6,4 / 10

Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 2070 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,7
  Ocena
  Organizatora

 • 6,3
  Ocena
  rezydentów

 • 6,1
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,3
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 9,5 / 10

  I&Ł R

  Autor nie dodał opinii tekstowej

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Dariusz Jeżyk

  Pierwszy raz skorzystaliśmy z usług biura Rainbow Tours wykupując wczasy w Słonecznym Brzegu.Nasze wrażenia i ogólna ocena są jak najbardziej pozytywne.Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń.Wszystko zgodnie z opisem.Specjalne podziękowania dla wspaniałego rezydenta - Pani Dagmary.Pozdrawiamy !!!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Mariusz Szramkowski

  Spędziłem z tym biurem podróż poślubną do Włoch. 7 dni zwiedzania + 7 dni na Sycylii. Rewelacyjny przewodnik - Pan Krzysztof, rezydentka też bardzo sympatyczna i kompetentna. Pobyt zgodny z zapowiedzia i oczekiwaniami (a nwet lepszy). Bardzo mi się podobało, wszystko było dporacowane. W tym roku też planuje wybrać sie na wycieczkę z Rainbow Tours.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Katarzyna Puchalska

  Byłam na wycieczce objazdowej do Ziemi Świetej. Dzięki wspaniałym i kompetentnym pilotom Michałowi Wożniakowi i Nurit Limor - była to niepowtarzalna podróż i najlepsza objazdówka na jakiej byłam. Gorąco polecam. Organizacja i program zrealizowany perfekcyjnie. Najlepsi piloci!

  Opinia dodana:
 • 7,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Mariusz Sypniewski

  Overbooking- dostaliśmy inny hotel. Wyjazd w czerwcu, wycieczka zarezerwowana na początku grudnia więc trochę dziwnie. Ale organizator się poczuł, dostaliśmy darmo wycieczkę na Meteory. Choć hotel w którym byliśmy nie spełnił oczekiwań ale z winy hotelu, firma w sumie OK.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  magdalena i piotr

  drodzy Panstwo, wlasnie z mezem wrocilismy ze wspamialych wczasow we Wloszech.Nasza wycieczka to objazdowka po Italii od wenecji az po wyspe Capri.WSPANIALY PILOT PANI OLA WASILEWSKA,WSPANIALI PANOWIE KIEROWCY PAN WALDEK I PAN KRZYSIEK a do tego bogaty program i opieka ludzi z ktormi bylismy.Zobaczylismy mase dodatkowych atrakcji i to z czystej woli pani Oli,ktora przez 10 dni opowiadala nam historie i ciekawostki tych pieknych miejsc.Bardzo polecamy biuro Rainbow,wycieczke wlochy klasyczne,panow kierowcow a pani OLI z calego serca DZIEKUJEMY ZA WSZYSTKO, magda i pitrek kloc z lodzi

  Opinia dodana:
 • 5,0 / 10

  Ewa Kuzniecow

  Byliśmy 2 razy z tą firmą i za każdym razem spotkały nas przykre niespodzianki: 1) W Tajlandii, na pobycie, dostaliśmy pokój, który był tak mały, że, w celu wstawienia dostawki, trzeba było wynieść meble na balkon. Skutek: w pokoju nie było gdzie stopy postawić (dosłownie), a my spaliśmy "pokotem" z 16-letnią córką (od tego czasu wykupujemy 2 pokoje!). Wydarzyło się to mimo, że w momencie rezerwacji wycieczki, z braku możliwości wykupienia apartamentu, a nawet dopłaty do jedynki, prosiliśmy o informację - przy wyborze hotelu na pobyt- w którym hotelu są większe pokoje, aby we trójkę nie było nam za ciasno i zgodziliśmy się na hotel zaproponowany przez firmę. 2) W Kenii ulokowano nas w hotelu o niższej kategorii, niż wykupiliśmy. Mieliśmy opłacony najlepszy z oferty hotel, dostaliśmy najgorszy. W takiej sytuacji postawiono również inną rodzinę, przy czym im zaproponowano w zamian hotel o równorzędnej kategorii. Może jednak nadal zostałabym klientką tej firmy, gdyż doceniam różnorodność ofert wyjazdowych oraz rozumiem, że tego typu przypadki zadarzają się wszystkim, ale sposób załatwienia reklamacji przez Rainbow był skandaliczny - prawie rok zwracano mi różnicę za nieotrzymane świadczenia, przy czym do wyliczeń firmy miałam wiele uwag, które nie zostały uwzględnione, a odszkodowanie za straty moralne było symboliczne, w stosunku do wartości całej wycieczki i ogromu przykrości, które nas dotknęły. Nie sposób tutaj szeroko rozpisywać się o szczegółach - korespondencja z nimi trwała kilka m-cy i była obfita w argumenty z mojej strony, jednakże stosunek firmy do mnie był poniżej krytyki - żadnych ustępstw z ich strony, żadnych propozycji ugodowych, ogólnie: "olewanie". A przecież za oba wyjazdy zostawiłam u nich ponad 40 tys. zł - najłatwiej wyciągać pieniądze, trudniej o rzetelne wywiązanie się z oferowanych świadczeń i odpowiednie potraktowanie klientów, dzięki którym egzystują. Uważam, że sprawa nadawała się do sądu, ale w porównaniu z jakością naszego sądownictwa przeważyła troska o własne zdrowie i czas, który przeznaczyłam na załatwienie kolejnego wyjazdu - z inną firmą. Mam jeszcze negatywna opinię, dot. rezydentów i pilotów, chociaż doceniam wiedzę tych drugich n.t.krajów, w których przebywaliśmy. Jednak nie tylko wiedza ma znaczenie, a również sposób jej przekazywania oraz stosunek do klientów - zdolność logicznego myślenia i udzielenia pomocy w sytuacjach krytycznych. W kontaktach z nami trafiły nam się osoby, żeby nie rzec, prymitywne. Firma straciła we mnie dobrego klienta ( wyjeżdżam wielokrotnie w ciągu roku) i propagatora swoich usług - nikomu ich nie polecę!

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Sylwia Kempka

  Autor nie dodał opinii tekstowej

  Opinia dodana:
 • 3,5 / 10

  Grażyna Krawczyk

  nie radzę korzystać drożej za tą samą usługę nie solidni

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Ewa Otłowska

  Brałam udział w wycieczce do Paryża w dniach 08.06-14.06. Przewodniczki Pani Agnieszka i Pani Maja bardzo kompetentne i uczynne. Jeżeli każda wasza wycieczka ma takie przewodniczki i takich kierowców, którzy nam wtedy towarzyszyli w Paryżu, to wróżę wam wspaniałą przyszłość. lisica1969@wp.pl

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią