Opinie o biurze Sunshine Holiday

Sunshine Holiday

Iza

Witam, właśnie wróciłam z pobytu w Egipcie z biurem Viva Club. O ile nie mogę zaliczyć tego wyjazdu do nie udanych ale to tylko i wyłącznie z powodu tego że hotel stanął na wysokości zadania, o tyle nigdy więcej z biurem Viva Club więcej się nigdzie nie wybiorę. W dzień podpisania umowy (last minute z dziś na jutro) zmieniono nam hotel. Przez cały pobyt nie było problemów, aż do dnia wylotu. Rezydent Abdul na miejscu w Sharm El Sheikh to kompletna porażka. Wszystkie inne polskie biura robiły spotkania z rezydentami w kwestii dot. wylotów, przy recepcji były informacje na kartkach na tablicy wywieszone, żeby każdy mógł sobie sprawdzić kto jest jego rezydentem i kiedy jest wylot do Polski i każde zmiany były na tablicy zamieszczane. Nasz rezydent Abdul kazał sobie wysłać smsa na dzień przed planowanym wylotem i on miał odpisać. Po 2 ponagleniach wkońcu dostaliśy info z formą wypowiedzi kali jeść, kali pić, z czego zrozumiałam tyle, że wylot planowo. Dopiero inni turyści, którzy mieli lecieć z nami powiedzieli, że z rozmowy z nim wywnioskowali, że lot o ponad dobę jest opóźniony. Po rozmowie tel z Abdulem, odesłał mnie na infolinię Vivy do Polski bo on nic nie może. Na infolinię udało się dodzwonić dopiero kilka godzin później. Konsultanci 3 razy podawali sprzeczne godziny wylotu i odsyłali z problemem do rezydenta na miejscu. Kompletna porażka i żenada jeśli chodzi o komunikację i dezinformację. Problem z lotami mieli też inni turyści ale nikt nie miał opóźnionego lotu aż o dobę i to bez podania przyczyny. Innym turystom Viva np zmieniła miasto powrotu, aczkolwiek o tyle stanęli na wysokości zadania zapewniając im autokar do miasta do którego mieli lecieć. Opóźnienia w lotach się zdarzają, gorzej jeśli ktoś musi być w Polsce w danym dniu na jaki opiewała umowa a nie dobę później. Gdzie nikt przy podpisywaniu umowy nie informuje, że coś takiego może mieć miejsce żeby się z tym liczyć ani umowa tego nie przywiduje. Nie polecam zdecydowanie!

Emi

Moim zdaniem Viva Club to NAJGORSZE biuro podróży jakie może być!!!! Chodzi o rezydentkę Gosię opiekującą się m.in. hotelem El Mouradi El Menzah w Tunezji. Kobieta jest beznadziejna, nic nie potrafi załatwić, na niczym się nie zna, nie ma jej w ogóle w hotelu, na dyżurach się nie pojawia!!! MASAKRA!!! Gorszej rezydentki nie mieliśmy jeszcze nigdy!!!

Marian Góra

Biuro wywiązało się bardzo dobrze z umowy. Polecam