6,0 / 10

Opinie o biurze Sunshine Holiday

Sunshine Holiday

Ocena na podstawie 132 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,6
  Ocena
  Organizatora

 • 5,7
  Ocena
  rezydentów

 • 6,6
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,4
  Zgodność oferty
  z opisem

Opinie

 • 2,3 / 10

  Niezadowolony klient

  Pobyt: Sierpień 2019

  Niekompetencja. Oszukają klientów byle by jak najwięcej zarobić. Mówią jedno, a okazuje się co innego. Nie polecam !

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  LENKA

  Pobyt: Czerwiec 2016

  Jaki hotel polecacie w Turcji? Dla 2 os dorosłych (kobiety) Chciałybyśmy aby do miasta było blisko...

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  uczestnik wyjazdu

  Pobyt: Sierpień 2013

  Nie polecam. W roku 2013 pobyt w Egipcie został skrócony o dobę. Do dnia 22 grudnia 2015 roku nie dostaliśmy zwrotu kwoty za niezrealizowane świadczenia. Biuro stara się unikną odpowiedzialności. Jesteśmy na etapie składanie pozwu sądowego przez Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta. Radzę unikać kontaktu ze Spółką.

  Opinia dodana:
 • 3,0 / 10

  Wojtek

  Pobyt: Sierpień 2015

  Zwykli oszuści !!! Sprzedają ofertę wakacji, która po przybyciu na miejsce okazuje się zupełnie inna. Po przylocie zamieniają hotele na gorszy standard i w zupełnie innym miejscu, tylko po to , by przyciagnąc klientów. Nie poczuwają sie do odpowiedzialności ! Arogancja i brak szczacunku dla klientów. Przestrzegam przed tym "biurem podróży". Proponują jako rekompensatę 5% znizki na kolejne wakacje u nich. Żenada!!!

  Opinia dodana:
 • 3,0 / 10

  PIOTR

  Pobyt: Sierpień 2015

  Zwykli oszuści, sprzedali mi ofertę na hotel 5* położony nad samym morzem, po przyjeżdzie okazało się że w tym hotelu nie ma miejsc i zawieżli mnie do hotelu 4* położonego w 5 lini od morza. Bez żadnej rekompensaty, zaproponowali 5% zniżki na wakacje w przyszłym roku. W życiu z tymi oszustami już nigdy nie pojadę i każdemu to odradzam.

  Opinia dodana:
 • 5,0 / 10

  Aaaa

  Pobyt: Czerwiec 2015

  Najgorsze biuro jakie istnieje na rynku. W czerwcu byliśmy z tym biurem w Egipcie. Na dzień dobry oszukali nas na lotnisku. Osoba z biura Sunshine Holiday wzięła od nas 27 dolarów za wizę, gdzie normalna cena to 25 dolarów. Sam pobyt jakoś minął. Skrócili nam wakacje o jeden dzień. Nie zostaliśmy o tym odpowiednio poinformowani. Oczywiście reklamacji nam mię uwzględniają bo uważają że są w porządku. Żenada. Omijanie to biura z daleka.

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  Łukasz

  Pobyt: Wrzesień 2015

  Najgorsze biuro podróży z którym leciał na wakacje. Wielka porażka. Nie polecam.

  Opinia dodana:
 • 2,5 / 10

  Izabela

  Pobyt: Lipiec 2015

  To biuro turystyczne to jedna wielka porażka!!! Nie korzystajcie z jego usług!! Byliśmy w sierpniu 2015 w Egipcie. Hotel 5* odpowiadał 1* w porywach. Walka o jedzenie, stoliki, brak alkoholu o godz. 22, kiedy było all inclusive 24 H. Brak papieru toaletowego, mydła, kiedy prosiliśmy w recepcji, to nas lekceważono!! Ale najgorszy koszmar przeżyliśmy w drodze powrotnej na lotnisku - nie było nas na liście pasażerów!!!Nikt nie był w stanie nam wyjaśnić czyja to wina!!! Zlitowano się nad nami 15 minut przed odlotem i wpuszczono na pokład!! Przeżyliśmy traumę!!A biuro na naszą reklamację nadal nie odpowiedziało!!! Z całego serca nie polecam!!! Ludzie latajcie z większymi renomowanymi biurami!!!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Gosia

  Pobyt: Wrzesień 2015

  Spędziłam tydzień w Słonecznym Brzegu w Hotelu VIAND i był to pobyt bardzo udany. Hotel jest bardzo czysty. Panuje w nim bardzo dobra atmosfera. W hotelowej restauracji pyszne jedzenie - każdy znajdzie coś dla siebie. Na uznanie zasługują wycieczki fakultatywne , na które jeździliśmy z rezydentami p. Agatą i p. Niki, którzy z wyjątkową ekspresją i niesłychanym profesjonalizmem opowiadali nam o Bułgarii - tej odległej i tej bardzo bliskiej. Duży plus dla nich w szczególności za organizację wyjazdu na Bułgarski Wieczór, w którym to brało udział kilkaset osób. Jest to impreza wyjątkowa. Pozwala na poznanie choćby w przybliżeniu kultury i tradycji Bułgarii m.in. folkloru, zwyczajów ludowych, tańców, pieśni itp. Wisienką na torcie był pokaz tańca na rozżarzonych węglach ku czci Konstantyna i Heleny w wykonaniu nestinara. Gwarantowane niezapomniane przeżycia. Bardzo udana również wycieczka do przepięknego Sozopolu oraz do nieodległego Nesebyru, a w nim Cerkiew Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny oraz wizyta w winiarni, gdzie p. Angelo opowiadał (po polsku) o winach bułgarskich, zachęcając przy tym do degustacji wyjątkowo smacznych win ( Mesembria oraz malinowe i migdałowe oraz rakiji), oczywiście z możliwością zakupu. I ten wszędzie obecny zapach różany - mydełka, olejki, wody toaletowe. Na uznanie zasługuje również wycieczka "safari jeep" (wiatr we włosach , woda źródlana i ekstremalne wyczyny kierowcy jeepa Ahmeda) - coś niesamowitego. Pewnie dużo by jeszcze pisać o ciepłym morzu, wyjątkowej kuchni, klimatycznych restauracyjkach i przemiłych Bułgarach. Wielkie dzięki dla p. Agaty i p. Niki za zaangażowanie i cierpliwość oraz za wyjątkową wiedzę i umiejętności logistyczne. Jest jeszcze tyle do zobaczenia w Bułgarii. Na pewno tam wrócę...

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Andrzej

  Pobyt: Wrzesień 2015

  Witam serdcznie. Spędziłem tegoroczne wakacje w Bułgarii zorganizowane przez biuro podróży Sunshine Holiday. Pobyt w tym kraju i na Słonecznym Brzegu zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Począwszy od wylotu z Wrocławia do Burgas bułgarskimi liniami lotniczymi. Lot był na czas bez żadnych komplikacji również tak było w drodze powrotnej. Mieszkaliśmy w hotelu Viand położonym około 50 metrów od morza. Hotel posiadał basan, plaże z leżakami i parasolami bez konieczności wykupu tych przedmiotów na plaży głównej. Posiłki przygotowane przez hotelowych kucharzy były przygotowane na czas, jakościowo bardzo dobre z kuchnią bułgarską, z możliwością wyboru dań. Nie zabrakło również "polskiego schabowego". W czasie pobytu opiekowali się nami rezydenci p. Agata i p. Niki, którzy zaproponowali nam wiele wyjazdowych atrakcji z możliwością poznania Bułgarii z innej strony. Byli oni bardzo przyjaźni i otwarci, znali realia Bułgarskie, bardzo kompetentni i uczynni. Wycieczki, które nam zaproponowali były ciekawe. Poznaliśmy tradycje i historię Bułgarii i terenów niedaleko Słonecznego Brzegu, a to za sprawą naszych przewodników wspomnianych p. Agaty i p. Nikiego jak również p.Katarzyny i p. Żanety Do najciekawszych wyjazdów zaliczę winiarnię w NESEBERZE z możliwością skosztowani i zakupów win szczególnie smakowite wino Mesembria , wieczór bułgarski, saferii jeep po bułgarsku, wizyta w monastyrze w miejscowości Primorsko. Ceny w Bułgarii zbliżone do cen w kraju. Wakacje zliczam do bardzo udanych. polecam je innym i tym nie zdecydowanym, którzy postawili na Chorwację czy Grecję. W Bułgarii słońce i ciepła, czysta woda w morzu jak w tych krajach. W przyszły roku spróbuję jeszcze raz i to we wrześniu . Polecam wszystkim taki sposób wypoczynku za nieduże pieniądze. Pozdrawiam!

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 14
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią