Opinie o biurze Sun&Fun

Sun&Fun

Kris

Pobyt 29.08-05.09.2019 w hotelu Jaz Aqamarine w Hurghadzie ( trzeci pobyt w tym hotelu i z tym biurem) . 100 % polecam hotel! 100 % polecam biuro!

Wakacje kupowaliśmy przez portal Wakacje.pl wiec ciężko się wypowiedzieć na temat biura Sun & Fun. Na lotnisku docelowym czyli Tunezja było wszystko sprawnie zorganizowane , rezydentka w drodze do hotelu udzieliła bardzo dużo przydatnych informacji , udzieliła informacji na wszystkie pytania , miła i sympatyczna osoba .

Wszystko było w porządku, Pani rezydentka trochę mało zorganizowana, autokary dogodne

Matulska Agnieszka

Goräco polecam solidne i żetelne biuro.wszystko zgodne z opisem.

Paulina

Nie polecam. Biuro sprzedaje wakacje, których de facto NIE MA! Po przylocie do Tunezji rezydentka oznajmiła, ze mamy zmianę hotelu, tłumacząc ze w wybranym przez nas nie ma już miejsca. Oczywiście nie była w stanie podać żadnych dodatkowych informacji, nie obyło się bez telefonu do ?szefa? tunezyjskich rezydentek, który podobnie nie potrafił się logicznie wytłumaczyć. Rezydentki kompletnie bez pojęcia, młode dziewczyny chyba dorabiające sobie na wakacjach - dla przykładu jedna z nich doradzała nam zostawienie na portierni paszportu!, aby nie płacić od razu podatku turystycznego. Nie były w stanie pomoc w zamieszaniu związanym z nagła zmiana miejsca pobytu, nie było żadnej z nich na miejscu, cudem udało się dodzwonić do jednej. Kwestia rekompensaty za niewywiązanie się z umowy również była dla biura problematyczna, stawiają przed faktem dokonanym, albo straszą rocznym oczekiwaniem na zakończenie procesu reklamacji. To biuro to jedna wielka porażka i fala niekompetencji na każdym kroku. Zamiast relaksu - stracony czas na stres i domaganie się tego za co się zapłaciło.

Robert

Jest oki Zeby rezydent byl inny bardziej zaangazowany bylo by lepiej-

Grzegorz Chmiel

Pozytywnie. Do tej pory podróżowaliśmy z Itaka i obawiałem się zmiany biura, bezzasadnie. Rezydenci byli na lotnisku do końca. W trakcie byli dyspozycyjni. Organizacja bardzo dobra. Sam hotel super. Skorzystam ponownie.

Sun&Fun a właściwie Blue Style Sp.zoo właściciel marki Sun&Fun podsumować to wszystko można w następujący sposób: sprzedali wycieczkę, wysłali na miejsce i tyle. Z tym biurem byliśmy na wakacjach pierwszy i... ostatni raz. Ocena po pobycie w Sangho Club Zarzis. Zgodność oferty z umową dla mnie żadna dla biura pewnie 100% dlatego podaruje sobie jakiekolwiek reklamacje. Uwagi zgłoszone na miejscu do rezydentki zgodnie z przysłowiem "Mówił dziad do obrazu a obraz ani razu". Bez jakiegokolwiek sarkazmu, życzę sukcesów w działalności i wielu zadowolonych klientów.

szymon batog

Calimera Swiss Resort - Marsa Alam Oferta 7 dniowa - 13.08-20.08 13.08 wylot z Katowic o godzinie 20.20 - zameldowanie w Hotelu w granicach 02.00 - 14.08 rano -1 dzien z przestawionej oferty - dzień spędzony (zapłacony) w domu w oczekiwaniu na lot 20.08 wylot z Marsa Alam 0 godzinie 15.00 - wymeldowanie z Hotelu godzina 10.00 - efekt? -2 dzien z przedstawionej oferty - dzień spędzony (zapłacony) w poczekalni i na lotnisku Podsumowaujac z pobytu 7 dniowego robi sie 5 dniowy przy locie do Egiptu a nie na Bali Dla porównania klienci którzy dokonali wylotu z Warszawy wylatuja 13.08 o godzinie 8 rano i meldują się w hotelu w godzinach popołudniowych płacąc te same kwoty Czekamy na rozpatrzenie reklamacji - Sprawa zostala zgloszona do rzecznika prawa konsumenta - ostatni raz korzystamy z uslug

Krzysiek

Sunrise Royal Makadi Resort hotel jest cudowny bardzo zadbany obsługa sympatyczna,usmiechnieta wręcz idealna. Drinki i jedzenie wyśmienite i różnorodne.Plaza blisko hotelu bardzo czysta i zadbana rafa rewelacja baseny codziennie czyszczone.Animatorzy GIENIA i MIKOŁAJ po prostu ZAJEBISCI odwalają kawał dobrej roboty POLECAM