Opinie o biurze Sun&Fun

Sun&Fun

rzeczywistość skrajnie inna niż oferta, Tunezja hotel Riadh palm, fatalne warunki sanitarno higieniczne, nie działająca klimatyzacja w pokoju, wanna czarna od brudu, sedes z urwana klapą, brud na scianach, zagrzybiała kotara, poklejony zlew, problemy z ręcznikami, woda do picia, papierem toaletowym. brak działających gniazdek. zostaliśmy pogryzieni przez pluskwy. Stołówka brudna, poklejone stoły i krzesła, walka o szklanki, kubki, talerze, jeden automat z napojami i wieczna kolejka do niego, jedzenie bardzo monotonne (codziennie to samo). Fatalna współpraca z serwisem przy Help desck, kiepska znajomość angielskiego, brak możliwości płacenia kartą kredytową, tzw, Gym, bez klimatyzacji, brak reczników, wody do picia, kilka Hantli jedna stara zardzewiała sztaga, kilka starych niesprawnych przyrządów, nie ma muzyki, całość w nagrzanym od słońca pomieszczeniu za szkłem. Na basenie brud i smród chyba z toalet, na plaży cała masa niedopałków, kubków śmieci nawet w wodzie. leżaki brudne i poklejone od porozlewanych napojów. Opieka rezydenta żadna, brak kontaktu. Żeby umówic sie z reydentem trzeba mailowac do Polski. Rezydent na wyznaczonym spotkaniu czeka 15 min i ucieka, nie podaje miejsca spotkania (jesli sie ktos spóznił bo go nie znalazł to rezydent potem już sie nie kontaktuje) po za tym nie mówi w języku urzędowym. Odradzam kierunek,hotel i to biuro.

Michalina

Wszystko ok, Rezydent trochę straszył i chciał wyciągnąć kasę na wycieczki, ale ogólnie ok.

Andrew

Zakupiona wycieczka do hotelu 2km od centrum. Wylot w niedziele. W poniedziałek dostaje informację, że w zakupionym hotelu nie ma miejsc. Skandal, oczywiście już dawno była podpisana umowa i przelane pieniądze. Według obsług zaoferowali mi hotel i moge przecież skorzystać, hotel jest 7km od centrum i gorszej jakości. Oczywiście żadnej rekompensaty miał nie będę, no a jak mi się nie podoba to mogą oddać mi pieniądze, ale do wyjazdu zostało 5 dni, więc nie ma już żadnych dostępnych w normalej cenie wycieczek! SKANDAL!

Xnia

Bardzo fajne wakacje, htotel przestronny, duzy.Jedzenie b.dobre, animacje urozmaicone. Sympatyczny i bardzo pomocny rezydent SAYED. Pzdrawiamy Sayeda :)

Przemysław z synem

Bez zastrzeżeń, wszystko było dobrze zorganizowane, żadnego chaosu także polecam.

Adam

Pełen profesjonalizm ze strony biura jak i rezydentów w Sharm El Sheikh.Szeroka oferta wycieczek fakultatywnych na miejscu. Jedynie co mogę poradzić organizatorom aby zrezygnowali z niektórych,, podwykonawców,,, chodzi o panów którzy organizują atrakcje związane z motorówka +banan, kanapa itd. Za 30 dolarów zamiast zdjęć na płytce można ewentualnie znaleźć muzykę. To tylko jedyne zastrzeżenie co do pobytu z tym biurem na tegorocznych wakacjach

Małżeństwo z dwójką dzieci

Wszystko w porządku, miły i pomocny rezydent. Przejżyste oferty

Wiktor

Zdecydowanie polecam biuro Sun&Fun. Firma rzetelna,dbająca o swoich klientów .Gdy wykupiłem wczasy w styczniu 2019 i odlot samolotu był lipcu o godz 7,30 to o tej godzinie odleciał. Z powrotem bylo tak samo Pani rezydent Pani Magda,mila,serdeczna,podała numer swojego telefonu oraz nr na WhatsApp, gdzie całodobowo była osiągalna.Na przyszły rok planuję wakacje z Tą samą firmą.

wiktor szlapacki

Znakomite,rzetelne,biuro.Jak wakacjie zamowilem w lutym i samolot miel odleciec w lipcu o 7,30 tak odlecial/w przeciwienstwie to firmy TUI,z ktorej korzytalem w zeszlym roku. Mila i serdeczna rezydent/Pani Magda/ telefon swoj podala,lop tapa tez w razie awarii w przeciwienstwie do Panirezydentki z firmy TUI/w lipcu zeszlego roku bylismy w Tunezji/ co telefon kontaktowy ,owszem podala ale byla to infilinia w WARSZAWIE sic,wlasnie w WARSZAWIE. Tak wiedz biuro Sun&Fun serdecznie polecam i napewno skorzystam z jego uslug w roku przyszlym

Roman z rodziną

Pomimo konieczności przerwania naszych wakacji dziękujemy organizatorowi wczasów Sun & Fun Holidays za zainteresowanie i stały kontakt z nami podczas przykrego dla nas zdarzenia. W szczególności chcielibyśmy podziękować Pani Aleksandrze Hronowskiej przedstawicielce biura Sun & Fun za jej zaangażowanie w sprawie. Mimo, iż nasze wakacje nie udały się, absolutnie nie z winy organizatora - polecamy Państwu organizację Waszego wypoczynku z gwarancją obsługi na wysokim poziomie - tylko z biurem Sun & Fun Holidays