Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 2088 opinii

Wojciech

Pobyt: Wrzesień 2020

Dorzucam się do setek negatywnych opinii o sieci rainbow. Już na samym wstępie oszukano nas na ubezpieczeniu w sprawie rezygnacji, zapłaciliśmy dodatkowo aby móc zrezygnować z podróży bez podania przyczyny oczywiście bez konsekwencji finansowych (pandemia była w toku) okazało się gdy chcieliśmy zrezygnować ze nie oddadzą części zaliczki bo pandemia chociaż trzy razy się pytałem czy ubezpieczenie obejmuje ja , no ale trudno przełożyliśmy pobyt z mają na wrzesień. Dalej próbowano nam wcisnąć na siłę gorsze i droższe wycieczki ale uparliśmy się na Turcję we wrześniu.Hotel oczywiście same pozytywne opinie super zdjęcia , miało być mniej turystów przez panedmie itp. Upragniony termin wkoncu nadszedł mimo ogromnych problemów komunikacyjnych z biurem z przewoźnikiem , skrócono nam czas pobytu o jeden dzień bo coś tam się nie dogadali w zamian łaskawie nam oddano trochę pieniędzy, opłaciliśmy dwa razy rezerwację miejsc w samolocie w obu kierunkach okazalo się na tydzień przed wylotem że nie ma możliwości rezerwacji miejsc część pieniędzy biuro oddało reszty już nie. Dzień wylotu, na lotnisku brak kogokolwiek z biura 1 strona xd

OszukanyprzezRainbow

Pobyt: Czerwiec 2020

Oszuści. Wzięli za wycieczkę 6700,- i od 180 dni nie oddali. I nie oddadzą.

Oszukany przez Rainbow

Pobyt: Czerwiec 2020

Od 180 dni oszukują. W regulaminie i w salonie informowali, że jak się nie odbędzie wycieczka to oddadzą pieniądze w 14 dni. Mija 180 i już piszą, że nie oddadzą nigdy.

turyści

Pobyt: Wrzesień 2020

W okresie 01. 09. - 08. 09. 2020 r. razem z kolegą wybraliśmy się na wycieczkę objazdową dookoła Wysp Jońskich. Reszta grupy nie uczestniczyła z uwagi na obawy co do koronowirusa.. Pilotem była Pani Agnieszka Płachta. Fantastyczna wycieczka dla osób lubiących piękne widoki, zapierające dech, ciepłe morze, świetną kuchnię. Uczestnicy z całej Polski - na poziomie. Do tej oceny dodać także należy ocenę pani pilot - nie tylko piękna, o niesamowitej wiedzy, zawsze pogodna, uśmiechnięta, a nawet w trudnych sytuacjach nie tracąca głowy - obaj z kolegą mieliśmy z jej strony nadzwyczajną pomoc w pierwszym i ostatnim dniu objazdu. Obydwoje dziękujemy za to Pani. Proszę utrzymać taki poziom. Życzymy Pani wszelkich sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Wycieczkowicze z Bytowa, Pomorskie

Mateusz

Pobyt: Czerwiec 2020

Oddajcie ludzia pieniądze za wakacje bo terminy tarczy antykryzysowej mijają.! Co z was za ludzie ostatni raz korzystam z waszych usług ...

Katarina

Pobyt: Sierpień 2020

Wycieczka wypoczynkowa na wyspę Zakynthos w sierpniu tego roku, mimo całej nagonki koronowirusowej niezwykle udany. Hotel, opieka rezydentki, wszystko w jak najlepszym porządku. Wyspa przepiękna, cudne plaże i wspaniałe żółwie carreta carreta. Polecam wyspę jak i usługi biura Rainbow.

Pobyt: Sierpień 2020

Byliśmy w Grecji i w hotelu w Lewkadzie czekaliśmy po godz.16.00 ponad dwie godziny na wydanie pokoju, który nie był posprzątany. Bardzo byliśmy zmęczeni i zestresowani. Pomimo naszych interwencji na miejscu nikt nie reagował. Proklama biura: Archipelag beztroski to ironia, zawłaszcza że biuro bezdusznie odrzuciło naszą reklamację w liście pełnym fałszywych uprzejmości.

Piotr Bielsko-Biała

Pobyt: Wrzesień 2020

Biuro dobrze zorganizowane. Dobra opieka i kontakt z rezydentami.

XD

Pobyt: Wrzesień 2020

Wszystko w najlepszym porządku, poza zniknięciem pamiątek w autokarze zostawionych w torbie, pozdrawiam złodzieje, pamiątki były dla dziecka, wstyd i tyle????????????,

Kalina Kasprzak

Pobyt: Wrzesień 2020

Tragedia i koszmar, kompletnie niekompetentna rezydentka, zero pomocy i opieki. To niewiarygodne jak można komuś zepsuć pobyt przez to że ktoś mnie zawozi w inne miejsce lub podczas wycieczki fakultatywnej nie mówi kiedy mamy wysiąść z rejsu, nie dopilnowuje tego, puka w czoło że to moja wina i ma gdzieś co dalej ze mną i córką i jak mam dostać się do hotelu. Znów taksówka, tym razem nie przyjechała i obca kobieta o wielkim sercu zawozi nas do hotelu bo jakiś taksówkarz stwierdził, że tam nie pojedzie. Od czego jest rezydentka w tym biurze ja się pytam, za co ona bierze pieniądze skoro nie umie niczego zorganizować jest bezczelna i trakuje wczasowiczów jak problem, czy ona jest na wakacjach? Może ona tak, ja już jednak z pewnością NIE.