7,9 / 10

Opinie o biurze Rego-Bis

Rego-Bis

Ocena na podstawie 580 opinii

Szczegółowe oceny
 • 7,7
  Ocena
  Organizatora

 • 7,8
  Ocena
  rezydentów

 • 7,7
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 7,7
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 1,5 / 10

  Czytajcie komentarze przed podró

  Pobyt: Październik 2019

  Amatorka totalna.Wyjazd z tym biurem to jakaś paranoja,w ofercie proponują hotele z 4* lub 5 * z których chyba już dawno odleciały te gwiazdki bo poziom świadczonych tam usług jest tragiczny i powinien być na poziomie 2 lub 3* ale płaci się za więcej.arogancja pracowników tego biura na zgłaszane problemy to inna kwestia.stanowczno nie polecam tego biura nie dajcie się nabrać na złote góry bo tylko siwych włosów dostaniecie i bulu brzucha.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Justyna Pająk

  Pobyt: Sierpień 2019

  Pierwszy raz leciałam na wakacje za granicę, były obawy jak to będzie( przylot, transfer itd.)- jednak jak się okazało nie potrzebnie. Wszystko przebiegało bez problemów , począwszy od lotu. Na lotnisku w Antalyi nie było problemu z odnalezieniem stanowiska z biura Rego-Bis, Panie kierujące do autobusów pomocne i miłe. Sam transfer z lotniska również bez problemów. Na miejscu czekała Rezydentka, która wyjaśniła wszystko jasno. Powrót również bez zarzutów. Bardzo pozytywnie oceniam to biuro

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Dominika

  Pobyt: Sierpień 2019

  Urlop z Rego-Bis w Turcji udał się absolutnie rewelacyjnie. Komfort, wygoda, piękne widoki, świetna rezydentka. No wszystko było mega. Polecam

  Opinia dodana:
 • 8,3 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Agnieszka

  Pobyt: Lipiec 2019

  Nie wszystkie informacje podane o hotelu do końca się zgadzały. Źle opracowany pobyt... przyjazd w późnych godzinach nocnych ( strata całego dnia) - wymeldowanie rano z pokoju, a potem siedzenie 6 godzin na walizkach w holu hotelu albo przy basenie ( kolejna strata dnia). Rezydent w Hotelu Onufri na najwyższym poziomie. Animacje świetnie zorganizowane.

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  Andrzej

  Pobyt: Sierpień 2019

  Biuro przedstawia oferty w sposób nie rzetelny .Wypoczynek w Ohrydzie w hotelu Filip 4* ,w rzeczywistości 2 * bursa z obrzydliwym jedzeniem .pokój okropny zdjęcia do wglądu ale stan masakryczny jak na rzekomo 4* .brud i syf .obdrapane ściany .żarówka zamiast kinkietów .grzyb w łazience , na suficie odbite buty , obdarte tapety ,zimne jedzenie .nie polecam .mimo reklamacji Biuro ma klienta w ......Nigdy więcej .

  Opinia dodana:
 • 1,8 / 10

  Obcy

  Pobyt: Październik 2019

  Ostrzegam przed tym biurem ponieważ wysyłają ludzi do niby 4* hotelu a tam warunki jakie panują to coś strasznego lecz według nich jest ok.stracony czas,pieniądze i zmarnowany wypoczynek to co zagwarantowalo Nam to biuro podróży.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Stan 21

  Pobyt: Wrzesień 2019

  We wrześniu byłem w Macedonii w hotelu Bellavue. Warunki zakwaterowania, wyżywienie na wysokim poziomie. Usługi świadczone przez biuro Rego-Bis oceniam bardzo dobrze. Polecam to biuro.

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  wujek

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Wykupiony wyjazd do Turcji we wrześniu 2019 do hotelu który ma 4* to jedna wielka kpina.tak fatalnych warunków nie da się opisać to biuro wprowadza ludzi w błąd oferując im wyjazdy w takie miejsca gdzie panuje wielki bród,smród i nie ma co zjeść bo się skończyło jeszcze zanim się zaczęło.tak złe warunki muszą tam panować od długiego czasu więc niemożliwe jest żeby nikt z biura podróży nie wiedział jaki tam panuje chlew.

  Opinia dodana:
 • 3,0 / 10

  PIOTR

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Ja nie polecam tego biura oni klamiom i sprzedaja wakacje nie takie jak w katalogu bylem na chorwaci i hotel w kturym mieszkalem byl straszny brudy i zaniedbany jedzenie wstretne nie polecam tego biura nikomu

  Opinia dodana:
 • 3,5 / 10

  Artur

  Pobyt: Lipiec 2019

  Polecam wszelkie info.: unikajregobis.cba.pl Niezgodność umowy z ofertą - arogancka odpowiedź adwokata na propozycję rozwiązania reklamacji.

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią