Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 2070 opinii

Wiesław Dyśkiewicz

Uwaga na rezydentów tego biura , Oszukują klientów i na każdym kroku starają się mniej dać jak to się należy . Nie wypełniją programu wycieczek .

Marek Haus

Impreza bardzo dobrze zorganizowana. Szczególne podziękowania chciałbym skierować do pilota-przewodnika Pani Pauliny SOŁTYSIUK rezydującej w Hurghadzie. Jestem wyrazicielem nie tylko swojej opinii, ale dużej grupy uczestników wycieczki. Jest zawsze uśmiechnięta, miła, serdeczna i troskliwa. Świetnie zna historię i bardzo ciekawie opowiada. Zawsze była przygotowana na niespodziewane zdarzenia i potrafiła im zaradzić. Po prostu 6+. Gratuluję Reinbow Tours takiej przedstawinielki. Marek Haus

Bogysław Boratyński

01.02.2009- safari Kenia-Tanzania, wspaniałe przeżycie niczym nie zmącone. wspaniała opieka rezydenki Pani Magdy, która zapewniała pobyt pod wzgledem logistycznym,była na każdą naszą prośbę,wszystko zorganizowane na medal dużo informacji przekazywanych przez Panią Magdę na temat odwiedzanych krajów,Parków Narodowych,zwierząt dosłownie wszystkiego o co pytaliśmy,a do tego muszę dodać,że jest osobą ciepłą,miłą,życzliwą i bez najmniejszych barier w relacjach z klientami,,,,,moja ocena 6+ jedyny minus tej podróży to fakt iż minęła tak szybko pozdrowienia dla Pani Magdy i wszystkich uczestników oraz specjalne pozdrowienia dla podróżniczek z Redy Bogusław z Warszawy

Janusz Rolski

Fatalne biuro bezczelnie oszukujące klientów. Z zaplanowanego na 2 tygodnie wyjazdu do Izraela kazano wrócic nam po tygodniu, motywując to kłamliwie decyzją Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Realną przyczyną była koniecznośc przysłania po 20 osób samolotu. Mimo iż sami załatwiliśmy sobie drugi tydzień pobytu z innym biurem i licznych maili do biura z prośbą o załatwienie transferu nikt nie raczył się z nami skontaktowac. Nikt równiez do tej pory nie chciał rozmawiac z nami przez telefon ani nie odpisał na złożoną przez prawnika skargę mimo upływu 6 tygodni czasu od zakończenia imprezy. Pozostaje nam oddanie sprawy ręce sądu. Biuro ocenic można jako złodziei-okradli ok.20 osób i udają że nic się nie stało. Polecam trzymac się od niego z daleka.

matylda kominiarz

jestesmy bardzo zadowoleni z objazdu po SRI LANCE,i dziękujemy firmie RAINBOW,że zatrudnia tak wspaniałych pilotow jak PANI MAGDALENA GNIOT

Aga

Wrzesień 2008 r., Hotel Ammon, Grecja, Chalkidiki. Wszystko dopięte na ostatni guzik i znakomicie zorganizowane. Jedyne co mi się nie spodobało, to fakt, że biuro na swojej stronie www informuje, iż organizuje wycieczki fakultatywne do Aten, a na miejscu okazuje się, że wycieczkę organizuje zupełnie inne biuro, położone w sąsiedniej miejscowości do której trzeba dojechać na własną rękę, żeby stamtąd wyruszyć do Aten, a potem po powrocie z Aten w środku nocy z niej wrócić. Wszystko inne super. Hotel adekwatny do ceny, bardzo blisko do plaży, przemiła obsługa w hotelu, jedynie śniadania mogłyby być bardziej obfite, tak aby nie dochodziło do awantur ze strony gości z Serbii, tak jak to miało miejsce podczas naszego pobytu:)! Miejscowość dla wszystkich, młodych, rodzin z dziećmi - każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie polecam pizzerie ROMA PIZZA w Pefkochori - rewelacyjni ludzie i najlepsza pizza świata:)!!

Ola

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z OBJAZDÓWKI (SRI LANKA) RAINBOWA . REZYDENTKA MAGDA I PILOT Z TAMTEJSZEGO BIURA ALEX , KTÓRZY BYLI Z NAMI NA OBJEŻDZIE BYLI REWELACYJNI - WSZYSTKO DOPILNOWANE , W KAŻDEJ CHWILI DO NASZEJ DYSPOZYCJI. BARDZO DOBRZE PRZYGOTOWANI TEORETYCZNIE (HISTORIA , KULTURA, ZABYTKI ITP.) , ŻADNE PYTANIE NIE POZOSTAŁO BEZ ODPOWIEDZI - TO SĄ LUDZIE KTÓŻY LUBIĄ TO CO ROBIĄ

adam

Sprawna organizacja.Opieka rezydenta na najwyzszym poziomie

Mariola

Biuro bardzo solidne. Jechałam z nimi już kilka razy i nigdy mnie nie zawiedli.

Anna O.

Kenia - impreza super. Rezydentka Monika żenada. Uwaga - opuszcza Kenię, jedzie rezydować na Sri Lankę. Pani ta miała wszystko głęboko gdzieś, wycieczki na których powinna reprezentować firmę traktowała jak jej prywatne wycieczki gdzie miała się dobrze bawić i robić sobie milion zdjęć z koleżanką. Nic jej nie obchodziło. Co do całosci imprezy, hoteli, organizacji (oprócz tego co załatwiała sama rezydentka) to wszystko super.