Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 2047 opinii

Marek Sobczyk

BRAWA ZA PARYŻ ! - 2009-04-09 22:27:31 Dzisiaj wróciliśmy z paryskiej 6-dniówki. Wielkie słowa uznania dla Pana "Parasola" - czyli naszego super pilota Mateusza oraz jego dzielnej załogi Mariana i Wiesława. Potrafili w dowcipny , interesujący a nawet porywający sposób zrealizować przebogaty program wycieczki w tak krótkim czasie. W imieniu ogólnopolskiej grupy turystów WIELKIE DZIĘKI I SZACUNEK DLA RAINBOW TOURS przekazuje MAREK Z KATOWIC

Grzegorz Maciulewicz

Polecam gorąco! Solidna firma, bogata oferta i co najważniejsze - kompetentni ludzie na stanowisku rezydentów. Jakiś czas temu w Tajlandii musiałem poddać się natychmiastowej operacji - pilot wycieczki p. Włodzimierz Skubisz uratował mi życie i opiekował się mną, dzięki czemu wyszedłem cało z opresji. Polecam raz jeszcze!

Janusz

Wszystko co było opisane w katalogu oraz zawarte w umowie zostało w 100% zrealizowane i odzwierciedla rzeczywistość

Gosia

Świetne biuro:) Zawsze z niego korzystam:) Goraco polecam:)

anna żelingowska

artur szulc

Hanna Sosna

W dniach 24.I do 8.II br. uczestniczyłam wraz z rodzina w wycieczce Singapur – Malezja, w umowie miałam zaznaczone, że jeżeli będzie taka możliwość, moja córka będzie dzieliła pokój z inną uczestniczką, podobne zapewnienie otrzymała p. Zofia X. Niestety pracownik biura odpowiedzialny za organizację wycieczki nie skojarzył tych faktów. W efekcie córka spała na dostawce, a p. X dopłacała 1000 zł za pokój jednoosobowy. Zastanawiam się: złośliwość ?, lenistwo ?, brak kompetencji ? Zastanawiają mnie również inne wydarzenia: bilet lotniczy z Penangu do Kuala Lumpur nie zawierał opłaty za bagaż, przecież wiadomo, że nie podróżujemy z torebką. Za bagaż do 15 kg, trzeba było zapłacić 10 RM, ponad 15 kg, była dopłata. Biuro, ani pilot o tym nie informowali. Kwota niewielka, ale liczy się fakt. Osoba pilota to oddzielna historia np.: za wjazd na Twin Towers (wstęp bezpłatny) p.Krzysztof próbował pobrać opłatę w wysokości 45 RM, potem zwracał pieniądze, wszystko było żenujące i niesmaczne. Tacy pracownicy nie są dobrą wizytówką firmy, wręcz psują jej wizerunek. Podróżowałam już z innymi biurami, ale zawsze organizacja i piloci były bez zarzutu.List z moimi uwagami wysłałam do biura 12.02 .09 i do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi.

Wiesław Dyśkiewicz

Uwaga na rezydentów tego biura , Oszukują klientów i na każdym kroku starają się mniej dać jak to się należy . Nie wypełniją programu wycieczek .

Marek Haus

Impreza bardzo dobrze zorganizowana. Szczególne podziękowania chciałbym skierować do pilota-przewodnika Pani Pauliny SOŁTYSIUK rezydującej w Hurghadzie. Jestem wyrazicielem nie tylko swojej opinii, ale dużej grupy uczestników wycieczki. Jest zawsze uśmiechnięta, miła, serdeczna i troskliwa. Świetnie zna historię i bardzo ciekawie opowiada. Zawsze była przygotowana na niespodziewane zdarzenia i potrafiła im zaradzić. Po prostu 6+. Gratuluję Reinbow Tours takiej przedstawinielki. Marek Haus

Bogysław Boratyński

01.02.2009- safari Kenia-Tanzania, wspaniałe przeżycie niczym nie zmącone. wspaniała opieka rezydenki Pani Magdy, która zapewniała pobyt pod wzgledem logistycznym,była na każdą naszą prośbę,wszystko zorganizowane na medal dużo informacji przekazywanych przez Panią Magdę na temat odwiedzanych krajów,Parków Narodowych,zwierząt dosłownie wszystkiego o co pytaliśmy,a do tego muszę dodać,że jest osobą ciepłą,miłą,życzliwą i bez najmniejszych barier w relacjach z klientami,,,,,moja ocena 6+ jedyny minus tej podróży to fakt iż minęła tak szybko pozdrowienia dla Pani Magdy i wszystkich uczestników oraz specjalne pozdrowienia dla podróżniczek z Redy Bogusław z Warszawy