6,5 / 10

Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 2025 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,8
  Ocena
  Organizatora

 • 6,3
  Ocena
  rezydentów

 • 6,2
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,3
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 8,0 / 10

  Jola Aszyk

  nie mam zastrzeżeń do rezydentek pani Kasi i Dagmary

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Dagmara Dluginska

  Wszystko zgodnie z oferta plus usmiechniete buzie i serdeczny stosunek do gosci!

  Opinia dodana:
 • 4,5 / 10

  Bożena

  Korzystając z wycieczki "Zapach wina i lawendy" zapewniano w Umowie ,że podczas objazdu uczestnicy będą nocować w hotelach wyposażonych w łazienki - tymczasem ( od 24.06.08) 2 noce spędzaliśmy na Campingu - po 2 rodziny z 1 wspólną łazienką co zmuszało nas do bardzo wczesnego wstawania. Ponadto zarówno pokoje jak też wspólna łazienka nie posiadały żadnego klucza. Pilot wycieczki P. Małgorzata Półtorak zwykle była nieprzyjazna grupie ,chociaż nieustannie powtarzała, że jesteśmy najwaźniejsi. W rzeczywistości nie reagowała na nasze prośby czy uwagi Namawiała nas również do odstąpienia zaplanowanego rejsu kanionem rzeki, który jej zdaniem jest nieciekawy- grupa oczywiście się nie zgodziła i bardzo dobrze , bo rejs był b. uroczy ( niepowtarzalne widoki). Trasę do hotelu na wypoczynek ( od Dubrownika no wyspę Korcula) pokonywaliśmy tylko z chorwackim kierowcą - bez polskiej opieki a autokar nie posiadał luku na bagaże, więc były one wprowadzone do autokaru pomiędzy siedzenia, co sprawiło, że na całej trasie nie mogliśmy wysiąść a autokary miały zepsutą klimatyzację ( do dworze bło 40 st. C.). Na trasie w nasz autokar uderzył inny samochód - działo się to na dość wąskich serpentynach. Całe szczęście, że skończyło się na uszkodzeniu autokaru i naszym strachu. Nieco później zapakowano całą grupę ok. 35 osób do taksówki wodnej przeznaczonej na 12 osób, więc płynęliśmy z ogromnym przerażeniem - część osób udokumentowała to zdjęciami ( ja również). Poza tym zapewniano w umowie, że wszystkie pokoje w hotelu posiadają balkony a to nieprawda, bo tylko ok 50 % pokoi posiada balkony- było więc niepotrzebne zamieszanie i niezadowolenie uczestników. Ok. 7 lat temu korzystałam z tego biura i byliśmy b. zadowoleni, tym razem było dużo uwag i w związku z tym chyba nie będę już korzystała - biuro nie dotrzymało warunków umowy ( nocleg na Campingu z łazienką wspólną z osobami obcymi), pozostawienie grupy bez polskiej opieki, nie zapewnienie nam bezpiecznego transportu do hotelu na wypoczynek.

  Opinia dodana:
 • 6,5 / 10

  Eulalia Najmrocka

  Byłam uczestnikiem wycieczki do Chorwacji od 17,06.2008, Wycieczka miała być rozłożona na 7 dni zwiedzania a było tych dni 6. Program właściwie był zrealizowany ale robiliśmy go w pośpiechu. Na 7 dzień zaproponowano nam wycieczkę fakultatywną do Albanii za dodatkową opłatą. Ja wyraziłam z koleżanką chęć obejrzenia tego kraju ale miałyśmy nie przyjemne zdarzenie ponieważ pilotka nas nie zabrała na tą wyprawę. Straciłyśmy sporo nerwów bo w rezultacie gdy cała wycieczka była już na granicy udało nam się skontaktować z pilotką a ta wysłała po nas swego znajomego Chorwata, który nas zawiózł swoim samochodem do granicy. W sumie ryzyko było duże bo nie znałyśmy ani człowieka ani języka. Swoją drogą pilotka dała nam na początku telefon na który nie można było się dodzwonić, nie zostawiła też aktualnego telefonu w hotelu a przecież nie wszyscy uczestnicy naszej wycieczki pojechali do Albanii. Narażone byłyśmy nie tylko na stres ale także i koszt które poniosłyśmy na telefony. Ogólnie rzecz biorąc z obsługi pilotki nie jestem zadowolona. Pilotka nie wysilała się za bardzo. Puszczała nam płyty z nagraniami historii niektórych regionów i było to bardzo nudne. Nie trafiało to do nas. Sprawiała wrażenie,że łaskę robi gdy ma odpowiedzieć na pytanie. Z tego samego biura dwa lata temu byłam w Grecji i jestem supuer zadowolona z tamtej wyprawy i pilotki pani Halinki.

  Opinia dodana:
 • 5,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  aleksandra Śniecikowska

  Generalnie warunki umowy spełnione,sprawny transfer do hotelu.Niestety pokoje nieadekwatne do ceny.Poznalismy klientow Itaki ktorzy zaplacili 1000 zl mniej za pokoj w 4 gwiazdkowej czesci i z klimatyzacja w cenie.My zas zapłacilismy za 3 gwiazdki 3440 zł dodatkowo klimatyzacje za dwa pokoje 170 euro i reczniki na basen.Mieszkalismy w przyziemiu a zapaszek z klimy to sam mocz.Generalnie pokoj czysty ale nie za taka cene.Prosilismy posrednika Easygo ze zapewnil nam z uwagi na chorobe meza miejsce w pierwszym rzedzie samolotu -niestety bezskutecznie podczas kiedy Itaka dwa lata temu zrobiła to bez problemu.Prosiłam rowniez o pokoj przyzwoity a dostalismy ziemianke,No coz wiecej nie skorzystam z tego posrednika ani organizatora. Rezydent moim zdaniem nastawiony na sprzedaz wycieczek fakultatywnych a nie na chec pomocy klientom

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  patrycja gosciłowicz-włosek

  Autor nie dodał opinii tekstowej

  Opinia dodana:
 • 8,5 / 10

  Agnieszka

  Autor nie dodał opinii tekstowej

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Mariusz Dobrzeniecki

  Nie mam żadnych zastrzeżeń co do organizatora, wszystko sprawnie fajnie z uśmiechem powitanie na lotnisku, rezydentka młoda miła dziewczyna. Pobyt minął miło i przyjemnie polecam.

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią