro nam zafundowało.pobyt w hotelu Costa Del Sole Sycylia

Polecam wyjazd z biurem Net Holiday, profesjonalna obsługa, wspaniali rezydenci, naprawdę służą pomocą, widać że zależy im na dobrym samopoczuciu wczasowiczów, Pan przewodnik Robert to mistrz świata, pierwszy raz spotkałem się z kimś kto ma tak ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać, szczerze polecam to biuro, ja na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty. Pozdrawiam Adam