Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 2074 opinii

Barbara Foczpaniak

Nie mam zastrzeżeń co do organizacji. Wszystkie formalności załatwione bez żadnych problemów, czekania czy niedomówień. Wszelkie informacje (szczególnie dotyczące zmian) przekazywane bez opóźnień. Opieka rezydenta bardzo dobra - właściwy człowiek na właściwym miejscu (podziękowania jeszcze raz i pozdrowienia!). Z pewnością znowu skorzystam z oferty biura RT.

Małgosia Wiśniewska

Pierwszy raz kupowałam wycieczkę przez internet - wszystkie informacje uzyskałam przez telefon, umowę wysyłałam mailem, zeskanowaną z moim podpisem, pocztą otrzymałam potwierdzenie. Biuro naprawdę profesjonalne, polecili mi nawet parking w Warszawie, jedyne "niedociągnięcie" to była kwestia wyjazdu z Egiptu. Wylot był po północy, a doba hotelowa kończyła się już w południe, nic w tym złego, bo mogliśmy być w hotelu, jednak tu nie popisał się rezydent, który podał nam sprzeczne informacje co do dopłaty za wyżywienie, ale udało się sprawę wyjaśnić dzieki pomocy rosyjskiej rezydentki, więc było ok. Nie obwiniam Rainbow, ale warto by było wziąć rezydenta Ibrahima na "dywanik"

Grzegorz Brzostowicz

nie zostalismy poinformowani o zmianie lotu. zamiast z turcji do warszawy, polecielismy do katowic ! , a stamtad AUTOKAREM do warszawy. autokary to dwa mikrobusy, gdzie pasazerowie musieli swoje bagaze trzymac w przejsciu. o zmianie lotu dowiedzielismy sie dopiero na lotnisku (jak sie pozniej okazalo, bylo o tym wiadomo juz dzien przedtem), a rezydentka przestala odbierac telefon. (p. Magda - wredna opryskliwa baba). w katowicach nikt po nas nie wyszedl - dopiero kierowcy mikrobusow. inne biura podrozy polecialy lotem do warszawy o normalnej godzinie. my sie nie zmiescilismy i probowano nam wmowic ze lotu wogole nie ma. bede odradzal wszystkim korzystanie z uslug tego biura!

Edyta Mania

Ania 20

Barbara Beczek

Byliśmy z mężem na wycieczce w Portugalii i Hiszpanii w VIII.br.Objazdówkę prowadziła Pani Katarzyna Ruiz - uważam, że jest osobą, która świetnie sobie radzi organizacyjnie prowadząc wycieczki, doskonale opowiada historię , bardzo kontaktowa, sympatyczna. Nie można znaleźć nic do czego można by się przyczepić. Jeśli na wycieczkę objazdową po Hiszpanii i Portugalii to tylko z Panią Katarzyną Ruiz.

Mirek

Byłem na początku lipca na Majorce. Biuro Rainbow Tours wywiązało się ze wszystkich zapisów umowy i warunków uczestnictwa. Nie było po drodze przykrych niespodzianek. Rezydent też był OK. Jednynie cena mogłaby być nieco bardziej przystępna. Ale cóż, za jakość się płaci. Polecam, Andrzej

Mateusz

Rainbow Tours wywiązał się w 100% ze swoich zobowiązań. Byłem z tym biurem w Bułgarii, w Słonecznym Brzegu, w hotelu 3 gwiazdkowym - Amfora. Wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo atrakcyjna cena, żadnych wpadek podczas całego pobytu. Przewoźnik też spisał się na medal. Tak więc ocena moja jest bardzo dobra, tak trzymać ! Pozdrawiam