Opinie o hotelu 3s Beach Club
Turcja / Wybrzeże Egejskie

3s Beach Club: basen

• Bogata oferta rekreacyjna: sauna, łaźnia turecka, aerobik, tenis stołowy, rzutki, szachy, animacje.
  • Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: brodzik, plac zabaw, krzesełka dla dzieci w restauracji, opiekunka (płatna).
  • Tuż przy hotelu, prywatna, piaszczysta plaża.

Pobyt: Październik 2013

Wyjazd na wakacje z biurem ,, wakacje pl,, spełniły moje oczekiwania. Cena za pobyt 14 dni adekwatna. Miejscowość spokojna , wypoczynkowa, można naprawdę wypocząć pogoda , super, morze super , plaza super, po przeczytaniu opinii myślałam, że umrę z głodu i zarosnę brudem- absolutnie! Jedzenie szału nie było ale głodna nie chodziłam , pokoje sprzątane codziennie, baseny czyszczone po każdej imprezie robionej przez gości przy basenach. Turcy mili uprzejmi, grzeczni. Co niektórzy Polacy zachowywali się jak ze wsi ale cóż nie było wśród nich wielu ambasadorów Polski a szkoda:) Z pewnością pojadę jeszcze raz z tym samym biurem podroży i w to samo miejsce.

Andzixxx
    Pobyt: Wrzesień 2012

Hotel czysty,obsługa bardzo miła byłam z dzieckiem wiec hotel oceniam dobrze a wszystko na co zwracałam uwage to własniie pod kątem dziecka,rezydentki niestety beznadzieja ale my dalismy rade bez nich, szkoda biuro nie popisało sie w temacie obsługi turysty ale koniec jezyka za przewodnika,polecam ten hotel

gunia0074@interia.pl
    Pobyt: Wrzesień 2012

Hotel bardzo ładnie położony. Znajduje się na końcu zatoki Bitez i dzięki temu jest tam cicho i spokojnie. Plaża niezbyt wielka, ale ma wystarczającą ilość parasoli i leżaków. Zejście do wody łagodne, aczkolwiek zaraz robi się głeboko. Piasek na plaży jest ciemno brązowy z kamyczkami. Woda według mnie czysta, przezroczysta, ryby pływają. Największym atutem tego hotelu jest restauracja z tarasem na którym można spożywać posiłki. Widoki są przecudne, więc wypicie kawy po śniadaniu i podziwianie widoków na długo zostanie w moich wspomnieniach. Jeżeli pzrychodziło się punktualnie na posiłki tzn. o 8 rano na śnaidanie i 20 na kolację to czasami trzeba było poczekać zanim otworzą restaurację. Śniadania oczywiście monotonne, ale zawsze była wędlin, ser żółty, biały, jajka gotowane i jakieś 2 potrawy prawie że na gorąco. Dużo warzyw i na śnadaniu zawsze były tylko 3 chlebki i potem już zostawały bagietki. Niestety mała rozmaitość owoców zawsze był arbuz i melon i czasami winogrona. Kolacje smaczne do wyboru 2 rodzaje mięsiwa, ryż lub makaron. Pokoje standardowe nie zaduże, łazienka też wystarczająca balkon niewielki na którym stoi suszarka. sprzątane codziennie, pościel była wymieniana 2 razy,a ręczniki chyba więcej razy. Łazienka czysta, ale było widać znaki użytkowania. Ogólnie hotel dla nie wymagających, ale fajnie położony.

nik313
    Pobyt: Czerwiec 2012

Mateusz

Piękne, ciche i spokojne miejsce. Położony w zatoce Bitez, niedaleko promenada, gdzie można kupić wszystko, kilka fajnych knajpek. Obsługa przesympatyczna. Warto tam pojechać. Najpiękniejsze miejsce w hotelu to restauracja na tarasie położona wyżej niż pokoje, z pięknym, niezapomnianym widokiem na zatokę Bitez.

Aga
    Pobyt: Sierpień 2010

Hotel jest położony w bardzo dogodnej lokalizacji, pomiędzy turystyczną promenadą, a bardziej turecką okolicą z pięknymi plażami i niesamowitymi widokami na zatokę i okoliczne wysepki. Polecam spacery w obu kierunkach :) Hotel jest o skąpany w roślinności, ma fantastyczny basen, znajduje się nad samą plażą, a absolutnym punktem kulminacyjnym są posiłki na tarasie, z którego rozpościera się zachwycający widok na całe Bitez. W skrócie powiem, że wakacje się udały :))

Marzena
    Pobyt: Lipiec 2009

Po tygodniowym pobycie wróciłam wypoczęta i zadowola. Z zamiarem pojechania w to samo miejsce w przyszłym roku. Hotel miły, kameralny. Posiłki w formie szwedzkiego stołu; smaczne, świeże. Mnie brakowało tylko rybki... Obsługa - uśmiechnięta życzliwa. Może jedynie zastrzeżenia budzi człowiek, do którego obowiązków należy organizacja tzw. rozrywki w hotelu. Ten pan musi się jeszcze WIELE nauczyć.Osoby szukające rozrywki z pewnością tutaj jej nie znajdą. Ale można to nadrobić w pobliskich miasteczkach. Okolica piękna- jest gdzie pospacerować.

Sławek
    Pobyt: Czerwiec 2009

Byłem w tym hotelu z rodzinką w lipcu 2009 r. Ogóle wrażenie bardzo pozytywne, jednak pokoje są dosyć małe a widok z okna pokoju na mur! (dotyczy polaków – na pewno związane z ceną pokoi). Szkoda że VEZYR nie informuje o tym fakcie klientów, ja usłyszałem że będę miał widok na ogród. Jeszcze jeden mankament , jeśli ktoś chce korzystać z plaży hotelowej, to owszem, ale w rejonie hotelu wpada mała rzeczka niosąc ze sobą „cośâ€ bliżej nieokreślonego :). Chodziliśmy na plaże 300m dalej, leżaki gratis, ale trzeba kupić coś do picia, za to morze czyste. Największa zaleta tego hotelu to widok z tarasu kuchni. Posiłki z takim widokiem długo będę pamiętał.

Kameralny hotel o dworkowej zabudowie. Bardzo czysty i zadbany. Fajna restauracja główna z widokiem na basen i morze. Załsuguje na 4* polecam. Dla szukających spokoju, wypoczynku ale także i rozrywki.

Gosia

Hotel znajduje się na małym wzgórzu. Z tarasu rozciąga się piękny widok. Bardzo czyste pokoje, ładne łazienki. Nie zasługuje na 4* ale 7 dni można tam spokojnie spędzić.