Opinie o biurze Orex Travel

Orex Travel

kinga

polecam, doskonała organizacja przelotu i wczasów, cena adekwatna do usługi

Osoby pracujące na infolinii powinny udzielać rzetelnych informacji. Tymczasem nie wiedza co oferują i jaki program wycieczek zapewniają. Zostałam wprowadzona w błąd świadomie przez konsultanta, mimo kilku moich zapytań. Niewiedza i brak kompetencji pana na infolinii skutkuje poniesieniem większych kosztów przeze mnie owej wycieczki .. która dopiero ma sie odbyć. Mam nadzieje ze juz więcej z Państwa strony mnie nie rozczaruje i odpocznę na urlopie bez kolejnych niespodzianek i dodatkowych kosztów finansowych, wskutek Państwa pracownikow niewiedzy.

Wszystk jak najbardziej ok. Rezydentka zawsze w gotowości, sprawna organizacja i dobry kontakt z biurem, żadnych problemow.

Chyba najlepsze biuro podróży z którym do tej pory jechałam. Rezydentki rewelacyjne, bardzo profesjonalne i pomocne. Faktycznie dbają o klienta. Bardzo sprawny transfer i organizacja po przylocie. Jako pracownik branży turystycznej, jestem pod dużym wrażeniem. Brawo OREX

Maria

Wylot w obie strony odbył się punktualnie co do minuty. Z lotniska do hotelu zostaliśmy odwiezieni klimatyzowanym autokarem. Rezydentka weszła z nami do hotelu aby pomóc przy meldunku. Następnego dnia odwiedziła nas przemiła rezydentka Pani Karolina, która była pomocna, opowiedziała wiele ciekawostek o miejscowości w której się znajdowaliśmy. Także z czystym sumieniem polecam tego organizatora.

ALEKSANDRA

Zdecydowanie nie polecam podróżowania z tym biurem podróży, oferta niezgodna ze stanem faktycznym,w przypadku problemów brak jakiegokolwiek wsparcia ze strony rezydenta, lekceważące podejście do klienta. W przypadku złożenia reklamacji brak indywidualnego podejścia i merytorycznego ustosunkowania się do reklamowanych kwestii - każdy klient może liczyć na to samo pismo z odpowiedzią, niezależnie co reklamuje. Żałuję każdej złotówki wydanej na podróż z tym biurem.

Bogusia

Wszystko w najlepszym porządku, zgodnie z ofertą, sprawnie i tanio. Szczególnie chcieliśmy wyróżnić Panią rezydentkę na Krecie w Hersonisos. Niestety nie pamiętam nazwiska, ale był to najlepszy jak do tej pory nasz rezydent. Miła, sympatyczna, bardzo pomocna, zaangażowana...oby wszyscy rezydenci byli tacy! Dziękujemy!

Asia

Witam,mimo złych opini do tego biura ja gorąco polecam biuro podróży OREX TRAVEL z ich strony wszystko było super,z lotniska w Turcji odbierała nas Pani Karolina która mimo opóżnionego lotu z Katowic gdzie w Turcji byliśmy bardzo póżno a w hotelu byliśmy dopiero o godzinie 2:30 weszła z nami do hotelu bardzo jej za to dziękujemy.hotel Calido Maris Resort także gorąco polecam ,duży czysty i jedzenie wspaniałe,duże baseny i wspaniałe zjeżdzalnie cena tego hotelu z orex travel też była super.Naszą rezydentką była Pani Klaudia wspaniała dziewczyna ,a takie miałam obawy co do tego biura naprawdę gorąco polecam!!!!

1mm9

Brak komunikacji pomiędzy biurem a hotelem. Pierwszą noc spędziliśmy na plaży, ponieważ nie było dla nas wolnego pokoju. Otrzymaliśmy pokój, który był oddalony od hotelu o 500 m. O czym nie wspomniano w ofercie, która jasno informowała, ze otrzymujemy zakwaterowanie W HOTELU. W związku z tym, że nie otrzymaliśmy noclegu w pierwszą noc, Pani rezydentka poinformowała nas, że mamy dodatkowy ostatni nocleg i wszystko jest załatwione. Oczywiście nie było. W dzień wykwaterowania zostaliśmy poproszeni do recepcji i kazano nam płacić za dodatkowy nocleg. Wszystko się dobrze skończyło, ponieważ obok Pani recepcjonistki siedział manager hotelu, który zgodził się na nasz dodatkowy nocleg w cenie wycieczki. Atrakcyjna cena wyjazdu, hotel/ pokój ok. Ale totalny brak profesjonalizmu ze strony Pani rezydent. Pani przekazywała informacje, które nie miały nic wspólnego z rzeczywistością.

AGA

HOTEL SPEŁNIŁ NASZE OCZEKIWANIA . PANI REZYDENT MARTA PODCZAS REJSU STATKIEM NIE OPOWIADAŁA NIC PO POLSKU W PRZECIWIEŃSTWIE DO REZYDENTKI CZESKIEJ KTÓRA PRZEZ MIKROFON OPOWIADAŁA O MIJANYCH MIEJSCACH . OPIS REJSU NIE ZGODNY Z RZECZYWISTOŚCIĄ NA STATKU PIJANA OBSŁUGA I PIJANY MĄŻ PANI MARTY PANI MARTA ZAJMUJĄCA SIĘ CÓRECZKĄ A NIE OBOWIĄZKAMI .