Opinie o hotelu ACG Palace

ACG Palace

Paulina
    Pobyt: Kwiecień 2006

To był wspaniały wyjazd polecam go wszystkim napewno jest tam wszystko czego bedziecie potrzebowali. Życze miło spedzonych w tym wspanaiałym hotelu wakacji!!!

Elżbieta
    Pobyt: Czerwiec 2007

Hotel warty polecenia!!!! Bardzo mile wspominam czas spedzony w Orient Palace. Hotel położony na wzgórzu,troche kłopotliwe do wchodzenia z małymi dziecmi,poza tym reszta rewelacja.

emem
    Pobyt: Maj 2007

Hotel jak najbardziej warty POLECENIA !!!

marzena
    Pobyt: Maj 2007

Hotel położony na wzgórzu.Jeśli ktoś dostał pokój w najwyżej położonym budynku musi się zdrowo nawspinać. Baseny wszystkie głebokie na 1,55m. Są brodziki dla dzieci. Obsługa uprzejma i miła. All inclusive to naprawdę ALL. Można pić i jeść cały dzień. Animatorzy świetni, dzieci zachwycone. Hotel jest extra.

Pobyt: Maj 2007

Witam serdecznie i z czystym sumieniem wszystkim polecam Orient Palace :-)). Wczoraj wróciliśmy z cudownych wakacji, po których ciężko wrócić do rzeczywistości ;-)). Fantastyczny hotel składający się z czterech obiektów, położony na rozległym terenie wśród zieleni, sympatyczna i kompetentna obsługa, świetnie podane, wyśmienite jedzenie w ilościach wręcz niewiarygodnych. Żadnego problemu nie stanowi usytuowanie hotelu w pewnej odległości od morza, ponieważ na plażę dowozi wysłużony busik, którego sympatyczny kierowca rekompensuje niedogoności związne z przemieszczaniem ;-)). Nie jest również problemem dojazd do oddalonej o kilka kilometrów Alanyi - dolmusze kursują stale i do późnych godzin nocnych. Jedynym mankamentem hotelu jest średnio sympatyczna, nieco nachmurzona pilotka - rezydent Pani Blanka (podpisuję się pod wypowiedzią Jarka) - może to wynik upalnego klimatu, który męczy jednak Polaków, a może znużenie monotonią pracy???? Pani Blance proponuję dluższy urlop lub zmianę pracy i będzie super. Zastanawiające są równeż ostrzeżenia rezydentki przed ew. zakupami produktów typu skóra, złoto czy dywany w miejscach "niepewnych" oraz promocja w/w towarów w miejsach "pewnych", czyli wskazywanych podczas pilotowanych przez nią wycieczek i wyjazdów. To tyle tytułem oceny - pilotka to tylko mała chmurka na błękitnym niebie, poza tym duża 5 !!! POLECAM !!!! Spędzicie cudowne wakacje, podobnie jak cała nasza rodzina.

Pobyt: Maj 2007

Witam serdecznie i z czystym sumieniem wszystkim polecam Orient Palace :-)).
    Wczoraj wróciliśmy z cudownych wakacji, po których ciężko wrócić do rzeczywistości ;-)). Fantastyczny hotel składający się z czterech obiektów, położony na rozległym terenie wśród zieleni, sympatyczna i kompetentna obsługa, świetnie podane, wyśmienite jedzenie w ilościach wręcz niewiarygodnych. Żadnego problemu nie stanowi usytuowanie hotelu w pewnej odległości od morza, ponieważ na plażę dowozi wysłużony busik, którego sympatyczny kierowca rekompensuje niedogoności związne z przemieszczaniem ;-)). Nie jest również problemem dojazd do oddalonej o kilka kilometrów Alanyi - dolmusze kursują stale i do późnych godzin nocnych. Jedynym mankamentem hotelu jest średnio sympatyczna, nieco nachmurzona pilotka - rezydent Pani Blanka (podpisuję się pod wypowiedzią Jarka) - może to wynik upalnego klimatu, który męczy jednak Polaków, a może znużenie monotonią pracy???? Pani Blance proponuję dluższy urlop lub zmianę pracy i będzie super. Zastanawiające są równeż ostrzeżenia rezydentki przed ew. zakupami produktów typu skóry, złoto czy dywany w "niepewnych" miejscach i polecanie tego typu zakupów w miejscach "pewnych", czyli wskazywanych na wyjazdach przez ną pilotowanych.... ;-)) . To tyle tytułem oceny - rezydentka to tylko mała chmurka na bękitnym niebie, a ogólnie duża 5 !!! POLECAM, spędzicie cudowne wakacje.

Pobyt: Maj 2007

Witam serdecznie i z czystym sumieniem wszystkim polecam Orient Palace :-)). Wczoraj wróciliśmy z cudownych wakacji, po których ciężko wrócić do rzeczywistości ;-)). Fantastyczny hotel składający się z czterech obiektów, położony na rozległym terenie wśród zieleni, sympatyczna i kompetentna obsługa, świetnie podane, wyśmienite jedzenie w ilościach wręcz niewiarygodnych. Żadnego problemu nie stanowi usytuowanie hotelu w pewnej odległości od morza, ponieważ na plażę dowozi wysłużony busik, którego sympatyczny kierowca rekompensuje niedogoności związne z przemieszczaniem ;-)). Nie jest również problemem dojazd do oddalonej o kilka kilometrów Alanyi - dolmusze kursują stale i do późnych godzin nocnych. Jedynym mankamentem hotelu jest średnio sympatyczna, nieco nachmurzona pilotka - rezydent Pani Blanka (podpisuję się pod wypowiedzią Jarka) - może to wynik upalnego klimatu, który męczy jednak Polaków, a może znużenie monotonią pracy???? Pani Blance proponuję dluższy urlop lub zmianę pracy i będzie super. Troszkę zastanawiające są równiż "ostrzeżenia" rezydentki przed zakupem pamiątek typu złoto, skóry, dywany w sklepach "niepewnych", czyli innych niż polecane w czasie wycieczek jako "pewne" ;-)). A zatem - mała chmurka na całości to rezydent hotelu, a ostatecznie dla całości duża 5 :-)). POLECAM ORIENT PALACE, na pewno spędzicie cudowne wakacje !!!

justa
    Pobyt: Maj 2007

hotel bajka nie chcialo sie wracac do rzeczywistosci!

Jarek
    Pobyt: Maj 2007

Lot tureckimi liniami jak najbardziej w porządku .Miłym zaskoczeniem był serwowany na pokładzie posiłek i napoje . Pani Blanka- "pilot ,a nie jakiś rezydent" z wdziękiem i poczuciem humoru pilota Luft Wafe oddelegownego karnie do pilnowania obozu karnego, witająca "z uśmiechem" gości na lotnisku w Altanyi , nie wróżyła na starcie nic dobrego ... .Po "pozbyciu"się nas z autobusu Pani "pilotka"pożegnała nas pospiesznie do dnia następnego ,kiedy to miała czas na odpowiedzi na nasze najpilniejsze pytania . Straciliśmy , więc jeden dzień na zapoznawanie się na własną rękę z zasadami panującymi w hotelu , jego topografią itd. itp.
    Na szczęście pracownicy hotelu wiedzieli za co biorą wypłatę i po co tam są .Miła ,fachowa i stale uśmiechnięta obsługa przez cały nasz pobyt służyła pomocą , była "do usług " . Podobno byliśmy jedną z pierwszych ,polskich grup w tym hotelu , tak więc nie pośpiewaliśmy na imprezie karaoke .Opinię o Polakach ( szczególnie u animatorów i barmanów((: ) pozostawiliśmy podobno bardzo dobrą .W Orient Palace byliśmy kilkunasto osobową paczką i wszyscy wracaliśmy zadowoleni z urlopu .Mankamenty: Pani Blanka ! ! ! Brak polskiego rezydenta ,animatorów .Nie humanitarna godzina wylotu do Polski 7.00 - o 3.00 wyjazd z hotelu . Generalnie ,POLECAM ! ! ! P.S. Pozdrówcie na miejscu Simbada, Kenana, Mahometa, Pokera i całą paczkę animatorów od Jarka i Michaelli.

anheli