Opinie o hotelu 3s Beach Club
Turcja / Wybrzeże Egejskie

3s Beach Club: basen

• Bogata oferta rekreacyjna: sauna, łaźnia turecka, aerobik, tenis stołowy, rzutki, szachy, animacje.
  • Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: brodzik, plac zabaw, krzesełka dla dzieci w restauracji, opiekunka (płatna).
  • Tuż przy hotelu, prywatna, piaszczysta plaża.

Pobyt: Lipiec 2008

To były moje najlepsze wakacje w 3s Beach Club i mam nadzieję, że wszystkie takie będą. Mam zamiar wrócić tam w przyszłym roku. Już tęsknię za tym miejscem. W hotelu wszystko na wielki plus, jedzenie, obsługa w szczególności super animator :) dzięki któremu nie można było się nudzić. Czysta plaża i przemiła okolica. Polecam wszystkim!

Matylda
    Pobyt: Czerwiec 2008

Beznajdziejny lunch box, niestarannie zapakowany (owinięty folią), zawartość to pozostałości z poprzedniego dnia, nieodpowiednia do warunków klimatycznych (pływające masło, nieświeże jajo, ziemniak w mundurku-bez noża, br...). Na kolację należało przyjść na 20.00, bo póżniej były duże braki na tacach. Jak na 4-ro gwiazdkowy hotel skromniutko, raz podano rybę. Pokoje o średnim standarcie, sprzątanie odpowiednie, klimatyzacja działała bez zarzutu.

Ania i Kamil

Hotel dobrze przygotowany na gości. Z mężem spędziliśmy mnóstwo niezapomnianych chwil we dwoje. Piękne i romantyczne widoki podczas spożywania kolacji. Turcja mnie urzekła!! Polecam ten hotel wszystkim spragnionym romantycznych chwil... Warto było wyjechać... Podróż poślubna była wspaniała.

Pobyt: Sierpień 2007

Bylam pod koniec wrzesnia.Hotel bardzo ładny, gorzej z serwisem. Pan pokojowy zostawiał zazwyczaj tylko ręczniki. Zapominajac o sprzataniu. Pokoje małe.Jedzenie mało urozmaicone, brak ryb. Plaża położona obok hotelu nadawała sie tylko jako miejsce do leżakowania-brudna woda. Na kąpiele radze wybrać inne plaze zatoki oddalone 100-200m. Obok hotelu szkola windsurfingu.
    Srednia wiekowa gości hotelowych 40-60.Podobno w sezonie jest innaczej, przewaga mlodziezy.
    Bitez- urokliwe miasteczko, spokojne, z ladna promenada, przeciwienstwo oddalonego 6km Guembet - miasto tawern, klubow i dyskotek.

przemek wiśniewski
    Pobyt: Grudzień 2006

Pasternak Krasuska Maria
    Pobyt: Czerwiec 2006

bylismy w tym hotelu 7.7.06 - 21.07.06 wyzywienie bardzo slabe, wrecz nudne , brak ryb, owocow morza. mieso w ilosciach minimalnych owoce sezonowe wg oferty to arbuz. po reklamacjach melon. morze brudne pyl osad . atrakcja to plywajace kaczki . zestawy obiadowe i kolacyjne niamalze takie same nie ma zadnego wybowe potraw goracych. nie ma rozgraniczenia napoi lokalnych od pelno platnych. Najwieksza atrakcja to wieczorne widoki i towarzyszace posilkom modly .

Rezydentka :)
    Pobyt: Lipiec 2005

Andrzej Radecki
    Pobyt: Sierpień 2005

Bardzo ładny hotel. Pokoje czyste, obsługa na wysokim poziomie. Jedzenie smaczne ale jak to bywa w hotelach mało urozmaicone tj prawdopodobnie co tydzień jest to samo ale mozna było zaspokoić swoje wymagania. Mozna mieć zastrzeżenia do plaży przed hotelem, obok wypływa niewielka rzeczka niosąca troche brudną wodę która zmienia przejrzystość wody morskiej ale ludzie się kąpia bez problemów dermatologicznych,ale lepiej jest przejść 50 m dalej. Lezaki na plaży bezpłatne. My i tak głównie kąpaliśmy się w basenie hotelowym. Hotel wart polecenia ,podobnie okolica. Morze inne niz nasz Bałtyk -są to niewielkie zatoki wcinające się w góry. Warto sobie troche pojeździć po okolicy wynajmując samochód lub skuter. Warto spędzić pół dnia a wodnym parku. Jeżeli ktoś bedzie miał jakieś pytania chętnie odpowiem. My jesteśmy z wyjazdu zadowoleni.

Krzysztof F.
    Pobyt: Czerwiec 2005

Można spokojnie polecić ten hotel. Bez stresu, czysto i zasadniczo jak w opisie. Mała uwaga, w opisie jest coś o muzyce "na żywo", z tym to trochę przesada. Obsługa angielskojęzyczna, goscie to głównie Belgowie i Holendrzy, mało dzieci :) Gdybym miał wskazać słabe strony to może jedzenie, mało owoców i brak ryb. Reszta OK.

Ocena to 9 punktów w skali do 10. (za te ryby... w końcu to morskie wybrzeże).