6,3 / 10

Opinie o biurze Sun&Fun

Sun&Fun

Ocena na podstawie 2133 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,9
  Ocena
  Organizatora

 • 6,1
  Ocena
  rezydentów

 • 6,4
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,4
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Katarzyna Nowak

  Pobyt: Sierpień 2019

  Z czystym sercem polecamy biuro podróży Sun&Fun, które zorganizowało nam udany urlop w Egipcie! W szczególności pozdrawiamy naszego rezydenta Mohameda Morsy, który okazał się niezwykle szczerą i troskliwą osobą, gdy potrzebowaliśmy pomocy (problemy zdrowotne). Jego zaangażowanie w naszą sprawę, a nade wszystko bezinteresowność zasługują na uznanie!!! Tacy pracownicy to skarb, a dla turystów pewność, że nie zginą w obcym kraju jak przysłowiowa ciotka w Czechach! Dziękujemy, Kasia i Robert

  Opinia dodana:
 • 5,3 / 10

  Podróżniczka z rodziną

  Pobyt: Sierpień 2019

  Biuro w porządku. Rezydentka - Aleksandra Kołacz - tragedia. Zero przywitania na lotnisku w Monastirze, zero zainteresowania gośćmi/pasażerami. Brak jakiejkolwiek pomocy w hotelu np. przy meldowaniu, uiszczaniu opłat. Nie każdy ma obowiązek znać język obcy, jadę z polskim biurem podróży, gdzie w miejscu docelowym ma być polskojęzyczny rezydent i wykonywać swoją pracę! Na umówionym spotkaniu organizacyjnym dzień po przyjeździe nawet gwiazda się nie stawiła...MASAKRA...jak można zatrudniać takich ludzi? Autobus, który miał nas zawieźć z powrotem na lotnisko przyjechał z ponad 30 minutowym opoźnieniem (o 5:30 rano) bez rezydentki?!a kierowca Tunezyjczyk tylko mówił Polska (że na lotnisko skąd polecimy do Polski nas zawiezie)...bez komentarza... cieszę się, że już wróciliśmy...mam nadzieję, że w innych krajach mają Państwo kompetentnych rezydentów, bo rzeczona Aleksandra Kołacz w swojej roli jest nieudolną amatorką i beznadziejną pseudo rezydentką.

  Opinia dodana:
 • 2,3 / 10

  roman

  Pobyt: Wrzesień 2019

  bałagan i brak organizacji pozostawieni sami sobie brak informacji

  Opinia dodana:
 • 8,0 / 10

  Tomasz Marmol

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Jedynie linie lotnicze załamka :( Zgubione bagaże itp. Reszta spoko

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Leszek

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Dramat. W związku z niekompetencją biura wycieczka na 2 dni przed wylotem w ostatniej chwili zmieniła swój termin o 4 dni później co spowodowało wiele trudności z przesunięciem urlopu.Następnie z wylotu i powrotu w nocy zrobi się wylot i powrót na dzień co spowodowało skrócenie wycieczki o 2 dni w tej samej cenie.P Rezydentka Katarzyna znikła w połowie drogi pozostawiaj nas na własna rękę bez kontaktu,jak również nie wstawiła się na spotkanie,które było umówione następnego dnia i nie dała żadnego kontaktu,że jej nie będzie (oczywiście wielkie zapewnienia w biurze w Polsce że pomoc rezydenta m.in w zakwaterowaniu itd,że na pewno będzie ). W drodze powrotnej Pani rezydent znów znikła stwierdzając ,że " Nie ma dla niej miejsca w autokarze i nie jedzie ". Szczerze nie polecam zarówno biura jak i również rezydenta. Pozdrawiam Bardzo niezadowolony klient.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Grażyna Jędrysiak

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Hotel rewelacyjny nic do dodania , animacja na plus , obsługa rewelacyjna pokoje posprzątane . . Wszędzie blisko i bezpiecznie .

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Ewa Tyras

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Byliśmy w Turcji we wrześniu 2019r. Nasza wycieczka miała zakończyć się wylotem z Turcji około godziny 21.30 ale tuż po wydrukowaniu dokumentów podróży spotkała nas pierwsza niemiła niespodzianka i godzina 21.30 zamieniła się na 6.55 co oznaczało że jesteśmy stratni cały dzień . Na miejscu okazało się ze również kilka innych par zostało oszukanych w ten sam sposób. Pomimo usilnych starań nie został nam wyjaśnione czemu zaistniała taka sytuacja a pracownica biura Sun&fun uparcie twierdziła że na takie godziny wylotu została założona rezerwacja i w ogóle nie chciała słuchać ze to nie jest oferta jaką my chcieliśmy zakupić. Rezydentka biura w Turcji Pani Sylwia to kolejna totalna porażka. Pani nie miała w ogóle nic ciekawego do powiedzenia na temat kraju w którym mieszka juz 10 lat. A jedyne co była w stanie zaoferować to wycieczka do sklepu z odzieżą turecka oddalonego od hotelu o jakieś 40 minut gdzie za rogiem na miejscu jest dokładnie to samo. SŁABO. Ostatnie atrakcje czekały na nas przy wylocie. W trakcie odprawy okazało się że nie zostaniemy wpuszczeni na pokład samolotu gdyż biuro nie potwierdziło rezerwacji. Rezydentka rozpłynęła się w powietrzu zaraz po opuszczeniu przez nas autokaru i przez godzinę nie była łaskawa nawet odebrać telefonu. Jedyną osobą która usiłowała nam w jakikolwiek sposób pomóc był rezydent biura Rainbow. Nie polecam wakacji z Sun&fun!!!

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  Ewa

  Pobyt: Wrzesień 2019

  byliśmy w Turcji we wrześniu 2019r. Zaczęło sie od tego ze nasza wycieczka miała zakończyć sie wylotem z Turcji około 21.30 ale juz po wydrukowaniu dokumentów podróży spotkał nas pierwsza niespodzianka i godzina 21.30 zamieniła sie na 6.55 co oznaczało ze jesteśmy stratni cały dzień. Na miejscu okazał sie ze kilka innych par również zostało w ten sposób oszukanych. nie dostaliśmy żadnych wyjaśnień czemu tak się zadziało. Pracownica biura uparcie twierdziła ze tak została założona rezerwacja i w ogóle nie zaważał na fakt iż kupiliśmy wycieczkę z innymi godzinami wylotu. Rezydentka biura Pani Syliwa to kolejna totalna porażka. Pani nie miała w ogóle nic ciekawego do powiedzenia o kraju co wiecej jedyne co miała do zaoferowania to wycieczka do sklepu z odzieżą turecka. słabo. Ostatnie atrakcje czekały na nas przy odprawie gdzie okazało się ze nie zostaniemy wpuszczeni na pokład gdyż biuro nie potwierdziło rezerwacji. Rezydentka rozpłynęła sie zaraz po opuszczeniu przez nas autokaru i przez godzinę nie była łaskawa nawet odebrać telefonu. Jedyną osobą która sie nami zainteresowała był asystent rezydenta biura Rainbow. Nie polecam wakacji z sun&fun naprawdę warto poszukać innego biura.

  Opinia dodana:
 • 5,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Patryk

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Cena oraz jakość jest dobra ale rezydent to totalna porażka. Pani, która nie wiedziała nawet, że można na mieście kupić kartę sim z Internetem. Stwierdziła, że jestem "Hakerem", że udało mi się to ogarnąć będąc pierwszy raz w Turcji. Na temat wycieczek nie wiedziała kompletnie nic. Polecała jakąś wycieczkę (nawet nie pamiętam gdzie bo to wycieczka dla kobiet)o tematyce jakichś masek na twarz z gliny z bzdurną opowiastką o leczniczych maseczkach na twarz itd. na jednej wycieczce z chyba 15 wycieczek na liście do zakupienia u rezydenta. Pytając się o wycieczkę np na Jeepy nie miała pojęcia kto i jak po nas przyjedzie oraz co tam na tej wycieczce jest. Pojechaliśmy na pokaz delfinów bo to nas zaciekawiło ale z jej strony informacja na temat delfinów była "No będą pływać delfiny" Zero zachęcenia z jej strony do wycieczek oraz wymądrzanie się, że ona jest tu już 10 lat. Bez porównania na innych wakacjach do rezydentów.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Stały bywalec w Egipcie ale nigd

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Jestem aktualnie w Egipcie w Marsa Alam hotel Dreams Beach niby 5 * a ja daję 2*. Stare pokoje restauracja z przystawkami przy basenie zamknięta tylko dają napoje. Wino ciepłe jedzenie letnie nawet nie Ciepłe. Plaża miała być piaszczysta jest żwirowa. Gdy chciałem zmienić hotel na początku pan rezydent z sun & Fun powiedział b sam sobie wybrał hotel i jutro się spotkamy. Spotkaliśmy się i dostałem informację że mogę zmienić hotel jak dopłacę 320$ od osoby mimo że mojego pobytu minęło 3 dni z 7. Sun & Fun to złodzieje i oszuści. Nie korzystajcie z tego biura.!!!

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią