Opinie o hotelu ACG Palace

ACG Palace

lisa
    Pobyt: Sierpień 2007

Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. Hotel leży jakieœ 20 min od centrum ( dolmusz 1 YTL od osoby, staje za szlabanem hotelu bub przy drodze głównej) i niestety nie jest położony przy plaży. Nie jest to jednak aż takie ucišżliwe. Plaża jest w odległoœci ok. 1 km. Dojechać można bezpłatnym busem lub przespacerować się. Na plaży jedzenie i napoje bez ograniczeń, ale uwaga nie ma ręczników. Ręczniki można wypożyczyć codziennie na kartę ( 5 EUR kaucji od osoby) tylko przy basenie w budynku głównym. Pokoje super. Budynek główny ma bardzo malutkie pokoiki tylko na 2 osoby, ale z 2 osobnymi lóżkami. W pozostałych budynkach sš łoża małżeńskie, za to każdy ma dla siebie apartament ( sypialnia, super łazienka, pokój dzienny aneks kuchenny), zaopatrzony w zimne napoje barek ( 1-szy wkład gratis, potem bezpłatnie uzupełniana tylko woda), czajnik bezprzewodowy, herbata, kawa. Baseny – sš 3 baseny. Najbardziej zatłoczony jest ten przy budynku głównym – tutaj sš animacje. Powodzeniem cieszy się również ten ze zjeżdżalniami dla dzieci. Najmniej ludzi jest przy najwyższym basenie, praktycznie długo nie ma nikogo, można mieć cały basen dla siebie. Jedzenie – jest go bardzo dużo i jest naprawdę dobre. Nie można narzekać. Wiadomo, że dania się powtarzajš, ale można codziennie wybrać co innego, dużo sałatek i owoców. Bar – drinki sš ok., dla pań polecam czekoladowy. Barmani przygotujš praktycznie wszystko, czego się zażyczy. Codziennie wieczorem sš wieczory animacyjne ok., 1,5 godz. na scenie przed budynkiem głównym oraz dyskoteka na tarasie ( jeœli ktoœ nie ma ochoty pojechać do miasta). Obsługa – z obsługš różnie. Męska obsługa w jadalni jest œrednio miła dla kobiet jeœli siedzš same. Jeœli Siedzi przy nich jakiœ facet to jest ok., nie trzeba czekać na drinki i nie zaczepiajš. Panie, które sprzštajš pokoje sš bardzo miłe, zawsze było czysto. Zostawialiœmy czasem 1 EUR. Mieliœmy kompozycje z ręczników i wszystko poukładane, wyczyszczone i wymienione. Zakupy – inf.dla Pań – na straganach ustawionych przed hotelem jest taniej niż w mieœcie bo tam już im odbija, a ceny należy zbić ponad 50% tego co mówiš. Ogólnie polecam, ja osobiœcie pojechałabym tam jeszcze raz.

Justi
    Pobyt: Czerwiec 2007

Każdemu mogę gorąco polecić Orient. Z hotelami w Turcji róznie bywa..Nie wszystkie gwiazdki hotelowe są adekwatne do faktycznego standardu hotelu. Orient napradwe mnie zaskoczył..Każdy zajdzie w nim coś co lubi.Zwolennicy ciszy nie mogą narzekac, gdyż hotel jest położony ok 7 km od centrum.Dzieci mają urozmaicany czas róznymi zabawami.Wieczorem zawsze odbywają sie animacje.POlecam !!!|Jedyny mankamnet to rezydentka BLANKA! Jak ktoś taki moze byc rezydentem. Na szczescie rezydentów jest kilku..wiec zawsze mozna trafic na kogfos innego.
    POzdrowienia dla całej grupy Animatorów od Justyny

Robert
    Pobyt: Wrzesień 2007

Wrazenia pozytywne, urlop mozna zaliczyc do bardzo udanych. Moge go polecić dla rodzin z dziećmi i osób raczej szukajcych spokoju niż wrażen.
    Plusy:
    - pokoje hotelowe - tu nie ma nic do zarzucenia , czyste, przestronne, dobrze wyposazone
    - All inclusive - lu pelna opcaj jedzenie i picie od 7.30 do 1.00 'na koszt firmy' szwecki stół, barki przy basenach i na plazy
    - jedzenie spory wybór i dosyć smaczne
    Minusy:
    - w pazdzierniku praktycznie brak animacji dla dzieci (tylko 0.5h wieczorem)
    - plaza ponad km od hotelu (co prawdza dowozi holelowy bus, ale jezdzi co 0.5h i rano mozna sie na niego nie zalapac (nie jest zbyt duzy))
    - jedzenie - po kilku dniach okazuje sie, ze urozmaicenie jest raczej niewielkie

Posdumowująć:
    Mogę polecić ten hotel, jezeli miałbym wracać w tamte okolice, to pewnie wybrałbym ten sam hotel.

Co do nacji to w ilości występowania:
    - holendrzy
    - niemcy
    - rosjanie
    - polacy

Kuba
    Pobyt: Sierpień 2007

Hotel naprawde godny polecenia. Z moja dziewczyna dostalismy na dzien dobry apartament dla rodzin, bez dodatkowej oplaty. Poziom obslugi zróżnicowany. Niektorzy naprawde bardzo mili, inni juz troche mniej, jednakze z zadnymi przejawami zachowan niekulturalnych nie mozna sie tam spotkac. Jest internet bezprzewodowy na terenie hotelu, ale dodatkowo platny 3 euro/h. Sam hotel polożny na wzgórzu, wiec mile widoki z okna zapewnione :) Jedzenie niezle, aczkolwiek czasami powtarzaly sie potrawy. No i dla smakoszy dobrych drinkow polecam bar przy glownym basenie, panowie lubia polakow i robia wysmienite drinki za free :)

Ogolne wrazenie bardzo dobre. Jesli szukacie wypoczynku w 5* w Turcji to chyba nie ma sie co zastanawiac. Zreszta nasz pilotka sama powiedziala, podczas pobytu, ze jest to jeden z lepszych hoteli w Turcji. O wiarygodnosci jej slow swiadczy chociazby wypowiadanie sie jej na temat hotelu Hedef (rowniez 5*)... Opinia zgodna z komentarzami na tej stronie. Pozdrawiam i zycze udanych wakacji

Miezczysław Michalski
    Pobyt: Grudzień 2006

Uwaga na wakacyjne tatuaże ,ktore można zrobić w hotelu. Brudzą pościel!!!! . Za którą później trzeba płacić w EURO.

polo
    Pobyt: Grudzień 2006

Za wakacyjny tatuaż odbity na poszewce trzeba zapłacić 35euro, nie polecam dzieciom - trochę kosztowne!!!

pawel

klaudia
    Pobyt: Lipiec 2007

Ten hotel był świetny!!! Budynek jak pałac, wnętrze urządzone w pięknym orientalnym stylu. Jedzenie pychota (jeśli chodzi o potrawy to było ich strasznie dużo , a wybór był przerażający.) Każdy chciał wszystkiego spróbować. jak nakładał na talerz wszystkiego po łyżeczce to niestarczało mu talerza.pomimo stałych posiłków(śniadanie, śniadanie dla śpiochów,lunchu,obiadu i zupy o północy) wydawane były w barach darmowe frytki,hamburgery,spaghetti,mini pizze,sałatki i kebaby.serwowane były teżnapoje bezalkoholowe typu koktajle,kolorowe drinki i lokalne napoje alkoholowe,Obsługo świetna ,zawsze miła i uśmiechnięta. Jeśli chodzi o czystość to było super !!! Kelnerzy nie pozwolili by pusta szklanka ,kórą położyłeś/aś sekunde temnu była tam jeszcze jedną sekundę.Pokoje były utrzymane w czystości. Codziennie świerza woda i inne soki bezalkoholowe dostarczane do lodówki, kawa,herbata, capuccino. codziennie zmienana pościel i zawsze świeże kwiaty na stole.animatorzy byli wspaniali zabawiali nasze dzieci a wieczorem urządzali showtime na którym rozśmieszali i wzruszali nas na całego. co kilka dni jest możliwość zagrania w ,,BINGO''. Baseny były super czyste i zadbane. naprawde polecam ten hotel wszystkim. przedewszystkim rodzinom z dziećmi
    KLAUDIA

Krystyna Danel

Hotel świetny,zadbany.Obsługa reweacyjna i kompetentna.Plaża jest ok.1 km od hotelu ale kursuje busik i nie stanowi to najmniejszego problemu.Na plaży bal hotelowy który w ramach all serwuje drinki i napoje.Jedzenie w hotelu jest pyszne i bardzo urozmaicone,a kucharze na oczach klijentów przygotowuja pyszne jedzonko.POLECAM!!!

Pobyt: Lipiec 2007

Wspaniały zadbany hotel, miła i sympatyczna obsługa, jedzenie bardzo smaczne, urozmaicone , wysoka estetyka podania, codziennie sprzatane pokoje .
    Do centrum łatwo się dostać poprzez dolmusze.
    Plaża kamienista oddalona od hotelu, ale regularnie jeżdżący mikrobus rozwiązuje ten problem.
    Polecam wszystkim , zwłaszcza tym dla których ważne jest czystość i estetyka.