Opinie o biurze Orex Travel

Orex Travel

Edgar

Pobyt: Październik 2015

Beznadzieja, brak rezydenta, ten co był to jakaś przypadkowa babka nie wiedząca o hotelu nic, podczas wycieczki fakultatywnej przez 13 godzin jazdy nie otworzyła gęby na sekundę. Nie polecam nikomu tego biura lepiej jechać samemu bo rola biura ogranicza się do rezerwacji hotelu, samolotu i autobusu co bez problemu można zrobić samemu przez internet.

Maria

Pobyt: Październik 2015

Pierwszy raz wyjazd z tym biurem, trochę obaw, ale wszystko było oky. Był tylko jeden problem, bagaż został podczas międzylądowania w Katowicach. Sami musieliśmy zoorganizować odbiór bagażu, nikt nie chciał nam pomóc, trwało to przeszło tydzień. Uważam, że biuro turystyczne też powinno w takiej sytuacji pośredniczyć.Niestety nie było z jego strony żadnej pomocy.

Pobyt: Wrzesień 2015

Byliśmy z Orex Travel w Turcji i jesteśmy bardzo zadowoleni. Po przylocie na lotnisku przywitała na pani rezydent przekazała ważne informacje oraz numer telefonu do siebie oraz poinformowała nas kiedy do nas przyjedzie na spotkanie w hotelu. Później zostaliśmy pokierowani do autokaru, który ma zawieść nas do hotelu. Wszystko po numerowane nie było możliwości aby się pomylić a w dodatku później sprawdzano jeszcze listę. I tu nasze zaskoczenie piękne luksusowe autokary firmy Anex Tour kierowcy uprzejmi czyści ubrani w stroje służbowe. W ogóle wszędzie pełno reklam tego Anexu na lotnisku , mnóstwo oklejonych autokarów. Później dowiedzieliśmy się że ta firma to duży potentat na rynku a Orex to ta sama firma ale pod inną nazwą w Polsce. No gdybym wiedziała wcześniej to pewnie nie miałabym takich obaw przed wyjazdem zawsze nowe biuro budzi pewne obawy ale zaryzykowałam i było warto. Wybraliśmy hotel Utopia World piękny z fantastyczną obsługą zawsze pomocną. Jedzenie super duży wybór wszelakich potraw. Zawsze świeże i pięknie podane. Fantastyczny aqua park na terenie obiektu. Jeden minus to plaża słaba i daleko ale jeździliśmy klimatyzowanym busikiem 2 minuty i na miejscu wiedzieliśmy o tym z opisu oferty. Baseny cudne czyste . Animacje rewelacyjne. Mnóstwo Polaków . Polecamy hotel i organizatora dziękujemy za cudowny urlop . Polecamy to biuro z całą pewnością do zobaczenia za rok .

sylwia

Pobyt: Październik 2015

witam sedecznie 8wrzesnia wrocilam z Turcj bylam bardzo zadowolna organizator wywiazal sie z umowy z klijetem bardzo polecam godni polecenia a turcja piekna

mara

Pobyt: Wrzesień 2015

Biuro Podróży porażka- ogólnie nie polecam, tak zwane "Biuro Kogucik", byliśmy sami z tego biura w hotelu(2osoby) to już samo mówi przez się. Spotkanie z rezydentką ehhh uważam za żal, Pani Iza nie uważa to za pracę a za hobby. Spotkanie trwało jakieś 20 min a potem zero z nią kontaktu przez cały wyjazd. Ostatniego dnia ją spotkaliśmy to nawet nie zapytała czy wszystko było ok, w sumie udawała , że nas nie widzi.Wycieczki fakultatywne z tego biura mają kosmiczne ceny! np. wycieczka do Luksoru 105 $!!! a my sobie na miejscu załatwiliśmy za 50 $! Nie polecam, lepiej bezpiecznie jechać ze znanego, dużego biura niż martwić się przez cały wyjazd.

Ernest

Pobyt: Sierpień 2015

To biuro to fikcja. Wycieczka z nimi na Cypr północny to jak wyjazd w ciemno samemu. Skąd taka opinia? 1) Na lotnisku brak rezydenta, oznaczenia biura, brak choćby zwykłej tablicy z logo firmy. 2) Transport busem bez klimatyzacji przez ponad godzinę w 40 stopniowym upale, koszmar. 3) Przyjazd do hotelu i kolejna niespodzianka " przepraszam ale nie ma dla państwa pokoju, będzie za dwa dni" i propozycja z cyklu tych bez wyjścia przeniesiemy do innego hotelu na dwie doby. Próba kontaktu do rezydenta cóż kilka nieudanych telefonów, nie oddzwania. Po kolejnej godzinie udaje się dodzwonić ale słowa " to tez dobry hotel, będziecie Państwo zadowoleni" ciężko nazwać pomocą. Druga rezydentka z innego biura pomocna chociaż absolutnie nie musiała tego robić. Zaznaczę, miejsca w hotelu dla klientów innych biur były, meldowano ich przy nas. 4) Dzień drugi, sprawa zgłoszona do biura a kontaktu brak. W końcu Klient zapłacił, poradził sobie pierwszego dnia to dlaczego nim sobie głowę zaprzatac. Reasumując Cypr północy i hotel merit cristal cove( ten do którego nas przeniesiono) polecam ale orex travel radzę omijać z daleka. Zero profesjonalizmu i odpowiedzialności za Klienta. Stosunek ceny do jakości 10- ponieważ hotel jest dobrej jakości z pomocna obsługa.

michal

Pobyt: Lipiec 2015

Wiem że to jest nowe biuro na polskim rynku, mieliśmy trochę obaw na początku , ale jak się okazło bezpodstawnych,wszystko działa jak należy ,wakacje udane,polecam

Blanka

Pobyt: Lipiec 2015

Duży pozytyw! Choć ktoś, kto leci pierwszy raz może czuć się zagubiony - na lotnisku w Polsce nie ma nikogo z biura, trzeba radzić sobie samemu. Dla nas żaden problem. Otrzymaliśmy na maila wszystkie dokumenty, które wydrukowaliśmy i bez żadnego problemu przeszliśmy odprawę. Na lotnisku w Hurghadzie czekał oznaczony pracownik, pokierował nas do busa. Do hotelu mieliśmy godzinę drogi, na szczęście nie rozwoziliśmy żadnych innych turystów. Otrzymaliśmy kartkę z informacją o spotkaniu z rezydentem i numerem telefonu. Pani przyjechała punktualnie, przekazała wszystkie istotne informacje. Nawet za bardzo nie denerwowała się pytaniami turystów: a czemu w tym hotelu nie ma polskiej telewizji? Potem sms-em poinformowała, kiedy odlot i o której zabiorą nas z hotelu. Kiedy okazało się, że lot będzie opóźniony, przesłała sms, że zabiorą nas z hotelu 2 godziny później - nie musieliśmy czekać na plastikowych krzesłach na lotnisku, tylko na kanapach w lobby. Była z nami w kontakcie, wysyłała sms-y. Dla nowego na rynku polskim Orex firmą matką jest Anex - duża firma turystyczna, widoczna w hotelu, obsługująca głównie Rosjan. Orex bazuje na infrastrukturze Anexu, dzięki czemu działa sprawnie, pomimo iż jest nową firmą.

kacper

Pobyt: Lipiec 2015

Pierwszym problem bylo zostawienie nas o godzinie drugiej w nocy w zlym hotelu bez opieki rezydenta lub kogokolwiek mowiacego po angielsku. Zostalismy umieszczeni w hotelu jako jedyni z tego biura,lotu czy jakichkolwiek polskich turystow, a w dodatku spotkanie z rezydentem mielismy dopiero po 2 dniach, gdzie bez mozliwosci porozumienia sie z kimkolwiek(nikt z obslugi hotelu nie rozmawial w jez. angielskim) bylismy pozostawieni sami sobie. Czulismy sie tak jakbysmy sami zorganizowali sobie ta wycieczke, porownac to mozna do kupienia hotelu na wlasna reke na "bookingu". Wycieczki zostaly nam odradzone, poniewaz odbyly by sie one ew. z turystami z innych krajow. Ogolny brak zorganizowania biura i zadowoleniu turystow. Plus za ciepla osobe rezydentki p. Renaty, ktora poprostu sie starala, aczkolwiek cala reszta wplynela na znikome zadowolenie z wypoczynku. Zalujemy zakupu wycieczki w tym biurze jak i skorzystania z portalu wakacje.pl