Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 2047 opinii

Janusz Rolski

Fatalne biuro bezczelnie oszukujące klientów. Z zaplanowanego na 2 tygodnie wyjazdu do Izraela kazano wrócic nam po tygodniu, motywując to kłamliwie decyzją Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Realną przyczyną była koniecznośc przysłania po 20 osób samolotu. Mimo iż sami załatwiliśmy sobie drugi tydzień pobytu z innym biurem i licznych maili do biura z prośbą o załatwienie transferu nikt nie raczył się z nami skontaktowac. Nikt równiez do tej pory nie chciał rozmawiac z nami przez telefon ani nie odpisał na złożoną przez prawnika skargę mimo upływu 6 tygodni czasu od zakończenia imprezy. Pozostaje nam oddanie sprawy ręce sądu. Biuro ocenic można jako złodziei-okradli ok.20 osób i udają że nic się nie stało. Polecam trzymac się od niego z daleka.

matylda kominiarz

jestesmy bardzo zadowoleni z objazdu po SRI LANCE,i dziękujemy firmie RAINBOW,że zatrudnia tak wspaniałych pilotow jak PANI MAGDALENA GNIOT

Aga

Wrzesień 2008 r., Hotel Ammon, Grecja, Chalkidiki. Wszystko dopięte na ostatni guzik i znakomicie zorganizowane. Jedyne co mi się nie spodobało, to fakt, że biuro na swojej stronie www informuje, iż organizuje wycieczki fakultatywne do Aten, a na miejscu okazuje się, że wycieczkę organizuje zupełnie inne biuro, położone w sąsiedniej miejscowości do której trzeba dojechać na własną rękę, żeby stamtąd wyruszyć do Aten, a potem po powrocie z Aten w środku nocy z niej wrócić. Wszystko inne super. Hotel adekwatny do ceny, bardzo blisko do plaży, przemiła obsługa w hotelu, jedynie śniadania mogłyby być bardziej obfite, tak aby nie dochodziło do awantur ze strony gości z Serbii, tak jak to miało miejsce podczas naszego pobytu:)! Miejscowość dla wszystkich, młodych, rodzin z dziećmi - każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie polecam pizzerie ROMA PIZZA w Pefkochori - rewelacyjni ludzie i najlepsza pizza świata:)!!

Ola

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z OBJAZDÓWKI (SRI LANKA) RAINBOWA . REZYDENTKA MAGDA I PILOT Z TAMTEJSZEGO BIURA ALEX , KTÓRZY BYLI Z NAMI NA OBJEŻDZIE BYLI REWELACYJNI - WSZYSTKO DOPILNOWANE , W KAŻDEJ CHWILI DO NASZEJ DYSPOZYCJI. BARDZO DOBRZE PRZYGOTOWANI TEORETYCZNIE (HISTORIA , KULTURA, ZABYTKI ITP.) , ŻADNE PYTANIE NIE POZOSTAŁO BEZ ODPOWIEDZI - TO SĄ LUDZIE KTÓŻY LUBIĄ TO CO ROBIĄ

adam

Sprawna organizacja.Opieka rezydenta na najwyzszym poziomie

Mariola

Biuro bardzo solidne. Jechałam z nimi już kilka razy i nigdy mnie nie zawiedli.

Anna O.

Kenia - impreza super. Rezydentka Monika żenada. Uwaga - opuszcza Kenię, jedzie rezydować na Sri Lankę. Pani ta miała wszystko głęboko gdzieś, wycieczki na których powinna reprezentować firmę traktowała jak jej prywatne wycieczki gdzie miała się dobrze bawić i robić sobie milion zdjęć z koleżanką. Nic jej nie obchodziło. Co do całosci imprezy, hoteli, organizacji (oprócz tego co załatwiała sama rezydentka) to wszystko super.

lu zu

Magdalena Kacperska

Z narzeczonym wykupiliśmy imprezę - Sylwester w Budapeszcie. Byliśmy na tyle zadowoleni, że nie mieliśmy ochoty wracać :) Program wykonany w 100%. Hotel miał być 3* i taki był. Impreza sylwestrowa udana. P. przewodnik na miejscu - p. Ala na temat stolicy Węgier wie chyba wszystko :) A z p. pilot - Martą Grabowską chciałabym jeździć na kolejne wyprawy. Bardzo profesjonalna obsługa! Nic dodać, nic ująć. Mam nadzieję, że następne wyjazdy nie zmienią naszego zdania o tym biurze. Pozdrawiam

Natalia

Polecam to biuro,w zeszłym roku byłam z chłopakiem na Majorce w grup hotel. Dobrze dobraną wycieczkę zawdzięczamy Pani Natalii, która świetnie doradza i wybiera oferty! Bardzo dziękujemy na pewno wrócimy!!!