Opinie o biurze Regent

Regent

Natalia

W dniach 30.05-04.06.2018 wybraliśmy się na zorganizowaną wycieczkę do Neapolu z opieką pilota. Według planu dwa dni mieliśmy zwiedzać Neapol a trzeciego dnia miała odbyć się wycieczka fakultatywna (aż 3 miejsca do wyboru). Po zwiedzaniu mieliśmy kosztować regionalnych dań we włoskiej tratorii. Niestety nic takiego nie miało miejsca. Pilotów mieliśmy dwóch. Z czego z pierwszym przebiegliśmy kilka ulic Neapolu, nie poznając po drodze żadnych nazw zabytków, a o godzinie 14,30 Pani zostawiła nas na wybrzeżu z informacją idzie sobie coś zjeść a tam jest metro, wrócicie do hotelu sami. Wieczorem dotarł do nas nowy pilot, który powiedział,że w planie nie ma wycieczek fakultatywnych tylko dwa dni zwiedzanie Neapolu (w między czasie dojechali do nas Państwo, którzy mieli dwa dni zwiedzać Neapol, i to były akurat nasz drugi dzień zwiedzania plus dzień na wycieczkę fakultatywną). Najważniejszą kwestią było zebranie pieniędzy za transfer z lotniska. Pytając czy możemy sami pojechać na wycieczkę byliśmy zniechęcani niemożnością zwiedzania danego miejsca bez przewodnika. Nie było to prawdą, gdyż mimo przeciwności wybraliśmy się na wycieczkę sami i udało nam się zwiedzić to po co przyjechaliśmy do Neapolu. Trzeci dzień wybraliśmy się na zwiedzanie Neapolu z pilotem. Pochodziliśmy w kółko po mieście, obejrzeliśmy trzy zabytki i o godzinie 16 ponownie zostaliśmy sami na wybrzeżu. Biuro wywiązało się tak naprawdę z załatwienia lotu, transferu i hotelu (bardzo dobrego zresztą). Pozostałe kwestie to porażka. Gdybyśmy wiedzieli, że mamy sami sobie czas zorganizować to byśmy się chociaż przygotowali. Dodam, że pilot o godzinie 22 dzwonił na numer alarmowy firmy Regent, którego nikt nie odebrał... Kontakt z biurem nastąpił dopiero rano. Ogólnie wycieczka się udała, gdyż poznaliśmy tam fantastycznych ludzi, z którymi na własną rękę zwiedzaliśmy. Niemniej jednak biuro poza zmianom w planie nie zapewniło nam żadnych atrakcji. Było za to bardzo dużo czasu wolnego...

Magia Barcelony - bardzo fajna wycieczka, wszystkie dni bardzo intensywne ale w końcu jedzie się zwiedzać Barcelonę. Wyjazd w czercu to dobry pomysł na zwiedzanie, bo nie jest jeszcze za gorąco.Lidia i Sylwek-wspaniali ludzie, dzięki Nim uważam wycieczkę za jeszcze bardziej udaną, a jak Lidzia i Sylwek zaproponują obiad w restauracji to TRZEBA skorzystać- REWELACJA. Takie obiady powinny być głównym punktem programu :-) Hotel Riviera ( w którym był nocleg ) bardzo czysty, odnowiony, jedzenie bardzo dobre, w hotelu pomimo młodzieży jest narawdę spokojnie Zupełnie nie mam zastrzeżeń, a z Lidką i Sylwkiem można "konie kraść"

Ryszard

Maj 2018r. wylot do Barcelony na 4 dni . Biuro REGENT poza przysłanie na adres zamieszkania listem zwykłym -pocztą biletów nic nam nie wręczyło i nic nie wytłumaczyło - nic ! Jechaliśmy z zoną w ciemno poza tym, ze mieliśmy wręczyć 120 euro rezydentom na miejscu w Barcelonie .Lecieliśmy jak 2 barany! Myśleliśmy ze będziemy w hotelu w Barcelonie a tu bzdura! Wywieżli nas 55 km.za Barcelonę .Pierwszy cały dzień to pobyt w hotelu .Wieczorem zgłosiła się Pani Lidia i dostała od nas 240 euro . od następnego dnia busem , wozono nas z innymi osobami zbieranymi z innych hoteli na zwiedzanie Barcelony.Wszyscy turyści tak jak i my jednakowo czuli się potraktowani przez b.p REGENT jak barany ! . Po prostu oszukani. Gdyby nie uroki Barcelony i staraniom bardzo sympatycznym P. Lidii i Sylwka To z biurem REGENT trzeba byłoby spotkać się w sądzie! Nikt z nami wszystkimi nie rozliczył się z wpłaconej gotówki!co i za co płaciliśmy . A było to 1500zł. + 120 euro od osoby . My wszyscy liczne zwiedzane wejściówki płaciliśmy sami .Rezydenci zapłacili za nas wejściówki do Bazyliki i Parku GUella Do tej pory na tak beznadziejnie zorganizowanej wycieczce czy wczasach nie byliśmy !!!!!! Takie zdanie jak my miała cała nasza grupa ! Ostrzegamy przed biurem REGENTEM z Poznania!!!My jak i cała nasza grupa to normalni , wyrozumiali ludzie. .

Monika Wnęk

Jestem pod wielkim wrażeniem. Piękna Barcelona i jej okolice. Wycieczka zorganizowana perfekcyjnie. Pani Lidia i Pan Sylwek idealnie nadają się do wykonywania pracy przewodników - super ludzie. Nie nudziłam się przez cztery dni pobytu. Aż nie chciało się wracać. Na pewno tam wrócę jeszcze w tym roku.Kontakt z biurem Regent bardzo dobry. Wszystko zostało mi wytłumaczone należycie. Uogólniając - wspaniała wycieczka. Polecam wszystkim!

Marzena

Pobyt: Kwiecień 2018

porażka, wrociismy w 8 osob z Rzymu, bylismy zostawieni sami sobie, bez pilota, biletów wstepu, zwiedzilismy tyle co sie dało, ostatni dzien nikt sie nami nie zainteresował, a jedyne tłumaczenie duzo ludzi ipilot poszedł z inna grupa.

Łukasz

Witam. Bylem na wycieczce magia barcelony w dniach 29.04 _ 6.05.2018. Co do wypowiedzi poprzednich to pozdrawiam te Panie, wszystko źle a to hotele nie wygodne a spodnie w dupe cisne. Co do oplat za wycieczki to pierwsza dwa dni sa wliczone w oplate 120euro. Reszta dni odplatna ( informacja w dokumentach regent). PANI LIDKA rzeczowo i naprawde fajnie opowiadala o miejscach wycieczki. PAN SYLWEK TAKZE BARDZO SYMPATYCZNY I RZECZOWY. Zwiedzalismy cale 5 dni z Pania lidka i Panem SYLWKIEM. Naprawde jestesmy wraz z żoną bardzo mile zaskoczeni pełnym profesjonalizmem Z ich strony. Polecam w 100%. A tym co zawsze cos nie pasuje polecam trzy razy sie zastanowić niz pisac takie rzeczy.

Bożena Skrzypek

Pobyt: Kwiecień 2018

Kwiecień 2018 Barcelona Wycieczka bardzo udana,jedynym mankamentem był przylot z Warszawy o 24 tej i zakwaterowanie w hotelu 1'30 w nocy.Hotel bardzo czysty,smaczne i różnorodne jedzenie. Rezydenci: Pani Lidka i Pan Sylwek ,niezwykle życzliwi i bardzo profesjonalni,znakomicie zorganizowani ( a nie jest łatwo ,gdy grupa wycieczkowa zbiera się przez kilkanaście godzin).Pani Lidka jest świetnym przewodnikiem ,barwnie i ciekawie opowiadała o zwiedzanych obiektach i całej Kataloni.Zawsze uśmiechnięci i rozwiązujący ku zadowoleniu wszystkich zaistniałe problemy! Pogoda dopisała,cudowny wyjazd i opieka,dzięki czemu wycieczka okazała się niezapomnianym,magicznym wydarzeniem! Bardzo dziękujemy! Bożena

Pobyt: Kwiecień 2018

Majówka 2018. UWAGA. Rzeczywisty koszt tej wycieczki pomnóżcie spokojnie razy dwa w stosunku do ceny podanej na stronie Regenta. Dzień pierwszy : 120E za transfery dla Regenta + 45E za zatrzymanie się w drodze z lotniska w dwóch miejscach turystycznych ( bezpłatnych ) mimo , że powinniście to mieć w cenie transferów tych 120E. Dzień drugi: 25E za Camp Nou nawet jeśli cię piłka nie interesuje i widziałeś już kilka takich stadionów . Co było robić przez 2h na betonowym parkingu dla autokarów? Dzień czwarty : 49E za transfer do Girony ( za który już zapłaciliście w tych 120E ) + muzeum S.Dali oddalonego o 20 km , do którego wstęp na bilety grupowe to 4E. Bilety wstępu za dzień trzeci to góra 25E. Uwaga na hotel Royal Sunset bo to zatęchła noclegownia . W czasie ok. 8 godzin spędzonych w autokarze o Hiszpani nie dowiedziałem się dosłownie nic. Bo Pani Lidka i Sylwek zajęci są zbieraniem od was kasy. Brak audio guide jest poważnym niedociągnięciem na takiej wycieczce. PS. Do klakierów piszących 10/10 w stosunku do wymienionych rezydentów : ZA 100 TYŚ EURO ROCZNIE NA GŁOWĘ + DRUGIE TYLE DLA REGENTA , WYCIĄGIĘTEJ Z WASZYCH PORTWELI KASY Z SAMYCH TYLKO TRANSFERÓW , ONI MUSZĄ BYĆ POMOCNI. Jeśli Regent zacznie podawać prawdziwe koszty wycieczki , wprowadzi audio guide , oraz zapewni treściwy komentarz na temat zwiedzanych obiektów i odwiedzanego kraju w czasie transferów to będzie OK. Wybierajcie świadomie . Sama Barcelona jest cudowna i warta odwiedzania. Pozdrawiam.

Magda i Arekp

Pobyt: Kwiecień 2018

Spędziliśmy z mężem cudowne dni w Barcelonie przede wszystkim dzięki rezydentom Lidzi i Sylwkowi. Bardzo ciepli i pogodni ludzie, z pasją i z zaangażowaniem pokazali nam najpiękniejsze miejsca tego miasta. Polecamy wycieczkę na wybrzeża Costa Bravy, widoki niesamowite. Na pewno jeszcze do Was wrócimy. Wrocław pozdrawia ???????? Magda i Arek

Elżbieta Kolarska

Pobyt: Luty 2018

Podzielam opinię o biurze. Krótko nakreślę sytuację. My przylecieliśmy do Barcelony w sobotę. W niedzielę przyleciały kolejne 2 panie. We wtorek 1 pan a w środę kolejny. Łącznie grupa 6 osób. W związku z tym mieliśmy 2 dni przymusowego siedzenia w hotelu i czekania na pozostałych uczestników. Przed wyjazdem dzwoniłam do biura z zapytaniem ile osób będzie, niestety nie wiem dlaczego nie udzielono mi odpowiedzi. Ponieważ był luty pogoda nie dopisywała i co najmniej 1 dzień mieliśmy w plecy. Pobieranie opłaty przez biuro w kwocie 120 Euro za zwiedzanie Barcelony przez 2 dni to już przesada. W ramach tego naprawdę niewiele zobaczyliśmy. Za to dużo wolnego czasu. Widać, że biuro koncentruje się głównie na zarabianiu, natomiast nie na kliencie. Zero rozliczenia się z wycieczek fakultatywnych. Jeśli chodzi o polskich pilotów, to też mam zastrzeżenia. Naprawdę bywałam z różnymi biurami i takich mankamentów nie widziałam. Jeśli zatem ktoś chce zobaczyć Barcelonę to na pewno nie z biurem Regent !!!!