Opinie o biurze Net Holiday

Net Holiday

Milena

Byliśmy z NETHOLIDAY w Tunezji, hotel tej Marhaba, którego NIE polecamy! Nawet jak na tunezyjskie standardy hotel był okropny. Nie ma nic wspólnego z 4 gwiazdkami, na europejskie to takie 2, koło 3 to nawet nie stało. Zjechana wykładzina, poprzepalana, brudna, rdza wokół wanny, notorycznie zapchana toaleta, którą sami przepychaliśmy, bo nikt nie był w stanie. Rezydent... Ujmę to tak: wysłuchał, ale nic z tym nie zrobił. Jedzenie okropne, monotonne, niedoprawione, w jajecznicy skorupki, mały wybór i w kółko to samo. Wybredna nie jestem, ale było naprawdę nie smaczne. Brudne sztućce, obrusy, w lodach włosy, obsługa bardzo nie miła, CODZIENNIE upominająca się o napiwki, gardząca euro czy dolarami. I ciagle mówią Ci wprost, ze dałeś za mało.Opryskliwi, nie zwracający na Ciebie uwagi. Piwa w szklance nie możesz, tylko w plastiku, ale ktoś inny już dostanie. Wszystko robione z wielką łaską. Piwo nalewane nie przy barze, a daleko za nim gdzie nie widzisz, czy oni w te piwo coś sypią, srayą, plują czy sikają. Niosąc picie maczają łapska w nim. Połowa rzeczy obiecana w ofercie nie była sprawna jak np kryty basen, a'la centrum handlowe dawno już upadło... Jedynym plusem byli fajni animatorzy, którzy już tez tam nie pracują (wymieniliśmy się kontaktami na fb) i jeden jedyny kelner w restauracji był ok. Para lecąca z nami miała podróż poślubną , dostarczyli dla NETHOLIDAY odpowiednie dokumenty i nie dostali żadnej obiecanej niespodzianki. Wszędzie mrówki,robactwo (w hotelu!) syf, dosłownie obkupciane przez ptaki balkony i to naprawdę fest. Nigdy w życiu więcej tam nie zawitamy, ubiegalismy się o zwrot jakichkolwiek kosztów lub rekompensatę to oczywiście biuro ma nas gdzieś. Wg nich wszystko jest ok... Dużo niedogodności i mało spełnionych obietnic. Byliśmy z Biurem Grecos dwa lata temu i nie było takich nieprzyjemności w innych krajach i hotelach. Tragedia, naprawdę odradzam ten hotel. To co na przedstawianych zdjęciach to nieprawda, może z wyjątkiem basenu. Ja wam pokaze te prawdziwe. Napiszcie na lukaszfa@interia.pl a wyślę jak hotel wygląda naprawdę, ponieważ tutaj wyskakuje, że nieprawidłowy format pliku... W okolicy brudno, szamba innych hoteli w drodze na plażę, której odległość to nie wpisane w umówię 240 M a 600, ale to najmniejszy problem był, nie mają koszy, wszystko ląduje na poboczach. Niesprawna klima, niesprawne windy, słabe wifi działające tylko w lobby a i to nie zawsze. Pewien Polak został prawie pobity przez tunezyjskich ochroniarzy. Rozumiem że to jest Afryka... Ale są pewne granice. Z rozmów z innymi każdy europejczyk ma tam przerąbane i jest gardzony przez większość. Nie polecam NETHOLIDAY w każdym razie.

Wieloletnia turystka

Same kłamstwa w ofercie. All inclusive wg tego biura (7 tys. za 2 osoby/tydzień we Włoszech) to bułka z marmoladą na śniadanie i miska makaronu na obiad i kolację. Odpowiedź na moją reklamację to kilkustronnicowe obrażanie mnie w wyjątkowo szyderczy sposób. Żadnego przepraszam za zepsucia wakacji ani propozycji złagodzenia złego wrażenia . Szyderstwa ,kpiny i wyśmiewane się że mnie i mojego męża. Nie boję się tego pisać ponieważ zachowałam ich pisemną odpowiedź na reklamację i w każdej chwili jestem gotowa ją upublicznić lub pokazać każdej zainteresowanej osobie. Korzystanie z usług tego biura było największą pomyłką mojego życia.

kris

Biuro falszuje zamieszczone opinie o hotelach tzn po pewnym czasie podnosi dana ocenę lub usuwa krytyczne oceny .

Amadeusz

Nie poalecam, naciągają na wizy gdzie oinformują że oddadzą kasę a po powrocie nie ma na to szans.

Wioleta Kubulus

Najgorsze wakacje w Grecji z net holiday cena za last minutę bez zmian hotel okropny na Corfu A rezydent do niczego jak zglaszalismy ahmedowi że drzwi z prysznica są na korytarzu to odp że mamy się w Ogóle cieszyć że jest. Dwa razy pisaliśmy reklamację jakie tam były warunki Ale biuro nas olało widok z balkonu na śmietnik pokoje wcale nie były po remoncie jak w ofercie Ci chwilę brakowało lodów na barze i to ma być all inclusive??

TurekMon11

Miałam z nimi bardzo udany wyjazd do Hiszpanii (Costa Brava). Dla mnie plusem są ceny - zróżnicowane, dużo promocji i fajne oferty typu ?last minute? i ?First minute?. Dodatkowo z firmą jest dobry kontakt - zarówno przed wyjazdem jak i w trakcie jego trwania (!).

Patrycja

Ostatnie wakacje w Grecji uważam za bardzo udane - jest w tym ich sporo zasługi. Wyjazd przebiegł bez żadnych zakłóceń. Bardzo dobra komunikacja z firmą - przed wyjazdem praktycznie na każde moje zapytanie dostawałam automatyczną odpowiedź. Z kolei w trakcie wyjazdu zawsze mogliśmy liczyć na rezydenta.

Zbyszek

Z Net Holiday byłem we wrześniu 2018 na Zakynthos. Mogę tylko polecić, wszystko wzorowo zorganizowane, hotel Captain lepszy niz mogłem przypuszczać. Obsługa rezydenta wzorowa, był zawsze chętny do pomocy, pełen profesjonalizm. Na wiosnę znowu wyruszę z tą firmą na wakacje.

A

2018r.Nie polecam. My wykupiona wycieczkę spędziliśmy w brudnym hotelu i innym niż ten za który zapłaciliśmy . Przy odwołaniu mówią, że zmienić hotel mogą i nie muszą nas o tym informować.Czytajcie ich umowy.

SylwiaL

Od blisko dwóch sezonów korzystam z ich wakacyjnych ofert. Nie mam zastrzeżeń. Sprawna organizacja i płynny przepływ informacji. Nawet na facebooku udzielali mi szybkich odpowiedzi. Warto zaznaczyć, że mają konkurencyjne ceny, co dla mnie ma ogromne znaczenie.