6,6 / 10

Opinie o biurze Orex Travel

Orex Travel

Ocena na podstawie 151 opinii

Szczegółowe oceny
 • 6,4
  Ocena
  Organizatora

 • 5,9
  Ocena
  rezydentów

 • 7,2
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 7,0
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 5,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Krzysiek

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Pewne braki jedynie co do powrotu, brak informacji o opóźnieniu samolotu powrotnego, brak możliwości by dodzwonić się do rezydentki!

  Opinia dodana:
 • 8,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  WITEK

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Ogolnie wszystko sie zgadzalo z oferta drobne rozbieznoscii wynikajace z lokalnych warunkow

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Wacław

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Sprzedało mi pobyt w hotelu 5 gwiazdkowym, a nie zasługiwał on nawet na 3 gwiazdki. Po reklamacji w czasie pobytu o zmianę hotelu lub zwrot kosztów ze względu na skandaliczne warunki higieniczne wszechobecny smród i brud /hotel hedef beach resort/ nie zareagował do dziś-reklamację złożyłem 06.09. a dziś 24.09.2019

  Opinia dodana:
 • 4,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Adam

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Niestety lipa, z rezydentem jedno spotkanie i to w połowie trwania wakacji, dodatkowo oferta nie zgodna z opisem, podczas wykupu wycieczki rezydent zapewniał że nie będzie żadnych Rosjan, niespodzianka było ich zaledwie 2/3 z czego w naszym aucie tylko my nimi nie byliśmy. Po przylocie nie mieliśmy żadnego Polsko ani Angielsko jezycznego przewodnika, dodatkowo kierowca zrobił sobie postój na drodze z lotniska do hotelu w miejscu do nabijania turystów na kasę... Dramat, żadne szanujące się biuro podróży nie powinno sobie na takie coś pozwolić. Te drobne kłamstewka składają się na taką a nie inną opinie. Rezydenta bardzo miła.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Elżbieta

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Bardzo złą organizacja przyjazdu. Na lotnisku do wylądowaniu bardzo długa kolejka aby dowiedzieć się, którym autobusem czy też busem ruszymy dalej. Brak osoby mówiącej po polsku. W busie wiozącym nas do hotelu tylko kierowca, który mówi tylko po turecku, Dojechaliśmy do hotelu , który też ma nazwę Hedef Resort tam wysiedliśmy, ale na szczęście coś mi nie pasowało i podeszłam do ochroniarza w hotelu z pytaniem czy to ten hotel i okazało się że nie. O mały włos zostalibyśmy w nie tym hotelu co trzeba. Bagaże z powrotem do busa i dalej w drogę. Pierwszy raz spotkałam się z taką złą organizacją, dlatego też nie polecam tego biura na co złożyły się też inne względy.

  Opinia dodana:
 • 5,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Krzysztof

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Wszytko odbyło się bez niespodzianek i zarzutów Organizacja bardzo dobra Miła pani rezydent

  Opinia dodana:
 • 3,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Agnieszka

  Pobyt: Sierpień 2019

  W tym roku wyjątkowo nie miałam możliwości wcześniejszego zaplanowania sobie wakacji, dlatego w ostatniej chwili zdałam się na pracownika qakacje.pl, który polecił nam hotel z oferty biura orex travel. Cena, jaką zapłaciliśmy za wycieczkę obiecywała super luksusowy hotel. Hotel okazał się bardzo słaby jak na 5* - stary, zatłoczony, zniszczony. Transfer z Antalii zawsze jest długi, ale Orex funduje jeszcze swoim klientom dodatkowo 20 minutowy postój po drodze do hotelu, na kupno pamiątek. Rezydentką okazała się Czeszka. Problem pojawił się, kiedy kierowca zapomniał po nas przyjechać w noc wylotu do Polski i musieliśmy się z nią skontaktować. Zanim dogadaliśmy się polsko - czeskimi smsami (pani nie zadzwoniła do hotelu, chociaż ma turecki numer) minęła godzina. Kierowca wrócił po nas z ponad godzinnym opóźnieniem i pędził na lotnisko na załamanie karku. Za rok zdecydowanie wrócę do jednego z dwóch sprawdzonych operatorów.

  Opinia dodana:
 • 4,3 / 10

  Magda

  Pobyt: Sierpień 2019

  NIE POLECAM REZYDENTOW OREX TRAVEL! Nie wybierajcie tego biura podrozy jesli chcecie wybrac sie na wycieczki fakultywne i troche pozwiedzac, rezdyent nic nie powie o wycieczkach zadnch szcegolowych tylko przytakuje a co do czego wyladujecie na kazdej wycieczce z jakims rosyjskim przewodnikiem czy czeskiem i radz sobie sam ZERO TLUMACZENIA POLSKIEGO. Po to sie wybiera wycieczki od biura by oczekiwac jakiegos tlumaczenia czy przewdnika polskiego bo juz wole sobie kupic gdzies na miescie i miec chociaz po angielsku i cos zrozumiec. Rezydentka z Antalyi niekompetentna pomylila hotel z innym i przez to wycieczka odbyla sie nastepnego dnia a my juz mieslimy zaplanowany dzien i czekalismy przez pol dnia az bedzie a tu prosze. Ja moge polecic wam biuro coral travel (wezyr) a to STANOWCZO ODRADZAM!

  Opinia dodana:
 • 1,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  ARTUR

  Pobyt: Sierpień 2019

  Oferta biura niezgodna z stanem rzeczywistym na miejscu, hotel w ofercie 5* w rzeczywistości ma 2,5* Transfer z lotniska- wielkie zamieszanie, pauza po 30 min jazdy na "zaprzyjażnionym parkingu" , nikt z pasażerów o takowa pauze nie prosił. Pan kierowca wysiadł podpisał liste i poszedł na pół godziny na konsumpcje a biedni zmeczeni urlopowicze siedzieli i czekali na jego łaskę w autobusie z małymi płaczacymi dziećmi. Przywitanie w hotelu- niezorganizowane, niektórzy czekali kilka godzin na wolne pokoje. Spotkanie z rezydentka- akwizycja wycieczek po zawyżonych cenach ( 80-100% wyższe niż na lokalnym rynku!), nic wnoszącego lub poprawiającego komfort wypoczynku, brak reakcji na zgłoszenia rozbieżności oferty lub nieprawidłowości w hotelu. Transfer powrotny- KOSZMAR! Mieliśmy wyjechac o godz 3 am ( samolot 0 7 30, więc pobudka o 2 20 ), wyjechaliśmy o 3 20 by po przejechaniu dosłownie 30 km znów zjechać na tzw "zaprzyjażniony parking: gdzie procedura jak poprzednio. Staliśmy tam kolejne 30 min czasu , urlopowicze w busie, dzieci płaczą a kierowca podpisał liste i zajął się fundowana konsumpcję. Cała grupa musiał wstać o godzine wcześniej by kierowca mógł się nażreć? Koszmar! Kto tu jest klientem i kto płaci za taki wypoczynek??? Oczywiście na lotnisku- podrzuceni pod drzwi i pozostawieni sami sobie, brak żadnej opieki. Kiepskie biuro! Brak zainteresowania klientem! Brak pomocy i opieki! Oferta skrajnie niezgodna ze stanem faktycznym na miejscu.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Agata

  Pobyt: Sierpień 2019

  Transfer miał trwać godzine jak podawało biuro a trwał 2,5 h . Rezydent to Czeszka która umiala powiedzieć 3 słowa po polsku a po angielsku nic . Kupiliśmy 5 gwiazdek hotel a zakwaterowano nas w 4 gwiazdkowym bo organizator pomylił się w rezerwacji ale to okazało się na miejscu .

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią