Net Holiday

• Albania All Inclusive
  • Hiszpania All Inclusive
Zobacz wszystkie oferty Net Holiday

TurekMon11

Miałam z nimi bardzo udany wyjazd do Hiszpanii (Costa Brava). Dla mnie plusem są ceny - zróżnicowane, dużo promocji i fajne oferty typu ?last minute? i ?First minute?. Dodatkowo z firmą jest dobry kontakt - zarówno przed wyjazdem jak i w trakcie jego trwania (!).

Patrycja

Ostatnie wakacje w Grecji uważam za bardzo udane - jest w tym ich sporo zasługi. Wyjazd przebiegł bez żadnych zakłóceń. Bardzo dobra komunikacja z firmą - przed wyjazdem praktycznie na każde moje zapytanie dostawałam automatyczną odpowiedź. Z kolei w trakcie wyjazdu zawsze mogliśmy liczyć na rezydenta.

zawiedziony

Z Net Holiday- pierwszy i ostatni raz. Wrześniowy objazd Portugalii i pobyt w Hiszpanii był.. I to powinno wystarczyć za ocenę. Nie wymagam wiele, lubię "spartańskie "warunki, mogę również spędzać czas w "niespotykanym luksusie" , ale Organizator, w/g mnie, prócz "kokietowania" wycieczkowicza na etapie zakupu imprezy powinien "dbać" o niego i na imprezie. Tu tak nie było. A jak było? Niby drobiazgi, a może nie drobiazgi tylko brak...czego? Oceńcie sami: -nikt w imieniu Biura nawet nie próbował rozliczyć się z opłat fakultatywnych, a było tego 145 euro, na tydzień objazdu, a razy 45 osób w grupie, to już daje sporą kwotę. Z tych pieniędzy p.pilot raz kupowała bilety w Lizbonie na punkt widokowy, który był dodatkową pozycją-wypełniaczem - na czas awarii autokaru. Ulubionym zwrotem p.pilot było "nie będę z państwem dyskutowała", a p.rezydent pojawiła się trzy razy, dwa na lotnisku, raz zbierając pieniądze na wycieczki fakultatywne, które było oczywiście droższe niż w ofercie, a z których to pieniędzy też się nawet nie próbowano rozliczyć. Oczywiste jest że nikt nie oczekiwał szczegółowego rozliczenia, ale elementarne zasady wymagają, chyba, choć słowa na ten temat i nie chodzi mi o te kilka euro ale zasadę postępowania z powierzonymi przez kogoś pieniędzmi. Zdarzyło mi się w podobnej wycieczkowej sytuacji że organizator, po imprezie zwracał jakieś "grosze" z wpłaconej kwoty., było miło i sympatycznie, w odróżnieniu od tego wyjazdu. Zatem...następny raz nie z Net Holiday

Z biurem Net Holiday przeżyliśmy niezapomniane wakacje! Od samego początku kontakt z biurem podróży i Panią Magdaleną był rewelacyjny. To dzięki Pani Magdzie i jej pomocy udało Nam się zorganizować Nasze wakacje w 3 dni :) Biuro w 100% spełniło Nasze oczekiwania. Organizacja na wysokim poziomie. Profesjonalna opieka rezydenta od samego początku do końca wakacji. Hotel Belvedere Aleksandria Club zgodny z ofertą. Oferta Animacyjna dla dzieci sprawiła, że Nasze dziecko nie chciało wracać do domu :) Net Holiday bardzo dziękujemy za 7 wspaniałych dni w przepięknym Primorsku! To były Nasze pierwsze wakacje z Wami ale na pewno nie ostatnie. Lato 2019 z pewnością spędzimy z Wami :) Dziękujemy!

Czasami wakacje są po prostu wakacjami, beztroskimi i pełnymi radości, dają 100 % satysfakcji i nie pozwalają się nudzić - za takie wakacje mogę jedynie podziękować Net Holiday. To właśnie z nimi w lipcu spędziliśmy cudowny urlop w hotelu Evenia Olympic Park w Lloret de mar w Hiszpanii. Przemiła rezydentka Pani Aldona nie tylko zadbała o to abyśmy bez przeszkód trafili do hotelu, ale była także troskliwą przewodniczką podczas wycieczek z których skorzystaliśmy. Dzięki niej Barcelona i plac Hiszpański pozostawiły wspaniałe wspomnienia o których na pewno nie zapomnimy. Podobało nam się, że podczas wycieczki sprawdzała jak czują się dzieci i czy dają radę trudom zwiedzania. Opowiadała ciekawie i potrafiła zainteresować niezwykłą kultura Hiszpanii. To za jej namową wybraliśmy się z biurem Net Holiday także do Montserrat i mieliśmy okazję zobaczyć to niesamowite miejsce, które jak prawdziwa perła ukryte jest wśród gór. Doskonały serwis biura i profesjonalność jego pracowników sprawiły, że to na pewno nie będą nasze ostatnie wspólne wakacje. Polecamy na 100%

Sławomir Drozdek

Kontakt z biurem, jakość obsługi, p. Sylwia rezydentka z naszego Hotelu "Calimera Es Talaial" wszystko na najwyższym poziomie- pełen profesjonalizm POLECAM

Gos

W piersza strone bylo wszystko super. Transfer opieka rezydenta tez. Hotel zgodnie z opisem. Jednak w dzien wyjazdu nie bylo zadnej informacji o rezydencie godzinie odlotu oraz kiedy bedzie transfer na lotnisko. W recepcji hotelu dowiedzialam sie o ktorej bedzie transfer. Po dojechaniu na lotnisko okazalo sie ze naszej rezydenki nie ma.nie odbierala telefonow naszego lotu nie bylo na tablicy. Po wypytaniu obslugi lotniskowej i rezydentow z innych biur podrozy okazalo sie ze nasz lot jest odwolany i msmy miec zastepczy samolot. Stres zamieszanie brak jakiejkolwiek informacji ze strony biura jak i rezdenta. Nie jestem zadowolona. I z przykroscia stwierdzam ze wiecej tego biura nie wybiore.

Krystyna

Po raz pierwszy korzystałam z tego biura i jestem bardzo mile zaskoczona!Oceniam je na szóstkę!Świetne,rzetelne,dbające o klienta biuro!Bardzo,bardzo Państwu polecam! Jestem pewna,że jeszcze nie raz i nie dwa skorzystam z jego usług! Bardzo dziękuję pani Kasi-rezydentce,za ogrom wspaniałej wiedzy o Grecji,o jej kulturze,historii,życiu ludzi,obyczajach!

Wyjazd udany :) Sprawnie zorganizowany transfer z lotniska do hotelu, w drodze powrotnej opieka rezydenta na lotnisku. Mimo iż przyjazd był ok. 12, to od razu dostaliśmy pokój i mogliśmy korzystać ze wszystkich opcji all inclusive. Polecam :)

Klaudia Dolata

Serdecznie polecam wakacje z biurem podróży net holiday! W tym roku po raz pierwszy zdecydowałam się na wakacje z biurem podróży. Mój wybór był rewelacyjny! Profesjonalna obsługa klienta przełożyła sie na niezapomniane wakacje na Sycylii ;) Nawet bez znajomości języka obcego nie trzeba się niczego bać bo net holiday we wszystkim pomoże. Od samego przybycia na lotnisko aż do powrotu do domu czułam że jestem pod świetną opieką. Rezydentka mojej grupy dokładnie przekazała nam wszystkie ważne informacje oraz zawsze służyła pomocą w razie kłopotów ;) Całe wakacje spędziłam w świetnym nastroju dzięki net holiday, które zadbało, aby te wczasy były niezapomniane ! ;)