Opinie o biurze Orex Travel

Orex Travel

Elżbieta

Biuro lekceważy klientów, nie liczy się z ich zdaniem, Obraża

Małgorzata Kępka

To był wyjazd niespodzianka na rocznicę ślubu ?? i nasz pierwszy wyjazd z tym biurem, ale na pewno nie ostatni. Hotel świetny, mieliśmy pokój z mega widokiem. Jedzenie pychotka, chociaż jak na mój gust zbyt dużo owoców morza, za którymi nie przepadam. Rezydentka bardzo miła, pomogła nam kiedy tego potrzebowaliśmy i poleciła naprawdę fajne wycieczki. Jak dla mnie wszystko działało bez zarzutu, no może transfer trochę się dużył ????, ale cała reszta ok. Polecam biuro Orex i już planuję przyszłoroczne wakacje ????

Janusz

Byłem pierwszy raz w Turcji i jestem zachwycony kultura tego kraju. Także pod względem kulinarnym nie można narzekać. Byliśmy z żoną w bardzo urokliwym hotelu Doris Aytur, który bardzo dobrze traktuje klientów i nic w nim nie brakuje. Pani rezydentka bardzo miła, chciała sprzedać nam ciekawe wycieczki, ale my z żoną zdecydowaliśmy się na odpoczynek stacjonarny i spacery nad brzegiem morza i po urokliwych uliczkach Alanyi. Wszystkim niezdecydowanym śmiało mogę polecić, lećcie do Turcji, jest pięknie !!!

Michał i Anna

Pierwszy raz lecieliśmy do Turcji z Orex Travel i na pewno nie ostatni :) Przed wylotem sprawdzaliśmy opinie na forach na temat biura i mieliśmy duże obawy, na szczęście całkiem niepotrzebnie. Na lotnisku bez problemu odnaleźliśmy rezydentkę, która przekazała nam kontakt do siebie i informację o ktorej będziemy mieć spotkanie w naszym hotelu. Co do hotelu - byliśmy w hotelu Saphir 4*, który przewyższył nasze oczekiwania : super ogrod, mega zadbany, blisko sklepów i bazaru. Pokoje czysciutkie, sprzątane codziennie, posiłki smaczne i urozmaicone (naprawdę jest w czym wybierać), plaża ze zjeżdżalnią tuż przy hotelu, obsługa miła i pomocna. Podsumowując : bardzo udane wakacje.

Byłem z tym biurem w zeszłym roku w Haydarpasha Palace w tym roku pojechałem również z Orex tym razem do Cristal Flora w Kemer . Moja opinia wszystko było zgodne z opisem. Transfer z lotniska sprawny autokarem klasy lux. Hotel piękny idealny na rodzinne wakacje. Mnóstwo atrakcji dla dzieci. Baseny czyste i zadbane. Widoki niesamowite połączenie gór i morza rewelacja. Serwis na najwyższym poziomie. Posiłki świeże, smaczne i różnorodne każdy znajdzie coś dla siebie. Organizacja bardzo dobra, kontakt z rezydentem bardzo dobry piszę o tym bo mieliśmy mały problem ale dzięki pani Magdzie wszystko dobrze się skończyło. Ja jestem bardzo zadowolony i wiem, że na pewno nie były to ostatnie wakacje z Orexem.

Asia

Pierwszy raz jechaliśmy z Orexem ,jesteśmy zadowoleni drugi raz w tym hotelu Long beach harmony ,wszystko super polecam.

SYLWIA

Nie ukrywam, że przed wyjazdem mieliśmy pewne obawy odnośnie co do biura Orex Travel,zwłaszcza czytając negatywne opinie. Tydzień tem wróciliśmy (2 dorosłe i dziecko 10 lat) z Turcji i jesteśmy zachwyceni organizacją całej wycieczki. Co prawda,po przylocie do Turcji chwilkę czekaliśmy na rezydenta (nie mogliśmy się odnaleźć, ale jest masa ludzi przed lotniskiem, wiec nic dziwnego), ale zgodnie z informacją jaką dostaliśmy w naszym biurze, stanowisko Orex było widoczne. W miarę szybko i sprawnie zostaliśmy skierowani do odpowiedniego autokaru przez pracownika Orex. Tak jak podczas naszej ostatniej wycieczki z TUI rezydent nie jechał z nami do hotelu,ale otrzymaliśmy przed podróżą wszystkie informacje i nr.telefonu dot. naszej rezydentki - P. IWONA (bardzo sympatyczna,pomocna kobieta-pomagała nam w załatwieniu lekarza do dziecka) oraz informacje na temat spotkania w hotelu. Byliśmy w hotelu Grand Park Lara.... wszystko zgodnien z opisem, najważniejszy mega szybki transfer, ogólnie pokój, jedzenie na plus. Super animacje w ciągu dnia :-). Małym minusem było to , iż wycieczka fakultatywna, która niestety nie była prowadzona w j.polskim ( o czym P. IWONA mówiła nam na spotkaniu), zostaliśmy dołączeni do grupy Słowaków. Turcja zaskoczyła nas bardzo mile, byliśmy pierwmvszy raz,ale na pewno nie ostatni. Biuro OrexTravel spełniło nasze oczekiwania :-) :-)

Niestety czytając te poprzednie opinie to nóż mi się w kieszeni otwiera. Piszą je Janusze i Grażyny, którzy pierwszy raz na wakacje za granicę pojechali...bo rezydent to, rezydent tamto...albo się krzywo uśmiechnął..albo buzi po obiadku nie wytarł. Ludzie na wyjeździe zorganizowanym, obowiązują pewne zasady, do których trzeba się stosować...to nie przedszkole. A opinie że śniadanie mało urozmaicone ... a co Wy jecie w domu codziennie na śniadanie....albo ręczniki codziennie nie wymieniane...a kto z Was wymienia je w domu codziennie - jak raz w tygodniu wymienicie to pewnie jest sukces. A biuro Orex można śmiało polecać, kupiłem super hotelTac Premier, za przyzwoite pieniadze, Orex mnie odebral z lotniska, zawiozl do hotelu i wszystko było git. Rezydentka pomocna, przyszła na spotkanie i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Dzisiaj zarezerwowałem kolejne wakacje w Turcji i także z Orexem :) Pozdrawiam Marcin

Krzysiek

Pewne braki jedynie co do powrotu, brak informacji o opóźnieniu samolotu powrotnego, brak możliwości by dodzwonić się do rezydentki!

WITEK

Ogolnie wszystko sie zgadzalo z oferta drobne rozbieznoscii wynikajace z lokalnych warunkow