Opinie o biurze Sun&Fun

Sun&Fun

Franciszek

W ofercie biura są hotele które nie spełniają żadnych kryteriów. Nawet ,gdy część hotelu jest wyremontowana,to turyści biura Sun&Fun zakwaterowani są w części niewyremontowanej,mimo,że w ofercie są zdjęcia z części wyremontowanej.Rezydentka na poziomie mniej niż średnim!Ponadto niemożliwy jest jakikolwiek kontakt z biurem w soboty i niedziele.

Ogólnie organizacja ok, autokary eleganckie i klimatyzowane, polscy przewodnicy i rezydenci.

Żaneta

Niestety nie polecam tego biura moje pierwsze nie udane wakacje . Zepsuta klimatyzacja w pokoju przez połowę pobytu zero zainteresowania że strony rezydenta.. dużo by pisać pi prostu nie polecam .

Kris

Pobyt 29.08-05.09.2019 w hotelu Jaz Aqamarine w Hurghadzie ( trzeci pobyt w tym hotelu i z tym biurem) . 100 % polecam hotel! 100 % polecam biuro!

Wakacje kupowaliśmy przez portal Wakacje.pl wiec ciężko się wypowiedzieć na temat biura Sun & Fun. Na lotnisku docelowym czyli Tunezja było wszystko sprawnie zorganizowane , rezydentka w drodze do hotelu udzieliła bardzo dużo przydatnych informacji , udzieliła informacji na wszystkie pytania , miła i sympatyczna osoba .

Wszystko było w porządku, Pani rezydentka trochę mało zorganizowana, autokary dogodne

Matulska Agnieszka

Goräco polecam solidne i żetelne biuro.wszystko zgodne z opisem.

Paulina

Nie polecam. Biuro sprzedaje wakacje, których de facto NIE MA! Po przylocie do Tunezji rezydentka oznajmiła, ze mamy zmianę hotelu, tłumacząc ze w wybranym przez nas nie ma już miejsca. Oczywiście nie była w stanie podać żadnych dodatkowych informacji, nie obyło się bez telefonu do ?szefa? tunezyjskich rezydentek, który podobnie nie potrafił się logicznie wytłumaczyć. Rezydentki kompletnie bez pojęcia, młode dziewczyny chyba dorabiające sobie na wakacjach - dla przykładu jedna z nich doradzała nam zostawienie na portierni paszportu!, aby nie płacić od razu podatku turystycznego. Nie były w stanie pomoc w zamieszaniu związanym z nagła zmiana miejsca pobytu, nie było żadnej z nich na miejscu, cudem udało się dodzwonić do jednej. Kwestia rekompensaty za niewywiązanie się z umowy również była dla biura problematyczna, stawiają przed faktem dokonanym, albo straszą rocznym oczekiwaniem na zakończenie procesu reklamacji. To biuro to jedna wielka porażka i fala niekompetencji na każdym kroku. Zamiast relaksu - stracony czas na stres i domaganie się tego za co się zapłaciło.

Robert

Jest oki Zeby rezydent byl inny bardziej zaangazowany bylo by lepiej-

Grzegorz Chmiel

Pozytywnie. Do tej pory podróżowaliśmy z Itaka i obawiałem się zmiany biura, bezzasadnie. Rezydenci byli na lotnisku do końca. W trakcie byli dyspozycyjni. Organizacja bardzo dobra. Sam hotel super. Skorzystam ponownie.