Opinie o biurze Sunshine Holiday

Sunshine Holiday

Niezadowolona

Pobyt: Lipiec 2014

Nie polecam biura SUNSHINE HOLIDAYS. Już od samego startu w Katowicach zasiali postrach. Wszystkie bramki przedstawicieli biur otwarte, tylko naszego brak. Zaczęliśmy się wszyscy zastanawiać czy na pewno dziś odlecimy. W końcu z 20 minutowym opóźnieniem dotarł i od niechcenia udzielił nam informacji na temat odpraw. Później rezydent, który powiedział tylko że od jutra mamy rezydentkę a on przedstawi nam tylko godzinę jutrzejszego spotkania. Hotel ok, ale zakwaterowanie w zarobaczonych bungalowach, później przeniesienie do następnego bungalowu a po 3 straconych na ciągłym przesiadywaniu w recepcji i rozmowach z managerami zostaliśmy przeniesieni do budynku hotelowego. Niestety po interwencji w biurze podróży dopiero zainterweniowała w naszej sprawie rezydentka i zgodziła się porozmawiać z personelem (wcześniej twierdziła że to nic nie da). Pomijając fakt, że nawet nam się nie przestawiła (pewnie bojąc się skarg).. Reszta urlopu minęła dość spokojnie. Dzień przed odlotem dowiedzieliśmy się, że lot został przesunięty z godziny 21 na 7 rano!! (cały dzień zabrany - nie spanie do 3, wczesne śniadanie w restauracji i wyjazd z hotelu po 4 nad ranem). Po pół roku korespondencyjnej walki z biurem podróży odzyskaliśmy niewielką kwotę zadośćuczynienia.

Grzesiek

Pobyt: Czerwiec 2015

wszystko dopięte na ostatni guzik ;) żadnych problemów organizacyjnych, wystarczy dowód i wszędzie wszystko jest jasne. Bardzo sympatyczny i pomocny rezydent. Każdemu potrafi doradzić, na większość pytań które chciało się zadać sam od razu na wstępie się wypowiedział. Pozdrowienia dla Nikki'ego.

ola

Pobyt: Czerwiec 2015

Hejo :) Czytam te opinie i zastanawiam się czy mowa o tym samym rezydencie? Rezydent Ahmed bardzo miły nie ma w nim agresji, bardzo pomocny, sympatyczny. Dużo podróżuje i z doświadczenia wiem że jeśli ktoś piszę iż rezydent czy obsługa była nie miła znaczy że sami byli prostakami, myślą że kupili lasta i rezydenta w cenie mają że będzie im dupy wycierał bo sami nie potrafią. A o telefonie to cały samolot słyszał wstyd za rodaków jak nie umiesz trzymać rzeczy przy dupie to noś na szyi ale nie ultra all inclusive wykupili to rezydent ma szukać od czegoś jest! Porażka ludzie!!! Hotel xperia kandelor bardzo fajny, obsługa, jedzenie... wakacje udane :) Pozdrowienia dla superowego rezydenta Ahmeda

Melmann

Pobyt: Czerwiec 2015

KATASTROFA !!! To biuro to jakaś totalna porażka i nieporozumienie. Od samego początku jeszcze przed wylotem problemy: 1/. Lot na wakacje opóźniony i przesunięty o prawie 5 godzin. Na szczęście poinformowali nas na 24h przed odlotem, co nie zmienia faktu, ze juz zaplanowane transfery i parkingi do zmiany i związane z tym zamieszanie. 2/. Powitanie przez rezydenta na lotnisku można uznać za niebyłe. Jakaś mała bidula schowana gdzies w rogu stała z malutkim nadrukowanym napisem na zajebistej koszulce polo. To w zasadzie my go szukaliśmy a nie on nas. 3/. Transfer z lotniska do hotelu, busem :/ Cztery zdania podczas transferu o tym ze jutro jest spotkanie w hotelu ale juz z kimś innym i to tyle rezydenta na pokładzie. Przez cały pobyt nieobecny - no ale to akurat dla nas nie był problem. 4/. Faktycznie na 24h informacja w segregatorze w recepcji o której planowany i potwierdzony lot powrotny i transfer na lotnisko. 5/. Oczywiście przyjeżdża po nas bus do hotelu. Rezydenta ani śladu... Busik w średnim stanie technicznym Hahahahaha bo wycieraczki nie działają a akurat troszkę padało. Nawiew na szybę też zepsuty bo kierowca non-stop na szmacie jedzie. W naszych głowach pojawia sie lekka obawa czy damy radę dojechać. Na szczęście do lotniska nie jest daleko. 6/. Ufff udało sie jesteśmy na lotnisku 7/. Sprawdzamy listę odpraw i tu UWAGA niesamowite zaskoczenie - nie ma naszego lotu - kurde mać, co jest ??? Znowu !!! 8/. Telefon do rezydenta - budzi sie zaspana i chyba jeszcze przepita laska i mówi ze wszystko jest ok. 9/. Okazuje sie ze lot przesunięty z 7:00 na 11:50 masakra !!! 10/. Rezydentka twardo kłóci sie ze wszystko jest dobrze i dzis popołudniu osobiście sprawdzała i wpisywała godzinę odlotu. Wiec pytam sie pani jak to możliwe żeby dzis popołudniu wpisywała informacje skoro jest godzina 5:20 i jeszcze dalego do dzisiejszego południa. MASAKRA !!!

Antek

Pobyt: Czerwiec 2015

Turcja, czerwiec 2015, bardzo fajny wypoczynek, tak jak oceniłem wszystko na 10, jedzenie, hotel Ramada Resort Side, obsługa, rezydent no i klimat aż żal wracać do rzeczywistości. Polecam ten kierunek z Sunshine Holiday tak jak opisują w ofertach, tak faktycznie jest. W przyszłym roku chyba Tunezja. Hotel miodzio, jedzenie fajne, pogoda bezkonkurencyjna a szczególnie tutaj słowa podziękowania muszą paść dla Rezydenta, który bardzo nam pomógł - dziękujemy Ahmed gdyby nie Twoja pomoc to byłoby po naszych wakacjach. Rezydent świetnie mówiący po polsku jak na obcokrajowca. Czytając poniżej wpisy uważam, że chyba opisy dotyczą zupełnie innej osoby. Nie zgadzam się z poniższymi wpisami. Przede wszystkim czyta się ze zrozumieniem oferty biur a jak ktoś nie zrozumie zawsze może pytać wiele razy! a jak nie padły informacje to pretensje do agenta, który sprzedawał wycieczkę a nie do biura, że zmiany będą np. w lotach. Pech chciał, że byliśmy w tym samym hotelu ludzie!! i byliśmy świadkami niestosownego zachowania jednego z naszych rodaków, wstyd mi za was, pogrążacie się za granicą. Polak nigdy nie nauczy się pokory, szacunku do innych! Tak jest jak dorobkiewicze wyruszają na podbój świta, którego nie rozumieją.. Miałem przeczucie, że gdzieś przeleje swoje emocje związane z niezadowoleniem nasz rodak i proszę nie myliłem się. Tak jest jak ktoś na rozrabia a potem szuka wsparcia!! Zacznijcie się kulturalnie zachowywać a wówczas wszyscy będą was traktować z szacunkiem. Ahmed wytrwałości życzymy bo pewnie na co dzień masz do czynienia z wieloma takimi ludźmi. Było fajnie, jak się wytnie krajobraz naszych niepocieszonych i rozrabiających rodaków to rewelacyjnie było..

Kom

Pobyt: Czerwiec 2015

Witam Ogólnie hotel Ramada oceniam na mocne 4+.Do morza 5min spacerkiem, bus hotelowy kursował co 20min. Jedzenie bardzo dobre i ogromny wybór. Obsługa hotelowa miła,uśmiechnięta naprawdę bez zarzutów! hmmm rezydent Pan Ahmet... nie było to miłe spotkanie., nie przyznał sie do błędu, które popełniło jego biuro,sam nie sprawdził numerów czy są poprawne a to chyba powinno do niego należeć! Przede wszystkim powinien przeprosić za ten błąd i dołożyć wszelkich starań żeby pozostawiony telefon sie odnalazł,bo gdyby interwencja byłaby od razu to najprawdopodobniej komórka by była! A Pan Ahmet był agresywny, pokrzykiwał i zupełnie nie wykazywał chęci pomocy! wydaje mi się,że wykonując swoja pracę powinien być miły i życzliwy dla turystów..przede wszystkim traktować ich z szacunkiem,bo to on był dla nas a nie my dla niego!! Nawiazując do wcześniejszych wypowiedzi ...nikt nie chodził pijany i agresywny..!?! Nie wiem kto to napisał i z jakich powodów?! Nikt nie handlował wycieczkami i się nie awanturował tylko zareagował na agresje Pana Ahmeta... sunshie holiday...pierwszy raz jechaliśmy z tego biura i ostatni., zmiana godziny wylotu z Warszawy do Antalyi z 7 rano na 20 wieczór już była rozczarowaniem bo straciliśmy cały dzień..ale powrót nas dobił zupełnie!! zamiast do Warszawy z wylotem o 7rano, zmieniono nam lot na katowice o 16 popołudniu!! cała podróż powrotna wyniosła 14h i nikt nam tego czasu nie zrekompensuje! Wakacje pomimo licznych niedociągnięć w hotelu Ramada Side uważam za udane!

Wycieczkowicz

Pobyt: Czerwiec 2015

Witam, Rodzina chyba pomyliles osoby ja bylem z zona nie bylem pijany, nie handlowalem wycieczkami, kupilem wycieczki jeszcze w Polsce biuro znalezione w internecie. Nie mam znajomego w Turcji , nikomu nie sprzedalem wycieczki dalem tylko namiar na te biuro. Co do rezydenta nie byl to mily facet, zdenerwowal sie pare razy nie potrafil nic pomoc.Nie widzialem pijanych Polakow sam tez nie bylem pijany nie wiem dlaczego tak klamiesz.Sam napisales ,ze poprzednim razem miales fatalna rezydentke czyli widzisz tobie nie podobala sie poprzednia a mi nie podobal sie Pan Ahmed.Dlatego jeszcze raz pytam czemu mnie obrazasz nie blem pijany jak piszesz nie handlowalem wycieczkami.Co do skargi na rezydenta ja mam go gdzies nie byl mi zupelnie potrzebny.Dlatego Rodzina nie obrazaj ludzi jak ich nie znasz.

Lospolakos

Pobyt: Czerwiec 2015

Do Rodzina-niepamiętam2 napisał prawdę. Polaków oczywiście było więcej niż 11 osób. Było nas pewnie w tym terminie ok 30.Na spotkaniu z rezydentem było nas 11 osób, kłótnia z rezydentem zaczęła się od braku jego reakcji na zostawiony telefon w busie z lotniska. Niestety po dwóch dniach braku kontaktu z rezydentem po telefonie ani śladu. Nie wiem dlaczego Rodzina 2 obrażasz polaków jakoś osobiście nie widziałam pijanych naszych rodaków a już na pewno nie na spotkaniu z rezydentem dołączam się do opinii,że Pan Ahmed - był strasznie agresywny. Straszył i jego powiedzonko jak będziecie mili to i on będzie miły a jak napiszecie skargi to on ma to gdzieś. Co do samego biura Sunshine Holiday - tak jak niepamietam2 nie mam uwag. Hotel również fajny trochę na uboczu ale coś za coś. Jedzenie fantastyczne, pogoda super.

Rodzina

Pobyt: Czerwiec 2015

Jeszcze dwa słowa uzupełnienia.. Pan niepamiętam2 namówił nas na kupienie wycieczki od swojego znajomego a chyba tak nie powinno być... bo to brak szacunku do firmy i rezydenta..Skargi to sobie sam pisz kolego ale innych nie wciągaj, a nim napiszesz zastanów się czy ty i twoja żona byliście fair! Biuro, organizacja, hotel, rezydent super bardzo się poprawił ten kierunek.. No i znów tam zawitamy..

Rodzina

Pobyt: Czerwiec 2015

Do niepamiętam2 - Mistrzu pisz za siebie nie w imieniu wszystkich. Byliśmy w tym samym czasie w tym samym hotelu!!! Generalnie mógłbyś napisać prawdę a nie ściemniać na forum!!! W kwestii ilości było 15 os nie 11!! Na lotnisku czego oczekiwałeś flagi z twoim nazwiskiem, beczki piwa, koreczków i orkiestry góralskiej - pogięło cie chłopie? Rezydent jest na lotnisku po to by poinformować, którym autokarem masz jechać do hotelu, czy jak zaginie twój bagaż to ci pomoże w komunikowaniu się z lokalną społecznością i tyle!! Nie wiem jak Ty ale my wiedzieliśmy kiedy rezydent ma dyżury w hotelu w piątek i sobotę a po drugie był bez problemu dostępny pod numerem telefonu, dla uściślenia były podane 2tel.drugi działał! Nie kulturalny i agresywny to byłeś Ty!!! Z całym szacunkiem ale jak jedzie się na wakacje to nie powinno się traktować ludzi - JAKICHKOLWIEK - jak służących, lekceważyć ich czy poniżać!! KAŻDY ZASŁUGUJE NA SZACUNEK!!! Ty nie wykazałaś się kulturą kompletnie, byłeś ciągle opity alkoholem i cholernie agresywny!!! Twoja żona również nie zachowywała się jak przystało - szczerze oboje Was bym nie wypuścił z kraju!!! za Waszą brak kultury, brak poszanowania dla innych wreszcie agresywność. A alkohol importowany mogłeś sobie do walizki wziąć! Czyta się ze zrozumieniem oferty z których się korzysta. Generalnie jesteś nie wiarygodny i twoich oszczerstw nikt nie powinien brać pod uwagę. To tyle na temat twojej osoby i twojej postawy. A teraz do rzeczy jak było.. Super było, wszystko spełniło nasze oczekiwania, Turcję odwiedziliśmy kolejny raz z tym biurem i musimy zauważyć, że jest znaczna poprawa. Poprzedni rezydent/tka to była wielka masakra a teraz jest widać mocno ogarnięte. Fajnie, że Ahmed Cherni się pojawił w Turcji bynajmniej poprawił wszystko, to jest facet konkretny, ma wszystko poukładane, miły, pomocny a przede wszystkim kulturalny i odnoszący się z szacunkiem do ludzi, fajnie mówi po polsku jak na obcokrajowca. Jego osoba jest bez zastrzeżeń. Dzięki Ahmed.