Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 2070 opinii

Zbigniew Gniadzik

Właśnie wróciłem z 2 tygodniowego pobytu na Chalkidiki /hotel Petridis/Pefkochori/ .Byłem juz drugi raz z tym biurem i organizacyjnie tj :przeloty transfery ok !! Rezydenci różnie .Na poczatku sezonu pani z Pefkochori już była zmęczona i w dodatku potczas naszego pobytu podniosła ceny za wycieczki fakultatywne o 3 eurasy na sztuce /W Salonikach wycieczka skończyła się o 15 bo pani już musiała załatwić swoje sprawy i zostaliśmy samopas przy okazji niewiele zwiedzając ./33euro+6bilet do muzeum/ Polecam wypożyczyć samochód za 35 euro i pojechac samemu ,lub z innych biur np Serbskie oferowało te same wycieczki co Rainbow ale o 10 euro tańsze każda :( Ale ogólnie było ok !!!!!! Za rok raczej znów pojedziemy z Rainbow bo po co ryzykować zmiany ????

Jagienka Nowicka

Dorota

Oprócz tego, że zawieźli nas na lotnisko za wcześnie cztery godziny, było bardzo dobrze

Maciej Skoracki

Wszystko zgodne z opisem katalogowym. Opieka Rezydento-pilota WYŚMIENITA - tu wielkie ukłony w kierunku Pani Pauliny Sołtysiuk, która swoją wiedzą i zaradnością oczarowała ogromną większość naszej grupy.

turysta

Jerzy Pielas

Rainbow Tours zasługuję na ocenę dobrą. Warunki na miejscu są zgodne z opisem. Zapewne jeszcze skorzystam z oferty tego biura. Najsłabszym punktem jest obsługa ze strony rezydentów.

w u

Pobyt na Kubie w październiku 2008r. Rezydentki reprezentują interesy Kuby a nie nie polskich turystów i swojego biura. Nie są uczciwew swoim postępowaniou. Przed wyjazdem już były wpadki przedstawicieli biura w Łodzi. Hotele nie odpowiadają standardom opisanym w katalogu.

Jola

Wycieczka "Dookoła Grecji" świetnie zorganizowana .Wszystko zaplanowane i zapięte na ostatni guzik.Wielkie dzięki dla pilota -Pana Rafała

Patrycja Fiuk

Super naprawde polecam!!

magda i łukasz

Wszystko zooranizowane bardzo dobrze, dopracowane w kazdym szczegole (sposob pakowania bagazy w autokarze, pobudki, wyjazdy na tyle wczesni aby zwiedzac mozliwie jako pierwsi przed najazdem innych wycieczek, informacje podawane o danym dniu na dzien przed aby sie nic nie mieszalo, wskazywane zawsze bardzo czyste toalety). Pilotka (P.Iwonka) miła, ale nie dająca sobie wejśc na głowe. Przwodniczki: w Kairze P.Rosita - bardzo zabawna, w Aleksandrii P.Mariola - z pasją opowiadała o ukochanym mieście.