6,6 / 10

Opinie o biurze Orex Travel

Orex Travel

Ocena na podstawie 150 opinii

Szczegółowe oceny
 • 6,4
  Ocena
  Organizatora

 • 5,8
  Ocena
  rezydentów

 • 7,1
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 7,0
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 9,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  kinga

  Pobyt: Wrzesień 2018

  polecam, doskonała organizacja przelotu i wczasów, cena adekwatna do usługi

  Opinia dodana:
 • 3,3 / 10

  Marta

  Pobyt: Wrzesień 2018

  Osoby pracujące na infolinii powinny udzielać rzetelnych informacji. Tymczasem nie wiedza co oferują i jaki program wycieczek zapewniają. Zostałam wprowadzona w błąd świadomie przez konsultanta, mimo kilku moich zapytań. Niewiedza i brak kompetencji pana na infolinii skutkuje poniesieniem większych kosztów przeze mnie owej wycieczki .. która dopiero ma sie odbyć. Mam nadzieje ze juz więcej z Państwa strony mnie nie rozczaruje i odpocznę na urlopie bez kolejnych niespodzianek i dodatkowych kosztów finansowych, wskutek Państwa pracownikow niewiedzy.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Anna

  Pobyt: Wrzesień 2018

  Wszystk jak najbardziej ok. Rezydentka zawsze w gotowości, sprawna organizacja i dobry kontakt z biurem, żadnych problemow.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Joanna

  Pobyt: Wrzesień 2018

  Chyba najlepsze biuro podróży z którym do tej pory jechałam. Rezydentki rewelacyjne, bardzo profesjonalne i pomocne. Faktycznie dbają o klienta. Bardzo sprawny transfer i organizacja po przylocie. Jako pracownik branży turystycznej, jestem pod dużym wrażeniem. Brawo OREX

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Maria

  Pobyt: Sierpień 2018

  Wylot w obie strony odbył się punktualnie co do minuty. Z lotniska do hotelu zostaliśmy odwiezieni klimatyzowanym autokarem. Rezydentka weszła z nami do hotelu aby pomóc przy meldunku. Następnego dnia odwiedziła nas przemiła rezydentka Pani Karolina, która była pomocna, opowiedziała wiele ciekawostek o miejscowości w której się znajdowaliśmy. Także z czystym sumieniem polecam tego organizatora.

  Opinia dodana:
 • 3,0 / 10

  ALEKSANDRA

  Pobyt: Sierpień 2018

  Zdecydowanie nie polecam podróżowania z tym biurem podróży, oferta niezgodna ze stanem faktycznym,w przypadku problemów brak jakiegokolwiek wsparcia ze strony rezydenta, lekceważące podejście do klienta. W przypadku złożenia reklamacji brak indywidualnego podejścia i merytorycznego ustosunkowania się do reklamowanych kwestii - każdy klient może liczyć na to samo pismo z odpowiedzią, niezależnie co reklamuje. Żałuję każdej złotówki wydanej na podróż z tym biurem.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Bogusia

  Pobyt: Sierpień 2018

  Wszystko w najlepszym porządku, zgodnie z ofertą, sprawnie i tanio. Szczególnie chcieliśmy wyróżnić Panią rezydentkę na Krecie w Hersonisos. Niestety nie pamiętam nazwiska, ale był to najlepszy jak do tej pory nasz rezydent. Miła, sympatyczna, bardzo pomocna, zaangażowana...oby wszyscy rezydenci byli tacy! Dziękujemy!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Asia

  Pobyt: Sierpień 2018

  Witam,mimo złych opini do tego biura ja gorąco polecam biuro podróży OREX TRAVEL z ich strony wszystko było super,z lotniska w Turcji odbierała nas Pani Karolina która mimo opóżnionego lotu z Katowic gdzie w Turcji byliśmy bardzo póżno a w hotelu byliśmy dopiero o godzinie 2:30 weszła z nami do hotelu bardzo jej za to dziękujemy.hotel Calido Maris Resort także gorąco polecam ,duży czysty i jedzenie wspaniałe,duże baseny i wspaniałe zjeżdzalnie cena tego hotelu z orex travel też była super.Naszą rezydentką była Pani Klaudia wspaniała dziewczyna ,a takie miałam obawy co do tego biura naprawdę gorąco polecam!!!!

  Opinia dodana:
 • 3,8 / 10

  1mm9

  Pobyt: Sierpień 2018

  Brak komunikacji pomiędzy biurem a hotelem. Pierwszą noc spędziliśmy na plaży, ponieważ nie było dla nas wolnego pokoju. Otrzymaliśmy pokój, który był oddalony od hotelu o 500 m. O czym nie wspomniano w ofercie, która jasno informowała, ze otrzymujemy zakwaterowanie W HOTELU. W związku z tym, że nie otrzymaliśmy noclegu w pierwszą noc, Pani rezydentka poinformowała nas, że mamy dodatkowy ostatni nocleg i wszystko jest załatwione. Oczywiście nie było. W dzień wykwaterowania zostaliśmy poproszeni do recepcji i kazano nam płacić za dodatkowy nocleg. Wszystko się dobrze skończyło, ponieważ obok Pani recepcjonistki siedział manager hotelu, który zgodził się na nasz dodatkowy nocleg w cenie wycieczki. Atrakcyjna cena wyjazdu, hotel/ pokój ok. Ale totalny brak profesjonalizmu ze strony Pani rezydent. Pani przekazywała informacje, które nie miały nic wspólnego z rzeczywistością.

  Opinia dodana:
 • 6,5 / 10

  AGA

  Pobyt: Lipiec 2017

  HOTEL SPEŁNIŁ NASZE OCZEKIWANIA . PANI REZYDENT MARTA PODCZAS REJSU STATKIEM NIE OPOWIADAŁA NIC PO POLSKU W PRZECIWIEŃSTWIE DO REZYDENTKI CZESKIEJ KTÓRA PRZEZ MIKROFON OPOWIADAŁA O MIJANYCH MIEJSCACH . OPIS REJSU NIE ZGODNY Z RZECZYWISTOŚCIĄ NA STATKU PIJANA OBSŁUGA I PIJANY MĄŻ PANI MARTY PANI MARTA ZAJMUJĄCA SIĘ CÓRECZKĄ A NIE OBOWIĄZKAMI .

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią