Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 2056 opinii

matylda kominiarz

jestesmy bardzo zadowoleni z objazdu po SRI LANCE,i dziękujemy firmie RAINBOW,że zatrudnia tak wspaniałych pilotow jak PANI MAGDALENA GNIOT

Aga

Wrzesień 2008 r., Hotel Ammon, Grecja, Chalkidiki. Wszystko dopięte na ostatni guzik i znakomicie zorganizowane. Jedyne co mi się nie spodobało, to fakt, że biuro na swojej stronie www informuje, iż organizuje wycieczki fakultatywne do Aten, a na miejscu okazuje się, że wycieczkę organizuje zupełnie inne biuro, położone w sąsiedniej miejscowości do której trzeba dojechać na własną rękę, żeby stamtąd wyruszyć do Aten, a potem po powrocie z Aten w środku nocy z niej wrócić. Wszystko inne super. Hotel adekwatny do ceny, bardzo blisko do plaży, przemiła obsługa w hotelu, jedynie śniadania mogłyby być bardziej obfite, tak aby nie dochodziło do awantur ze strony gości z Serbii, tak jak to miało miejsce podczas naszego pobytu:)! Miejscowość dla wszystkich, młodych, rodzin z dziećmi - każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie polecam pizzerie ROMA PIZZA w Pefkochori - rewelacyjni ludzie i najlepsza pizza świata:)!!

Ola

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z OBJAZDÓWKI (SRI LANKA) RAINBOWA . REZYDENTKA MAGDA I PILOT Z TAMTEJSZEGO BIURA ALEX , KTÓRZY BYLI Z NAMI NA OBJEŻDZIE BYLI REWELACYJNI - WSZYSTKO DOPILNOWANE , W KAŻDEJ CHWILI DO NASZEJ DYSPOZYCJI. BARDZO DOBRZE PRZYGOTOWANI TEORETYCZNIE (HISTORIA , KULTURA, ZABYTKI ITP.) , ŻADNE PYTANIE NIE POZOSTAŁO BEZ ODPOWIEDZI - TO SĄ LUDZIE KTÓŻY LUBIĄ TO CO ROBIĄ

adam

Sprawna organizacja.Opieka rezydenta na najwyzszym poziomie

Mariola

Biuro bardzo solidne. Jechałam z nimi już kilka razy i nigdy mnie nie zawiedli.

Anna O.

Kenia - impreza super. Rezydentka Monika żenada. Uwaga - opuszcza Kenię, jedzie rezydować na Sri Lankę. Pani ta miała wszystko głęboko gdzieś, wycieczki na których powinna reprezentować firmę traktowała jak jej prywatne wycieczki gdzie miała się dobrze bawić i robić sobie milion zdjęć z koleżanką. Nic jej nie obchodziło. Co do całosci imprezy, hoteli, organizacji (oprócz tego co załatwiała sama rezydentka) to wszystko super.

lu zu

Magdalena Kacperska

Z narzeczonym wykupiliśmy imprezę - Sylwester w Budapeszcie. Byliśmy na tyle zadowoleni, że nie mieliśmy ochoty wracać :) Program wykonany w 100%. Hotel miał być 3* i taki był. Impreza sylwestrowa udana. P. przewodnik na miejscu - p. Ala na temat stolicy Węgier wie chyba wszystko :) A z p. pilot - Martą Grabowską chciałabym jeździć na kolejne wyprawy. Bardzo profesjonalna obsługa! Nic dodać, nic ująć. Mam nadzieję, że następne wyjazdy nie zmienią naszego zdania o tym biurze. Pozdrawiam

Natalia

Polecam to biuro,w zeszłym roku byłam z chłopakiem na Majorce w grup hotel. Dobrze dobraną wycieczkę zawdzięczamy Pani Natalii, która świetnie doradza i wybiera oferty! Bardzo dziękujemy na pewno wrócimy!!!

Anna Rokita

To piewrszy mój wyjazd z tym biurem i jestem zadowolona. Na sukces biura i wycieczki objazdowej Cesarskie Miasta, złozyla się doskonała pilotka z biura p.NATALIA. Gratuluję, bo wiedzę ma porażająca.