Net Holiday
Biuro podróży

Net Holiday

Milena

Byliśmy z NETHOLIDAY w Tunezji, hotel tej Marhaba, którego NIE polecamy! Nawet jak na tunezyjskie standardy hotel był okropny. Nie ma nic wspólnego z 4 gwiazdkami, na europejskie to takie 2, koło 3 to nawet nie stało. Zjechana wykładzina, poprzepalana, brudna, rdza wokół wanny, notorycznie zapchana toaleta, którą sami przepychaliśmy, bo nikt nie był w stanie. Rezydent... Ujmę to tak: wysłuchał, ale nic z tym nie zrobił. Jedzenie okropne, monotonne, niedoprawione, w jajecznicy skorupki, mały wybór i w kółko to samo. Wybredna nie jestem, ale było naprawdę nie smaczne. Brudne sztućce, obrusy, w lodach włosy, obsługa bardzo nie miła, CODZIENNIE upominająca się o napiwki, gardząca euro czy dolarami. I ciagle mówią Ci wprost, ze dałeś za mało.Opryskliwi, nie zwracający na Ciebie uwagi. Piwa w szklance nie możesz, tylko w plastiku, ale ktoś inny już dostanie. Wszystko robione z wielką łaską. Piwo nalewane nie przy barze, a daleko za nim gdzie nie widzisz, czy oni w te piwo coś sypią, srayą, plują czy sikają. Niosąc picie maczają łapska w nim. Połowa rzeczy obiecana w ofercie nie była sprawna jak np kryty basen, a'la centrum handlowe dawno już upadło... Jedynym plusem byli fajni animatorzy, którzy już tez tam nie pracują (wymieniliśmy się kontaktami na fb) i jeden jedyny kelner w restauracji był ok. Para lecąca z nami miała podróż poślubną , dostarczyli dla NETHOLIDAY odpowiednie dokumenty i nie dostali żadnej obiecanej niespodzianki. Wszędzie mrówki,robactwo (w hotelu!) syf, dosłownie obkupciane przez ptaki balkony i to naprawdę fest. Nigdy w życiu więcej tam nie zawitamy, ubiegalismy się o zwrot jakichkolwiek kosztów lub rekompensatę to oczywiście biuro ma nas gdzieś. Wg nich wszystko jest ok... Dużo niedogodności i mało spełnionych obietnic. Byliśmy z Biurem Grecos dwa lata temu i nie było takich nieprzyjemności w innych krajach i hotelach. Tragedia, naprawdę odradzam ten hotel. To co na przedstawianych zdjęciach to nieprawda, może z wyjątkiem basenu. Ja wam pokaze te prawdziwe. Napiszcie na lukaszfa@interia.pl a wyślę jak hotel wygląda naprawdę, ponieważ tutaj wyskakuje, że nieprawidłowy format pliku... W okolicy brudno, szamba innych hoteli w drodze na plażę, której odległość to nie wpisane w umówię 240 M a 600, ale to najmniejszy problem był, nie mają koszy, wszystko ląduje na poboczach. Niesprawna klima, niesprawne windy, słabe wifi działające tylko w lobby a i to nie zawsze. Pewien Polak został prawie pobity przez tunezyjskich ochroniarzy. Rozumiem że to jest Afryka... Ale są pewne granice. Z rozmów z innymi każdy europejczyk ma tam przerąbane i jest gardzony przez większość. Nie polecam NETHOLIDAY w każdym razie.

kris

Biuro falszuje zamieszczone opinie o hotelach tzn po pewnym czasie podnosi dana ocenę lub usuwa krytyczne oceny .

Amadeusz

Nie poalecam, naciągają na wizy gdzie oinformują że oddadzą kasę a po powrocie nie ma na to szans.

TurekMon11

Miałam z nimi bardzo udany wyjazd do Hiszpanii (Costa Brava). Dla mnie plusem są ceny - zróżnicowane, dużo promocji i fajne oferty typu ?last minute? i ?First minute?. Dodatkowo z firmą jest dobry kontakt - zarówno przed wyjazdem jak i w trakcie jego trwania (!).

Patrycja

Ostatnie wakacje w Grecji uważam za bardzo udane - jest w tym ich sporo zasługi. Wyjazd przebiegł bez żadnych zakłóceń. Bardzo dobra komunikacja z firmą - przed wyjazdem praktycznie na każde moje zapytanie dostawałam automatyczną odpowiedź. Z kolei w trakcie wyjazdu zawsze mogliśmy liczyć na rezydenta.

zawiedziony

Z Net Holiday- pierwszy i ostatni raz. Wrześniowy objazd Portugalii i pobyt w Hiszpanii był.. I to powinno wystarczyć za ocenę. Nie wymagam wiele, lubię "spartańskie "warunki, mogę również spędzać czas w "niespotykanym luksusie" , ale Organizator, w/g mnie, prócz "kokietowania" wycieczkowicza na etapie zakupu imprezy powinien "dbać" o niego i na imprezie. Tu tak nie było. A jak było? Niby drobiazgi, a może nie drobiazgi tylko brak...czego? Oceńcie sami: -nikt w imieniu Biura nawet nie próbował rozliczyć się z opłat fakultatywnych, a było tego 145 euro, na tydzień objazdu, a razy 45 osób w grupie, to już daje sporą kwotę. Z tych pieniędzy p.pilot raz kupowała bilety w Lizbonie na punkt widokowy, który był dodatkową pozycją-wypełniaczem - na czas awarii autokaru. Ulubionym zwrotem p.pilot było "nie będę z państwem dyskutowała", a p.rezydent pojawiła się trzy razy, dwa na lotnisku, raz zbierając pieniądze na wycieczki fakultatywne, które było oczywiście droższe niż w ofercie, a z których to pieniędzy też się nawet nie próbowano rozliczyć. Oczywiste jest że nikt nie oczekiwał szczegółowego rozliczenia, ale elementarne zasady wymagają, chyba, choć słowa na ten temat i nie chodzi mi o te kilka euro ale zasadę postępowania z powierzonymi przez kogoś pieniędzmi. Zdarzyło mi się w podobnej wycieczkowej sytuacji że organizator, po imprezie zwracał jakieś "grosze" z wpłaconej kwoty., było miło i sympatycznie, w odróżnieniu od tego wyjazdu. Zatem...następny raz nie z Net Holiday

Z biurem Net Holiday przeżyliśmy niezapomniane wakacje! Od samego początku kontakt z biurem podróży i Panią Magdaleną był rewelacyjny. To dzięki Pani Magdzie i jej pomocy udało Nam się zorganizować Nasze wakacje w 3 dni :) Biuro w 100% spełniło Nasze oczekiwania. Organizacja na wysokim poziomie. Profesjonalna opieka rezydenta od samego początku do końca wakacji. Hotel Belvedere Aleksandria Club zgodny z ofertą. Oferta Animacyjna dla dzieci sprawiła, że Nasze dziecko nie chciało wracać do domu :) Net Holiday bardzo dziękujemy za 7 wspaniałych dni w przepięknym Primorsku! To były Nasze pierwsze wakacje z Wami ale na pewno nie ostatnie. Lato 2019 z pewnością spędzimy z Wami :) Dziękujemy!

Czasami wakacje są po prostu wakacjami, beztroskimi i pełnymi radości, dają 100 % satysfakcji i nie pozwalają się nudzić - za takie wakacje mogę jedynie podziękować Net Holiday. To właśnie z nimi w lipcu spędziliśmy cudowny urlop w hotelu Evenia Olympic Park w Lloret de mar w Hiszpanii. Przemiła rezydentka Pani Aldona nie tylko zadbała o to abyśmy bez przeszkód trafili do hotelu, ale była także troskliwą przewodniczką podczas wycieczek z których skorzystaliśmy. Dzięki niej Barcelona i plac Hiszpański pozostawiły wspaniałe wspomnienia o których na pewno nie zapomnimy. Podobało nam się, że podczas wycieczki sprawdzała jak czują się dzieci i czy dają radę trudom zwiedzania. Opowiadała ciekawie i potrafiła zainteresować niezwykłą kultura Hiszpanii. To za jej namową wybraliśmy się z biurem Net Holiday także do Montserrat i mieliśmy okazję zobaczyć to niesamowite miejsce, które jak prawdziwa perła ukryte jest wśród gór. Doskonały serwis biura i profesjonalność jego pracowników sprawiły, że to na pewno nie będą nasze ostatnie wspólne wakacje. Polecamy na 100%

Sławomir Drozdek

Kontakt z biurem, jakość obsługi, p. Sylwia rezydentka z naszego Hotelu "Calimera Es Talaial" wszystko na najwyższym poziomie- pełen profesjonalizm POLECAM

Gos

W piersza strone bylo wszystko super. Transfer opieka rezydenta tez. Hotel zgodnie z opisem. Jednak w dzien wyjazdu nie bylo zadnej informacji o rezydencie godzinie odlotu oraz kiedy bedzie transfer na lotnisko. W recepcji hotelu dowiedzialam sie o ktorej bedzie transfer. Po dojechaniu na lotnisko okazalo sie ze naszej rezydenki nie ma.nie odbierala telefonow naszego lotu nie bylo na tablicy. Po wypytaniu obslugi lotniskowej i rezydentow z innych biur podrozy okazalo sie ze nasz lot jest odwolany i msmy miec zastepczy samolot. Stres zamieszanie brak jakiejkolwiek informacji ze strony biura jak i rezdenta. Nie jestem zadowolona. I z przykroscia stwierdzam ze wiecej tego biura nie wybiore.