Opinie o biurze Retman

Retman

Anita Spadło

nie polecam biura byłam w Chorwacji od 10 lipca 2019 pilotka beznadziejna brak jakichkolwiek wiadomości na temat Chorwacji a rezydenci z Oskara to już po prostu traktują ludzi jak rzeczy brak kultury niczym się nie interesują wręczają mapki i na tym koniec za co my im płacimy byłam bardzo zdegustowana jak wysadzili mnie w Makarskiej i zostawili w upale 38 na ulicy i kazali czekać . Bardzo nie polecam tego biura Anita S.Opole

Ghost of Sparta

Witam, byłem z Retmanami w ramach przejazdu do Castelli i jak na warunki autokarowe jestem zadowlony. Dość dużo postojów informowanie na bieżąco które są płatne a które nie, bardzo dobrzi kierowcy którzy jechali czasami w deszczowych waunkach. Na plus zasługuje fakt że oddali mi rzeczy które omyłkowo zostawiłem w autokarze. Ja z mojej strony nie mam zastrzezeń.

Ela

Retman w tym roku bardzo nas rozczarował i z pewnością nie skorzystamy już z ich usług! Transport niezgodny z rezerwacją i potwierdzeniem,kompletnie niezorganizowana Pilotka,która wprowadziła nas i innych uczestników podróży w błąd i nawet nie raczyła tego sprostować. NIE POLECAM!!!

Ela

Retman w tym roku bardzo nas rozczarował i z pewnością nie skorzystamy już z ich usług! Transport niezgodny z rezerwacją i potwierdzeniem,kompletnie niezorganizowana Pilotka,która wprowadziła nas(i innych uczestników podróży)w błąd i nawet nie raczyła tego sprostować. NIE POLECAM!!!

Tomasz K

Pobyt: Lipiec 2015

W zeszłym roku byliśmy w ap. Makarska. Wszystko ok, nie mamy zastrzezen. Biorę pod uwagę wyjazd przez nich w tym roku.