Opinie o hotelu ACG Palace

ACG Palace

danek

monia
    Pobyt: Kwiecień 2006

Naprawdę rewelacja hotel jak z bajki zresztą to co pisze Tomasz to wszystko prawda polecam również sklep ze skórami w centrum GIANO - MORI warto polecam gorąco.

k.

fawor

Pobyt: Październik 2006

Pobyt: Sierpień 2006

No cóż- długo szukałem hotelu i wybrałem Orient Palace.wylot 20 września 2006- 7dni z GTI Travel -było super. Wycieczki brać z Jolcia&Adams - 60% taniej niż u opiekuna. HOTEL extra. Plaża daleko - ale nikt ci nie każe chodzić na piechotę - co 30 lub 15 minut hotelowy bus-zawozi na prywatną plażę i z niej zabiera do hotelu. Warto brać all inclusive - w hotelu jedzenia full. Jedziesz na plażę -specjalny bar dla gości hotelowych. Jedzenie smaczne i urozmaicone - lokalne alkohole gratis - piwo gin wódka i kupa kolorowych drinków. Obsługa w hotelu - ok. W mieście sprzedawcy nachalni - podejście dla mnie ciężkie - żona się przestraszyła. Ale cóż taka nacja. Polecam rejs łodzią u wybrzeży Alanyi - koniecznie wybierzcie łódź - BABA - tego nie da się opisać co załoga wyczyniała. Mogę powiedzieć tylkotyle - że pod hotel podjechał bus i zabrał nas do portu. Kierowca busu wysiadł z niego zaprowadził nas na łódź - przebrał się w damską sukienkę i stanął za sterami - okazało się, że był to szef - w czasie rejsu załoga tańczyła i wygłupiała się - to trzeba zobaczyć !!! - Pasażerownie innych łodzi tylko wywalali gałki na to co robi nasza ekipa . POLECAM !!!

sylwia
    Pobyt: Sierpień 2006

hotel naprawde godny polecenia, obsluga na najwyzszym poziome.Niestety dla osób nastawionych na nocne życie za bardzo oddalony od centrum Alanyii ( busy komunikacji miejskiej kursują tylko do 24:00) a hotelowa dyskoteka nie cieszy sie zbyt dużą popularnościa-bynajmniej w okresie kiedy ja byłam (wrzesien/pazdziernik). Generalnie nie ma sie do czego przyczepic.
    Acha, no i pojawila się dla niektórych bardzo istotna polska flaga wśród innych.
    pozdrawiam i polecam Orient Palace

leon
    Pobyt: Lipiec 2006

Bardzo dobry hotel , chyba tylko zdolni malkontenci są w stanie się do czegoś doczepić. Polecam z czystym sumieniem.

***
    Pobyt: Maj 2006

hotel bardzo fajny tylko barmani czesto niemili:/

Pauliny:D
    Pobyt: Kwiecień 2006

Byłyśmy w tym hotelu na przelomie maja i czerwca 2006 roku. Hotel ocenilismy powyzej oczekiwan! Najlepsi byli animatorzy!!! Wystepy byly super i codziennie inne (oprocz srod w ktore byly noce orientalne a w soboty i niedziele byly zespoly na zywo). Njalepsze byly przedstawiania w ciegu tygodnia! Nauczylysmy glownego animatora/ prowadzacego troche slow po polsku wiec mamy nadzieje ze jak Panstwo pojedziecie do tego swietnego hotelu to uslyszycie na dzien dobry troche znajomych slow. (oczywiscie dzieki nam:)). Bylo super! To byly naprawde niezapomniane wakacje (w porownaniu z 10 innymi hotelami 5 * orient palace wypadl najlepiej!!) przedewszystkim dzieki animatorom. Serdecznie polecamy ten kurort!