Opinie o biurze Orex Travel

Orex Travel

WITEK

Ogolnie wszystko sie zgadzalo z oferta drobne rozbieznoscii wynikajace z lokalnych warunkow

Wacław

Sprzedało mi pobyt w hotelu 5 gwiazdkowym, a nie zasługiwał on nawet na 3 gwiazdki. Po reklamacji w czasie pobytu o zmianę hotelu lub zwrot kosztów ze względu na skandaliczne warunki higieniczne wszechobecny smród i brud /hotel hedef beach resort/ nie zareagował do dziś-reklamację złożyłem 06.09. a dziś 24.09.2019

Adam

Niestety lipa, z rezydentem jedno spotkanie i to w połowie trwania wakacji, dodatkowo oferta nie zgodna z opisem, podczas wykupu wycieczki rezydent zapewniał że nie będzie żadnych Rosjan, niespodzianka było ich zaledwie 2/3 z czego w naszym aucie tylko my nimi nie byliśmy. Po przylocie nie mieliśmy żadnego Polsko ani Angielsko jezycznego przewodnika, dodatkowo kierowca zrobił sobie postój na drodze z lotniska do hotelu w miejscu do nabijania turystów na kasę... Dramat, żadne szanujące się biuro podróży nie powinno sobie na takie coś pozwolić. Te drobne kłamstewka składają się na taką a nie inną opinie. Rezydenta bardzo miła.

Elżbieta

Bardzo złą organizacja przyjazdu. Na lotnisku do wylądowaniu bardzo długa kolejka aby dowiedzieć się, którym autobusem czy też busem ruszymy dalej. Brak osoby mówiącej po polsku. W busie wiozącym nas do hotelu tylko kierowca, który mówi tylko po turecku, Dojechaliśmy do hotelu , który też ma nazwę Hedef Resort tam wysiedliśmy, ale na szczęście coś mi nie pasowało i podeszłam do ochroniarza w hotelu z pytaniem czy to ten hotel i okazało się że nie. O mały włos zostalibyśmy w nie tym hotelu co trzeba. Bagaże z powrotem do busa i dalej w drogę. Pierwszy raz spotkałam się z taką złą organizacją, dlatego też nie polecam tego biura na co złożyły się też inne względy.

Wszytko odbyło się bez niespodzianek i zarzutów Organizacja bardzo dobra Miła pani rezydent

W tym roku wyjątkowo nie miałam możliwości wcześniejszego zaplanowania sobie wakacji, dlatego w ostatniej chwili zdałam się na pracownika qakacje.pl, który polecił nam hotel z oferty biura orex travel. Cena, jaką zapłaciliśmy za wycieczkę obiecywała super luksusowy hotel. Hotel okazał się bardzo słaby jak na 5* - stary, zatłoczony, zniszczony. Transfer z Antalii zawsze jest długi, ale Orex funduje jeszcze swoim klientom dodatkowo 20 minutowy postój po drodze do hotelu, na kupno pamiątek. Rezydentką okazała się Czeszka. Problem pojawił się, kiedy kierowca zapomniał po nas przyjechać w noc wylotu do Polski i musieliśmy się z nią skontaktować. Zanim dogadaliśmy się polsko - czeskimi smsami (pani nie zadzwoniła do hotelu, chociaż ma turecki numer) minęła godzina. Kierowca wrócił po nas z ponad godzinnym opóźnieniem i pędził na lotnisko na załamanie karku. Za rok zdecydowanie wrócę do jednego z dwóch sprawdzonych operatorów.

NIE POLECAM REZYDENTOW OREX TRAVEL! Nie wybierajcie tego biura podrozy jesli chcecie wybrac sie na wycieczki fakultywne i troche pozwiedzac, rezdyent nic nie powie o wycieczkach zadnch szcegolowych tylko przytakuje a co do czego wyladujecie na kazdej wycieczce z jakims rosyjskim przewodnikiem czy czeskiem i radz sobie sam ZERO TLUMACZENIA POLSKIEGO. Po to sie wybiera wycieczki od biura by oczekiwac jakiegos tlumaczenia czy przewdnika polskiego bo juz wole sobie kupic gdzies na miescie i miec chociaz po angielsku i cos zrozumiec. Rezydentka z Antalyi niekompetentna pomylila hotel z innym i przez to wycieczka odbyla sie nastepnego dnia a my juz mieslimy zaplanowany dzien i czekalismy przez pol dnia az bedzie a tu prosze. Ja moge polecic wam biuro coral travel (wezyr) a to STANOWCZO ODRADZAM!

ARTUR

Oferta biura niezgodna z stanem rzeczywistym na miejscu, hotel w ofercie 5* w rzeczywistości ma 2,5* Transfer z lotniska- wielkie zamieszanie, pauza po 30 min jazdy na "zaprzyjażnionym parkingu" , nikt z pasażerów o takowa pauze nie prosił. Pan kierowca wysiadł podpisał liste i poszedł na pół godziny na konsumpcje a biedni zmeczeni urlopowicze siedzieli i czekali na jego łaskę w autobusie z małymi płaczacymi dziećmi. Przywitanie w hotelu- niezorganizowane, niektórzy czekali kilka godzin na wolne pokoje. Spotkanie z rezydentka- akwizycja wycieczek po zawyżonych cenach ( 80-100% wyższe niż na lokalnym rynku!), nic wnoszącego lub poprawiającego komfort wypoczynku, brak reakcji na zgłoszenia rozbieżności oferty lub nieprawidłowości w hotelu. Transfer powrotny- KOSZMAR! Mieliśmy wyjechac o godz 3 am ( samolot 0 7 30, więc pobudka o 2 20 ), wyjechaliśmy o 3 20 by po przejechaniu dosłownie 30 km znów zjechać na tzw "zaprzyjażniony parking: gdzie procedura jak poprzednio. Staliśmy tam kolejne 30 min czasu , urlopowicze w busie, dzieci płaczą a kierowca podpisał liste i zajął się fundowana konsumpcję. Cała grupa musiał wstać o godzine wcześniej by kierowca mógł się nażreć? Koszmar! Kto tu jest klientem i kto płaci za taki wypoczynek??? Oczywiście na lotnisku- podrzuceni pod drzwi i pozostawieni sami sobie, brak żadnej opieki. Kiepskie biuro! Brak zainteresowania klientem! Brak pomocy i opieki! Oferta skrajnie niezgodna ze stanem faktycznym na miejscu.

Agata

Transfer miał trwać godzine jak podawało biuro a trwał 2,5 h . Rezydent to Czeszka która umiala powiedzieć 3 słowa po polsku a po angielsku nic . Kupiliśmy 5 gwiazdek hotel a zakwaterowano nas w 4 gwiazdkowym bo organizator pomylił się w rezerwacji ale to okazało się na miejscu .

DARIUSZ KOWALUK

Mieliśmy pierwszy raz styczność z tym biurem wcześniej nawet o nim nie słyszeliśmy,mimo naszych obaw wszystko przebiegło bez problemów.Polecam.