Opinie o biurze Rego-Bis

Rego-Bis

Anna K.

Rego bis to najlepsze biuro! byłam z nimi w Albanii na objazdówce końcem września, wszystko dopracowane w każdym momencie. Zwiedzony Berat, cudowny rejs, na samo wspomnienie już chce kolejnych wakacji! w tym roku może Macedonia lub znowu piękna Albania !

Profesjonalna obsługa. Sprawnie wszystkie formalności. Byliśmy na tak zorganizowanych wakacjach pierwszy raz i czuliśmy się całkowicie zaopiekowania przez cały ten czas. Rezydentki przemiłe i z dużą wiedzą o miejscu w którym pracują. Tu akurat przepiękna Czarnogóra. Biuro godne polecenia.

Martyna

Świetne biuro organizuje wakacje na najwyższym poziomie Od wyjścia z domu aż do powrotu wszystko działo się zgodnie z planem, opis oferty zgodny z prawdą w 100 procentach Na pewno jeszcze w przyszłości skorzystamy z ofert tego biura

Damian

Dobra cena, wszystko od strony na plus. Wystarczy kupić wakacje i nie martwić się niczym. Rezydenci bardzo pomocni w każdej sytuacji.

spokojny

Warunki i oferta w opisie biura znacznie odbiegały od rzeczywistości na naszą niekorzyść.Biuro nie chce się przyznać do błędu wręcz kpi z przedstawionych faktów, takich niezadowolonych osób z nami było więcej więc to pewnie taki właśnie standard zapewnia RegoBis.czujemy się oszukani,nigdy więcej nie damy się nabrać i innych też przestrzegamy.

Biuro praktycznie nie ma rezydentów, to znaczy sa ale tylko na papierze. Kontakt z nimi utrudniony. Lokalne wycieczki tylko poprzez miejscowych touroperatorów. W przypadku jakichkolwiek reklamacji biuro umywa ręce i mimo, że "coś" było w ofercie czarno na białym to udaje że tego nie ma.

Daniel Szczepaniak

Pobyt: Listopad 2019

W listopadzie byliśmy w Kapadocji, jesteśmy bardzo zadowoleni. Wycieczka na najwyższym poziomie. Dawno nie mieliśmy tak profesjonalnych rezydentów. Polecam

Kazik

Na wakacjach byłem z różnymi biurami podróży. REGOBIS jest najlepszy. Dziękuję za miły spędzony czas w Turcji.

Kamil

Dziwię się, że istnieją złe opinie o tym biurze. Ale jak wiadomo, nie dogodzi się każdemu!!! Ja wierzę w moc mniejszego touroperatora! Korzystałem już z innych biur, jednak nie byłem tak dobrze obsłużony!!! Jestem ogromnie zadowolony z wakacji jakie zorganizowało mi REGO-BIS i przy tym biurze pozostanę tak długo jak tylko sił i pieniędzy starczy na podróżowanie.

Korzystałam z usług tego biura i powiem szczerze, że naprawdę polecam????. Wszystko dopięte na ostatni guzik, łącznie z powiadamianiem o godzinach zbiórki. Obsługa super, odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. W tym sezonie byłam w Czarnogórze i już mam zarezerwowane wakacje na lato 2020. Tym razem Albania ???? wiem, że REGO-BIS dołoży wszelkich starań aby również te wakacje były udane. Ogromne dzięki!