Opinie o biurze Rego-Bis

Rego-Bis

Czytajcie komentarze przed podró

Amatorka totalna.Wyjazd z tym biurem to jakaś paranoja,w ofercie proponują hotele z 4* lub 5 * z których chyba już dawno odleciały te gwiazdki bo poziom świadczonych tam usług jest tragiczny i powinien być na poziomie 2 lub 3* ale płaci się za więcej.arogancja pracowników tego biura na zgłaszane problemy to inna kwestia.stanowczno nie polecam tego biura nie dajcie się nabrać na złote góry bo tylko siwych włosów dostaniecie i bulu brzucha.

Justyna Pająk

Pierwszy raz leciałam na wakacje za granicę, były obawy jak to będzie( przylot, transfer itd.)- jednak jak się okazało nie potrzebnie. Wszystko przebiegało bez problemów , począwszy od lotu. Na lotnisku w Antalyi nie było problemu z odnalezieniem stanowiska z biura Rego-Bis, Panie kierujące do autobusów pomocne i miłe. Sam transfer z lotniska również bez problemów. Na miejscu czekała Rezydentka, która wyjaśniła wszystko jasno. Powrót również bez zarzutów. Bardzo pozytywnie oceniam to biuro

Dominika

Urlop z Rego-Bis w Turcji udał się absolutnie rewelacyjnie. Komfort, wygoda, piękne widoki, świetna rezydentka. No wszystko było mega. Polecam

Nie wszystkie informacje podane o hotelu do końca się zgadzały. Źle opracowany pobyt... przyjazd w późnych godzinach nocnych ( strata całego dnia) - wymeldowanie rano z pokoju, a potem siedzenie 6 godzin na walizkach w holu hotelu albo przy basenie ( kolejna strata dnia). Rezydent w Hotelu Onufri na najwyższym poziomie. Animacje świetnie zorganizowane.

Biuro przedstawia oferty w sposób nie rzetelny .Wypoczynek w Ohrydzie w hotelu Filip 4* ,w rzeczywistości 2 * bursa z obrzydliwym jedzeniem .pokój okropny zdjęcia do wglądu ale stan masakryczny jak na rzekomo 4* .brud i syf .obdrapane ściany .żarówka zamiast kinkietów .grzyb w łazience , na suficie odbite buty , obdarte tapety ,zimne jedzenie .nie polecam .mimo reklamacji Biuro ma klienta w ......Nigdy więcej .

Obcy

Ostrzegam przed tym biurem ponieważ wysyłają ludzi do niby 4* hotelu a tam warunki jakie panują to coś strasznego lecz według nich jest ok.stracony czas,pieniądze i zmarnowany wypoczynek to co zagwarantowalo Nam to biuro podróży.

Stan 21

We wrześniu byłem w Macedonii w hotelu Bellavue. Warunki zakwaterowania, wyżywienie na wysokim poziomie. Usługi świadczone przez biuro Rego-Bis oceniam bardzo dobrze. Polecam to biuro.

wujek

Wykupiony wyjazd do Turcji we wrześniu 2019 do hotelu który ma 4* to jedna wielka kpina.tak fatalnych warunków nie da się opisać to biuro wprowadza ludzi w błąd oferując im wyjazdy w takie miejsca gdzie panuje wielki bród,smród i nie ma co zjeść bo się skończyło jeszcze zanim się zaczęło.tak złe warunki muszą tam panować od długiego czasu więc niemożliwe jest żeby nikt z biura podróży nie wiedział jaki tam panuje chlew.

PIOTR

Ja nie polecam tego biura oni klamiom i sprzedaja wakacje nie takie jak w katalogu bylem na chorwaci i hotel w kturym mieszkalem byl straszny brudy i zaniedbany jedzenie wstretne nie polecam tego biura nikomu

Artur

Polecam wszelkie info.: unikajregobis.cba.pl Niezgodność umowy z ofertą - arogancka odpowiedź adwokata na propozycję rozwiązania reklamacji.