Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 2025 opinii

Bardzo udane wakacje, serdecznie polecam! Uwaga na kamieniste plaże i jeżowce! :)

Kat

Byłam na rodzinnych wakacjach z biura Rainbow Tours na Cyprze. Dla 4 osób ( 2 dorosłych i 2 dzieci) dostaliśmy dwa łóżka 120, bez możliwości dostawki. Pani rezydent powiedziała mi na miejscu, że reklamacje mam pisać zaraz po powrocie do kraju. Kiedy to zrobiłam- biuro poinformowało mnie, że reklamacje powinnam złożyć u rezydentki. Pisałam, że byłam u niej i owe zgłoszenie powinna zapisać. Reklamacja odbyła sie tak, że dostałam pismo zwrotne, iż dany hotel nie ma innych łóżek ( ciekawe od kogo powinnam sie o tym dowiedzieć jak właśnie przed wyjazdem od biura!!!!). Wakacje skończyły sie spaniem na złączonych łóżkach we 4 osoby przez tydzień. Komfort żadny ,a pieniądze duże.

W....ny

Pobyt: Marzec 2020

Ostrzegam wszystkich przed oszustami z RAINBOW !!!! zapłaciłem za wycieczkę 11 000, którą odwołali. Nie zwrócili pieniędzy w ustawowym terminie czekając na obiecaną przez pis ustawę. Teraz proponują mi gówniane wouchery. Mam nadzieję, że wcześniej zbankrutują i pieniądze zwróci mi fundusz gwarancyjny. Nigdy więcej tej firmy !!! Nigdy więcej RAINBIOW !!!

bw

Pobyt: Czerwiec 2020

Łatwo pogrzebać swoją reputację marnymi gierkami. Tak samo jak w wielu innych przypadkach rozchodzi się o zwrot pieniędzy. Nie ma co dublować tego co powiedzieli przedmówcy, tym bardziej, że nic mi to nie da. Przestrzegam jedynie innych przed rezerwowaniem czegokolwiek w tym biurze.

Irek

Pobyt: Marzec 2020

Skrócono nam pobyt o 5 dni przez pandemię co mozna zrozumieć, tylko nie rozumiem dlaczego biuro nie chce zwrócić proporcjonalna część pieniędzy za niewykorzystaną część imprezy powołując się na art 50 ust 3, ale jeszcze jest ust 1. Przywłaszczają sobie pieniądze bezprawnie niby w imieniu prawa, na jesień ogłoszą upadłość, a potem Baszczyński ogłosi nowa fimę np Rainbow 1. (To tylko moja teoria )Wszystkich poszkodowanych zapraszam na facebooka "Grupa oszukanych przez rainbow tours". Biura nie polecam, jesteś dobry póki nie wykupisz wycieczki,a potem to róznie bywa

Potem

Pobyt: Luty 2020

Indie 2020 Wszystko co oferuje Rainbow to najniższy standard. Kiepskie i brudne hotele na objeździe, kłopoty z zakwaterowaniem. Ogólnie problemy na każdym kroku. Pilotka mało zainteresowana grupą. Za to cudni miejscowi przewodnicy. Im należy się 10. Nie jest to pierwszy wyjazd z tym biurem ale tym razem zdecydowanie nie polecam.

Karol Wojnar

Pobyt: Czerwiec 2020

Brak reakcji na korespondencję elektroniczną, nie odczytują, nie odpowiadają, mają klienta w d...

Karol Wojnar

Pobyt: Czerwiec 2020

Obrzydliwe biuro ! Nie odczytują poczty elektronicznej, nie udzielają odpowiedzi, mają klienta w d...

Kama

Pobyt: Listopad 2019

Objazdówka Kuba - wyspa jak wulkan gorąca z biurem Rainbow. Szczerze polecam. Świetna organizacja od wyjazdu do powrotu. Bardzo dobre warunki w hotelach oraz w autokarze podczas objazdu. Wypoczynek boskim Varadero. Niesamowity klimat, dużo historii, jeszcze więcej niesamowitej kultury kubańskiej. No i oczywiście sławne kubańskie drinki.

Ewa Bartoszewska

Pobyt: Marzec 2020

Oszuści. UWAŻAĆ NA TO BIURO!!!!!!!!! Dzwoniłam do nich, zapewniali że jest bezpiecznie. Świat ogarnęła PANDEMIA a oni chcieli wysłać mnie do Dubaju. W obawie o własne zdrowie i życie sama zrezygnowałam powołując się na Art 47 ust4. Według Ranbow to nie była sytuacja nadzwyczajna. SKANDAL. BIURO NASTAWIONE WYŁACZNIE NA KASĘ. W NOSIE MAJĄ BEZPIECZEŃSTWO KLIENTA.